Burza Praha

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od mapko »

ja pridem

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: Burza Praha

Příspěvek od PROCHEY »

Já svou účast zatím zvažuju.

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: Burza Praha

Příspěvek od Uphon »

Matěji, já jedu taky ... takže mí můžeš vzít ty karty z brejku :wave: ... navíc bych se na něco chtěl zeptat Milana, tak vás zase rád uvidím. Kdo bude mít zase přebytečné karty Lecavalierů, nebudu se bránit kšeftu či nákupu :lol:
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Staal »

Ja urco dorazim,ale vidim to max na hodinu. Takze spis si vyzvednu par karet,pozdravim a bezim domu se ucit.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Burza Praha

Příspěvek od zizomil »

*gp* Velky Žíža se vraci na scénu *rfl* *rfl* o5 sbiram božskeho Wayna tak si jich tam par pripravte:-))) *thks*

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od necak »

Zdar borci! Jen stručně o první burze, kterou jsem navštívil:

Už jsem psal cosi v tomto směru jarosenkovi - Omlouvám se většině z Vás, že jsem se jen suše představil a nedal s Vámi řeč, ale byl jsem trošku v Jiříkově vidění - poprvé v životě na burze a z plánované útraty 1000Kč (mimo předem dohodnuté objednávky) bylo najednou 3000Kč a chtěl jsem furt víc a víc - takový stav jsem v životě nezažil, jak kdyby smažka přišla na veletrh fetu, tak jsem v jeden moment prostě zpanikařil a radši jsem (doslova) zdrhnul! *lgh* Překvapilo mě, kolik "magorů" jako jsem já, v Čechách existuje a jaké je jich složení - kluci, holky, děti, důchodci, malí, velcí, hubení, silní, vlasatí, plešatí, krásní, méně krásní... *rfl* Každopádně jsem si přišel na své! Jen, co mě trochu mrzelo, bylo osvětlení (ve dvou případech jsem koupil kartu, která vypadala, že je v perfektním stavu a na světle bylo vidět, že je poničená) a pak taky nemám rád handlování a smlouvání (i když to k tomu určitě patří) - jinak paráda!!! :clap:
PS - Doprovázela mě přítelkyně, takže mi bylo jasné, že by bylo zle, kdyby šla se mnou a viděla, jak ze mě lítají tisícovky, tak jsem jí trošku musel "vystíhovat", že tam budou jenom chlapi, a že jí budou zkoumat a sledovat..., tak šla radši na nákupy do Labutě! :-D
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: Burza Praha

Příspěvek od PROCHEY »

Jo, osvětlení na burze stojí za prd *bang*

Uživatelský avatar
matttes68
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: úte 07. úno 2012 13:41:29
Bydliště: Kladno-Hnidousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od matttes68 »

necak píše:Zdar borci! Jen stručně o první burze, kterou jsem navštívil:

Už jsem psal cosi v tomto směru jarosenkovi - Omlouvám se většině z Vás, že jsem se jen suše představil a nedal s Vámi řeč, ale byl jsem trošku v Jiříkově vidění - poprvé v životě na burze a z plánované útraty 1000Kč (mimo předem dohodnuté objednávky) bylo najednou 3000Kč a chtěl jsem furt víc a víc - takový stav jsem v životě nezažil, jak kdyby smažka přišla na veletrh fetu, tak jsem v jeden moment prostě zpanikařil a radši jsem (doslova) zdrhnul! *lgh* Překvapilo mě, kolik "magorů" jako jsem já, v Čechách existuje a jaké je jich složení - kluci, holky, děti, důchodci, malí, velcí, hubení, silní, vlasatí, plešatí, krásní, méně krásní... *rfl* Každopádně jsem si přišel na své! Jen, co mě trochu mrzelo, bylo osvětlení (ve dvou případech jsem koupil kartu, která vypadala, že je v perfektním stavu a na světle bylo vidět, že je poničená) a pak taky nemám rád handlování a smlouvání (i když to k tomu určitě patří) - jinak paráda!!! :clap:
PS - Doprovázela mě přítelkyně, takže mi bylo jasné, že by bylo zle, kdyby šla se mnou a viděla, jak ze mě lítají tisícovky, tak jsem jí trošku musel "vystíhovat", že tam budou jenom chlapi, a že jí budou zkoumat a sledovat..., tak šla radši na nákupy do Labutě! :-D
Parádní fejeton o své první burze, já jí zažil někdy v listopadu a pocity jsem měl takřka totožné, tuto jsem bohužel časově nestihl, ala na příští mířim stoprocentně a chci vzít s sebou přítelkyni, tak se těším na její nasledné zděšení, kdy zjistí, že je nás mega-nerdů/geeků na světě/v Praze více! :D Neni nad to, když člověk zjistí, že danou nemocí netrpí sám, hned se to lépe zvládá :D

