ITG Decades 1990's

Žhavé novinky týkající se sezóny 12 / 13
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od pavelbart »

ma-me píše:
pavelbart píše: to nejde zkazit...
Pavle, všechno jde, když se chce *lgh*
Tak to každopádně:-), já to myslel samozřejmě s nadsázkou. Být ITG - udělám to na stejném Designu. To byl snad jediný hodně designové povedený produkt z těch nových.
Oni celkově umí podělat dost karet - třeba Quad superlative karty... ty se mi vůbec nelíbí - když je nemám doma ;)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od superman66 »

Taky bych se toho nebál.. co se týká jmen tak tam je takových hvězd že ty boxy budou skvělými jmény překypovat (doufám). A co se designu týká tak já bych přesně jak psal Pavel držel stopu těch minulých decades.. třeba s drobnýma změnama.

Každopádně od tohoto produktu čekám hodně a těšim se...
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od Felipe »

Jásný, že 90tý léta jsou nabitý hvěznami, jak z konce 80tých let, tak i těch co v 90tých letech přišli ke svojí slávě. Ale chělo by to promíchat i s těma trochu opomíjenýma hráčema. Prostě udělat vyvážený mix. Ale doufám, že každý si u této série najde něco.
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od pavelbart »

Felipe píše:Jásný, že 90tý léta jsou nabitý hvěznami, jak z konce 80tých let, tak i těch co v 90tých letech přišli ke svojí slávě. Ale chělo by to promíchat i s těma trochu opomíjenýma hráčema. Prostě udělat vyvážený mix. Ale doufám, že každý si u této série najde něco.
To si myslím, že bude určitě. ITG to dělají. Snaží se i Panini, je vidět, že jsme se nejspíš nabažili hvězd jako je lemieux (promiň supermane :D ), Messier, Robinson...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8454
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od Hans »

No já mám největší "strach" o podpisovky. Při takovém množství tak skvělých hráčů se bojím, aby tam nebyla miliarda SP karet. Každopádně devadesátky mám hokejově hodně rád, takže to bude asi masakr pro peněženku.

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od ma-me »

Na druhou stranu by to zase ale mělo být bez redemption, což je plus...
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od DzEjDy »

Tak jsem koukal že pan Price rozjel vášnivé diskuze kdo by se měl objevit na auto kartách a Hans už tam oroduje za evropský plajery :thumbup: . Jinak z toho seznamu co už pan Price zveřejnil, tak jsem na rozpacích z některých jmen. Howe na Decades 90s? A celkově to vypadá na hodně široký checklist. No jsem zvědav co z toho bude...
Obrázek

Uživatelský avatar
kidder
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1515
Registrován: pon 30. kvě 2011 22:47:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od kidder »

A kdepa se o tom mele? Ze bych loboval za Kidda :)

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od Felipe »

kidder píše:A kdepa se o tom mele? Ze bych loboval za Kidda :)
HI... Kde jinde. Vypadá to zajímavě. Pokud chceš Kidda, tak to tam napiš jinak tam nebude. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
kidder
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1515
Registrován: pon 30. kvě 2011 22:47:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od kidder »

Jak jsem to postnul tak me to napadlo a uz to tam hledam :)

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od DzEjDy »

No vypadá to tam jak nějaký písničky na přání *rfl* .... Mně ani tak úplně nezajímá kdo na těch kartách bude, protože stejně nepůjde vyhovět všem a asi bych byl i radši kdyby si ten checklist ITG sestavilo samo, ale mnohem raději bych viděl nějaký náhledy jak karty budou vypadat.
Obrázek

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od xmkrejci »

DzEjDy píše:Tak jsem koukal že pan Price rozjel vášnivé diskuze kdo by se měl objevit na auto kartách a Hans už tam oroduje za evropský plajery :thumbup: . Jinak z toho seznamu co už pan Price zveřejnil, tak jsem na rozpacích z některých jmen. Howe na Decades 90s? A celkově to vypadá na hodně široký checklist. No jsem zvědav co z toho bude...
kde se to da najit?
Obrázek

Uživatelský avatar
kidder
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1515
Registrován: pon 30. kvě 2011 22:47:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od kidder »

xmkrejci píše: kde se to da najit?
http://www.hobbyinsider.net/forum/showt ... p?t=341412

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8454
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od Hans »

No on ten Howe bude podle toho, co psal pan Price, nějaká speciální karta. Projel jsem si jeho statistiky, protože jsem si vzpoměl, že někdy v devadesátých letech byl ten zápas, kde naskočil do jednoho střídání. Původně jsem si myslel, že to bylo v NHL, ale nakonec jsem našel, že to bylo v IHL za tým Detroit Vipers. Tak podle mě něco takového to bude.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od DzEjDy »

Speciální nespeciální, je to pouhá komerce a využívání toho že jim začal podepisovat. Už v Superlative měl těch podpisů na můj vkus přehnaně moc. Shodou okolností jsem dneska koukal na nějaký jeho auto karty a není problém ji sehnat do $50. Ale s jeho podobiznou a ochrannou známkou se to bude prodávat asi líp no.
Obrázek

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 362
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od mixo »

tak vydanie Decades 90 sa znovu odlozilo a budu vydane az v polovici augusta.. *bang*
Bondra - 1183 kariet

Obrázek

https://bondra.webnode.sk/

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od DzEjDy »

Tomu už nevěřím. To by měli malý prodeje, v polovině léta karty skoro nikdo nekupuje. Podle mě přijde ještě další odložení a nejdřív to vyjde ven někdy na podzim. Nepamatuji si že by se někdy ITG dostalo do takovýho skluzu s vydáním nějaký série. :thumbdown:
Obrázek

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 362
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od mixo »

Vraj to je kvoli tomu, ze cakali na podpisy od hracov z europy. A vydat ich maju po "National", to asi bude nejake expo alebo nieco take.

Tu je vyjadrenie Prica na HI:
Well everyone can stop their suggestions. The product is just about done.

We have delayed the release until mid-August to accommodate the players in Europe who are signing their cards.

These are hard signed autographs and we don't do redemptions. Because some of the players are well worth waiting for, we will release the product after the National.

Official Release Date should be announced soon along with solicitation for orders.

Cards look great.

Brian Price
Bondra - 1183 kariet

Obrázek

https://bondra.webnode.sk/

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od DzEjDy »

No tak uvidíme no. Ale mohli by alespoň dát konečně nějaký náhledy na karty. S touhle sérií dělají tajnosti jako s žádnou jinou, tak to bude doufám alespoň stát za to. Hlavně aby to nebyl samý Gordon Howe :) .
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8454
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: ITG Decades 1990's

Příspěvek od Hans »

Mě tohle výjimečně vůbec nevadí. Můj budget na karty je v současné době hodně omezen, takže čím později ten produkt vyjde, tím lépe pro mně. :lol:

Odpovědět

Zpět na „2012 / 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti