2011/12 OFS Plus

Žhavé novinky týkající se sezóny 11 / 12
Odpovědět
Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Molda »

No myslím, že by to spíše než grafika momentálně chtělo někoho, kdo bude trochu naslouchat sběratelům nebo někoho kdo bude mít dobré nápady, protože ty inserty, respektive jejich absence, to je bída.
(Nebo někoho, kdo by od nich odkoupil licenci a měli bychom doufejme po starostech :D )

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Molda píše:No myslím, že by to spíše než grafika momentálně chtělo někoho, kdo bude trochu naslouchat sběratelům nebo někoho kdo bude mít dobré nápady, protože ty inserty, respektive jejich absence, to je bída.
(Nebo někoho, kdo by od nich odkoupil licenci a měli bychom doufejme po starostech :D )
Máte naprostou pravdu,dobré nápady ale také spoustu času které strávíte s grafikem nad realizací.
s licencí to nevidím,naopak si myslím že si ji OFS pevně podrží, protože letošní "collectorky"budou prodejně a finančně velmi úspěšné.docela rád bych s inzerty a memorabilia kartami pomohl tak uvidíme jestli by byla nějaká dohoda možná

Uživatelský avatar
James
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 02. čer 2011 15:14:18

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od James »

Veteran fans hcs píše:
Molda píše:No myslím, že by to spíše než grafika momentálně chtělo někoho, kdo bude trochu naslouchat sběratelům nebo někoho kdo bude mít dobré nápady, protože ty inserty, respektive jejich absence, to je bída.
(Nebo někoho, kdo by od nich odkoupil licenci a měli bychom doufejme po starostech :D )
Máte naprostou pravdu,dobré nápady ale také spoustu času které strávíte s grafikem nad realizací.
s licencí to nevidím,naopak si myslím že si ji OFS pevně podrží, protože letošní "collectorky"budou prodejně a finančně velmi úspěšné.docela rád bych s inzerty a memorabilia kartami pomohl tak uvidíme jestli by byla nějaká dohoda možná
To by byla paráda, kdybyste se domluvili na spolupráci. To se mnou tady bude souhlasit asi každý :thumbup:

Jinak to vidím dost dobře. Když se to porovná s minulými sériemi. Určitě krok vpřed. Je vidět, že jim přeci jen není uplně jedno, co si o nich lidé myslí a pochopitelně kolik se toho kupuje. Už se těším až je rozbalím *rfl*
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Kubi12 »

Graficky to letos není špatné, byť se jedná o ty starší CC, jak zde bylo řečeno. Nový inzert "rozhodčí" je podle mne dobrej a zajímavej nápad, provedení už trochu pokulhává. Osobně jako grafickému laikovi se mi karty trenéři vzhledově líbí nejméně.
Kdyby nechali přiložit pana Hrbka ruku k dílů, bylo by to moc dobře :thumbup:
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Dampa17 »

Vzhledem k tomu, že se mi celkem líbili loňské OFS Premium, tak tuhle sérii považuju víceméně za krok zpět. Samozřejmě se mi líbí Legendy, které si již několik let drží svoji linii a jsou jednoznačně tím nejlepším, co série od OFS nabízí. No a zbytek jakž takž ujde a samozřejmě proti loňské základní sérii je to zlepšení je ...
... no a představa spolupráce pana Hrbka a OFS - jediné, co mě k tomu napadá je, že montovat motor z bavoráku do felicie nemá cenu a kontrukčně by muselo dojít z jedné strany (motoru) k velkým kompromisům a z druhé strany kastle by se asi musela dost vystužit a výsledek si dost neumím představit ... ale samozřejmě se můžu mýlit a určitě neznám všechny důvody a souvislosti. Takže se prostě nechám překvapit ...

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Uphon »

Možná jsem až moc velký kritik, ale karty se mi letos opět nelíbí ... base karta příšerná a ty ostatní (nevím jak to nazvat) "inserty"? Design mi přijde pořád stejný ... kdyby aspoň ta base vypadala jako trenéři :thumbdown: Jelikož sbírám různé karty NHL, farmy, Finsko, Švédsko, Rusko a další ... tak je to opravdu slabota
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dampa17 píše:Vzhledem k tomu, že se mi celkem líbili loňské OFS Premium, tak tuhle sérii považuju víceméně za krok zpět. Samozřejmě se mi líbí Legendy, které si již několik let drží svoji linii a jsou jednoznačně tím nejlepším, co série od OFS nabízí. No a zbytek jakž takž ujde a samozřejmě proti loňské základní sérii je to zlepšení je ...
... no a představa spolupráce pana Hrbka a OFS - jediné, co mě k tomu napadá je, že montovat motor z bavoráku do felicie nemá cenu a kontrukčně by muselo dojít z jedné strany (motoru) k velkým kompromisům a z druhé strany kastle by se asi musela dost vystužit a výsledek si dost neumím představit ... ale samozřejmě se můžu mýlit a určitě neznám všechny důvody a souvislosti. Takže se prostě nechám překvapit ...
Mě to jen napadlo,chtěl bych pomoci protože mě osud karet české extraligy není lhostejný,ale neznamená to nic konkrétního,
naopak mám teď hodně práce s přípravou dalších projektů ;)