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: Burza Praha

Příspěvek od Zdenek1968 »

Pánové, krásně píšete o své první burze. *rfl* Chcete-li někdy zažít opravdové maso, našetřete peníz a vyrazte někdy na burzu do Toronta (Expo). Koná se vždycky 2 x do roka, na jaře a na podzim. Garantuji vám, že po 3 dnech chození na burze, prohlížení, smlouvání a nakupování vám půjde minimálně další 3 dny hlava kolem. Uvidíte tam karty (nejen je ale i různé memorabilie), o kterých se vám snad ani nezdálo. Já jsme tam byl 3x a i když naposledy to bylo už před 10 lety, dodnes na to vzpomínám. Pokaždé útrata aspoň 30 000 Kč (jen za karty), dalších cca 25 000 ze letenku a stravu. Naštěstí tam tenkrát bydlel kamarád, takže ubytování a cestování z a na letiště i na burzu bylo gratis. Mrzí mě, že v té době ještě nebyly nebo aspoň já ho neměl, digitální foťáky, takže mám jen pár klasických fotek. Po takové návštěvě propadáte různým pocitům. Na jedné straně se do sbírání ještě víc zažerete, ale na druhé propadáte trochu skepsi, protože tam vidíte karty, ke kterým se pravděpodobně v životě nedostanete, pokud nejste Rotchildové.

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od jarosenko »

Nějaké fotečky z burzy :-)


Všimněte si prstu, kterým Pavlik ukazuje na box :-D
Obrázek

Tři mušketýři.
Obrázek

Debatilo se o sto šest.
Obrázek
Obrázek

Zaskočený Tomášek(Uphon)
Obrázek

A foto dne. Pavel nahazuje melouny :-D
Obrázek
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Burza Praha

Příspěvek od Veteran fans hcs »

tak to jste mě zklamal,neudělal jste mě fotku a přitom jsem tak fotogenickej :lol:

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: Burza Praha

Příspěvek od Michal »

Staal na té fotce vypadá jak panenka :D
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Staal »

No,mam slusnou vanu,leto pred nama a ja jsem jak tehotnej. Kazdopadne byla velka absence: Felipe,Superman,Taby,Miller a spol coz byla skoda. Ale jinak zase fajn burza,prinesl jsem si domu snad nejvetsi nadilku Wardu;)

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od Felipe »

Hold rodinné záležitosti... No snad mi vyjde aspoň květen. To bych moc chtěl. Zalepit resty a třeba si něco nadělit ke 30-tinám.
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Jarosenko, co ta poslední fotka???? Pro ty, kteří nebyli. Až budete vstávat v půl šestý, taky se Vám tohle stane :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Burza Praha

Příspěvek od Veteran fans hcs »

pavelbart píše:Jarosenko, co ta poslední fotka???? Pro ty, kteří nebyli. Až budete vstávat v půl šestý, taky se Vám tohle stane :D
Náhodou ta fotka je vynikající,čert a Bartko nikdy nespí :lol:

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od jarosenko »

Pavle ale já tě v SZ varoval *lgh* Klidně jí smázni když tak ;) Ale povedla se ne??
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Lepší fotku nemám :D
Bohužel, nemám za svých 33 let fotku, kde bych vypadal normálně...jestli to nebude tím, že normálně nevypadám... :crazy:
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Veteran fans hcs píše:
pavelbart píše:Jarosenko, co ta poslední fotka???? Pro ty, kteří nebyli. Až budete vstávat v půl šestý, taky se Vám tohle stane :D
Náhodou ta fotka je vynikající,čert a Bartko nikdy nespí :lol:
Kterou myslíte?? :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
hc_pardubice
Nováček
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon 16. dub 2012 19:51:09

Re: Burza Praha

Příspěvek od hc_pardubice »

nahodou ta fotab z burzy jeste ujde, normalni reakce na blesk ..

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti