Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Příspěvek od pavelbart »

Jak jsem na burze slíbil, tak jsem udělal ;)

Rovnou podotýkám, že jsem od obou boxů vůbec nic nečekal. Takže jsem rozbaloval naprosto s klidnou hlavou. Cupy donesl ježíšek mně, Superlative ženě (samozřejmě šlo o legraci). Žena hned po rozbalení požádala o výměnu (Superlative ji nelákaly, mně naopak mnohem více než Cupy).

První byly Cupy.
RC asi dobrý, Allen určitě patří k tomu lepšímu. Ultimate jsou moc pěkný.
Nechápu ale obsazení Baerstchiho na kartu, na které by mohl vyjít někdo, kdo odehrál aspoň 5 sezón slušně. Neříkám, aby tam dávaly hvězdy, ale Baertschi "nic" neukázal v RC sezóně, kdy mu vycházely miliony RC karet a další sezónu zabírá místo někomu, kdo by lidem udělal větší radost. Být tam někdo lepší, hodnotím box slušně. Philka (patch /10) potěšila, super karta. Škoda jen, že nebyvrali lepší patche, ale mám na ní Hašana a mají ta ještě mnohem horší:-)).

Obrázek

Superlative - pro mě mnohem lepší box, žádný RC karty:-). Zpočátku se mi nelíbily, ale postupně jsem jim přišel na chuť a musím říci, že ten box se mi hrozně líbil. Samá legenda... Určitě zopáknu. Velký minus pro mě, zmizelé limitace na kartě vzadu... Dokonce už ani nepíší silver version apod. Jen gold. Ale proč tam není jako dříve 1 of 60, to už mi přijde prostě minus. Asi šetří, jinak si to nedovedu vysvětlit.
Potěšilo skoro vše, až na Samsonova (Gold /10)
Lafleur /20
Mahovlich /20
Mess JSY /14
Leetch Gold STICK AUTO /5 !! Asi nej karta z boxu, parádní.
QUAD - /19 - Roy na kartě nikdy nemůže urazit:-).
Lumley /9 - parádní kousek lapačky. Vzhledem k tomu, že Lumley končil kariéru v sezóně 1959-60, asi jde celkem o raritku!!

Z boxu jsem vysloveně nadšenej. Starší generace asi bude souhlasit.
Obrázek

Kdybyste někdo něco chtěl, napište. Díky za pozornost.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Příspěvek od Tkachuk007 »

O té knížce Superlative jsem přemýšlel a vidím, že jsem udělal chybu. Mess by šel rovnou do alba a i ten zbytek je super. Moc povedený obsah :clap: Už píši SZ :P
Naopak, letošní The Cup jsem zavrhl rovnou a obsah boxu mě v tom přesvědčil. Z mého pohledu obsah katastrofální :(

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4339
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Příspěvek od Maurice Richard »

tak Superlative, k tomu není potřeba komentář! Parádní obsah! Štěstí že jsem se před časem zaměřil jen na Montreal! Jinak bych hned bral vše :-)! Lumley to je opravdu kus historie! Takové karty se dají najít snad jen v takových boxech. Pěkný break, díky. MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Příspěvek od pavelbart »

Mne je divny, ze z case cup, co jsme meli, jsem videl obsah 3 boxu a zadny nic moc. V tech dvou muselo neco byt...loni byly sice cup lepe plneny, ale zase ted jsou ram navic ultimate..
Jeste jsem zapomnel. Cupy jsou nacpane v boxu hodne napevno v molitanovem otvoru. Vyndat j, aby je clovek neznicil, je pekna drina. Uz chapu, proc je hodne karet konkretne z teto serieponicenych...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Příspěvek od zette »

No, pokud seriozne uvazovat o Cupkach, tak bych letosni urcite nebral. Superlative jsou pekne jen ty karty, bez tech vlajecek. Nechapu, ktery bridil je vymyslel a jeste vetsi, ktery to schvalil...

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4339
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Příspěvek od Maurice Richard »

tak s těma vlaječkama souhlasím taky, je to děs! V téhle sérii byla vždy v jednoduchosti krása, letos je to přehnaný. Jinak klasika, krásné memo kousky, hard sign... MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5964
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Příspěvek od SugarRay »

Ty Superlative se mi absolutně nelíbí , to jsou tak ošklivý karty že pro to ani nemám slova , z Cupek se mi nejvíc líbí ta Ultimate )) , RC au patch , ale máš pravdu těch rc je moc , karty pěkný ale s těma nováčkama to už je zralý na psychárnu .
Obrázek

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Příspěvek od mapko »

mne sa pacia Superlative ako obvykle
aj ked asi by som bral len tie podpisovky a tu seriu co Tkachuk zbiera
Pavle, tiez si asi kurna riadne posluchal :)

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8444
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Příspěvek od Hans »

Tak tady to vyhráli na plné čáře Superlative, ale ty vlaječky jsou opravdu hrozné. Co tohle bylo za nápad? Pavle naprosto souhlasím s tím, co jsi napsal. Nechápu, proč tyhle rookie hráče cpou i na karty, kdy mohl klidně vyjít někdo, kdo už má něco odehráno. Ale tak je to podle mě kvůli penězům, protože firmy mají nejspíš hodně photoshoot dresů, takže to můžou lépe zpeněžit než když musí někde nakoupit hrané dresy.

xerox
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 28. lis 2013 7:08:19

Re: Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Příspěvek od xerox »

Ztych superlative sa mi pacia Rivalry a Auto Pkus/Leetch na cenu sa radsej ani nepytam ale mat ich to by bola parada. A co sa tyka The. Cup,mne sa paci ten J. Allen,ale ten Baertchi ten tam byt nemusel,radsej nejaky ten Krug z Bruins no nie? ;-)

Uživatelský avatar
DZOU12
Opora
Opora
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. zář 2012 9:24:06

Re: Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Příspěvek od DZOU12 »

Nad boxom 2012-13 The CUP som rozmyslal aj ja a bal som sa presne tohto same rookie karty.
Ako karty su krasne to sa musi uznat,len viete si predstavit,co by to bol za super box,kebyze namiesto 5 novackov bol len jeden a ostatne karty by boli hviezdy,co uz maju daco odohrate ako v boxe Superlative.
To by bol box :crazy:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Vánoční Cup vs. Superlative boxy

Příspěvek od pavelbart »

Přesně tak, ale trend je bohužel jiný. Ono se to zase časem otočí... Lidi si nabaží a zase bude dobře:-).
Hansi zřejmě máš pravdu, to mě nikdy nenapadlo. Celkem to chápu, u všeho ostatního, ale u Cupů by si přece mohli zakoupit "pár" dresů navíc ne ;) Každopádně, já jsem fakt nic nečekal, takže to beru naprosto s klidnou hlavou.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host