Uživatelský avatar
HeJ32
Opora
Opora
Příspěvky: 260
Registrován: pon 30. kvě 2011 20:42:44
Bydliště: Brno

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od HeJ32 »

Na webu Jana Roučka zajímavé info k letošním Ofskám.
17.11.2011
JERSEY budou! do balíčků budou vkládány karty REDEMPTION které se budou zasílat zpět výrobci a za ně výrobce zašle jersey!
Balení bude stejné jako každý rok 36 balíčků po 10 kartách.
Jen aby dodání takové redemption netrvalo déle než z UD nebo Panini *rfl*
Sháním:
Patrick Kane, Jonathan Toews
BTP 10-11 Deep in the crease
UD Fleer 06-07 Netminders
(Update:03/2013)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Veteran fans hcs »

HeJ32 píše:Na webu Jana Roučka zajímavé info k letošním Ofskám.
17.11.2011
JERSEY budou! do balíčků budou vkládány karty REDEMPTION které se budou zasílat zpět výrobci a za ně výrobce zašle jersey!
Balení bude stejné jako každý rok 36 balíčků po 10 kartách.
Jen aby dodání takové redemption netrvalo déle než z UD nebo Panini *rfl*
No vida konečně někdo pochopil jak se má chovat výrobce hokejových karet,pak se mi nestane že v první várce boxů se neustále opakují ty samé karty,jako to bylo v minulých letech

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od SugarRay »

To zní dobře s těma redemption kartama , teď je ale otázka jestli v tom nebudou mít bordel tzn. aby to třeba někomu nezapoměly poslat , nebo poslaly to co maj, aby se ty karty nějak neztrácely atd. Jsem zvědavej jak se s tim poperou . nejlepší by bylo mít na to nějakej systém kterej by fungoval přes internet to je jasný .
Jak znám OFS tak bych si tipnul že to nebude bez problémů .
Ale jak řiká pan Hrbek jinak to asi nepujde , nikdo nechce aby ty jsy karty chodily zase ve vlnách jako v minulosti kdy se v danym období pořád opakovaly ty stejný hráči .
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od vojta »

Tak nové OFS by již měly vycházet již tento Pátek (25.11.) Jsem tedy docela zvědav kdy se objeví na stáncích...

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Veteran fans hcs »

vojta píše:Tak nové OFS by již měly vycházet již tento Pátek (25.11.) Jsem tedy docela zvědav kdy se objeví na stáncích...
Podle velkoobchodníků až po víkendu.

Uživatelský avatar
redcraft
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 473
Registrován: čtv 30. čer 2011 22:35:56
Bydliště: Vysočina

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od redcraft »

docela by mě zajímalo, proč nikde není zveřejněn seznam jersey karet, pokud mají nějaké vyjít, tak už musí být známo jaké, ne? :roll:

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Veteran fans hcs »

redcraft píše:docela by mě zajímalo, proč nikde není zveřejněn seznam jersey karet, pokud mají nějaké vyjít, tak už musí být známo jaké, ne? :roll:
Nejspíš proto že žádné nevyjdou,zkoumal jsem checklist a jediné co mě zaujalo points cut,takže karta s výsekem což může být zajímavé.
já mít v serii jersey karty tak se s nimi chlubím,vždyť takové karty jsou přece vlajkovou lodí každé serie.
je přece v zájmu každého výrobce pochlubit se tím nejlepším co vydává,tedy já jsem to vždycky dělal :)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od SugarRay »

Teda ty nás nachávaj napnutý jak kšandy , já už odpočítávam každej den a ještě ani nevim jestli tam vůbec budou jsy karty ))) .
Obrázek

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Uphon »

SugarRay píše:Teda ty nás nachávaj napnutý jak kšandy , já už odpočítávam každej den a ještě ani nevim jestli tam vůbec budou jsy karty ))) .
"Jersey" by prý nakonec měly být ... ale údajně později. Takže nevím jakým způsobem to pak míní míchat do balíčků nebo boxů, když na začátku nebudou a pak ano. Třeba jersey nebudou, ale slyšel jsem to tady u nás asi od tří lídí nezávisle na sobě, tak fakt nevím :wtf:
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Lembi »

Treba to zase udelaji odmenou za prazdne balicky...
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Uphon »

Karty se už objevily v prodeji ... jaké jsou první zkušenosti s nimi? *typing*
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od Gustavsson50 »

Uphon píše:Karty se už objevily v prodeji ... jaké jsou první zkušenosti s nimi? *typing*
Sice mi neprošla rukama ani jedna z nich ale ostatní lidi to hodnotí nic moc.Viz. break tady na foru s plno komentářema.
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

Uživatelský avatar
HeJ32
Opora
Opora
Příspěvky: 260
Registrován: pon 30. kvě 2011 20:42:44
Bydliště: Brno

Re: 2011/12 OFS Plus

Příspěvek od HeJ32 »

Oficiální zpráva výrobce ofsek:
http://ofscards.com/unnuke/modules.php? ... le&sid=158
Sháním:
Patrick Kane, Jonathan Toews
BTP 10-11 Deep in the crease
UD Fleer 06-07 Netminders
(Update:03/2013)

Odpovědět

Zpět na „2011 / 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti