2014-15 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 14 / 15
Odpovědět
Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od DaveBrownsound »

To s temi fixami by me teda dostalo. Proc mysli, ze je k tomu dostali :-) Aby je dali detem nebo ja nevim co... Hokejka Kuby Kovare ma potencial, ta se urcite vyuzije :-)
Za ty specialni sady jsem moc rad, uz jen proto, ze takhle smysluplne vyjdou karty CB a Kladnu, kterym by jinak vyslo kulovy. A i jako paralelky to bude moc pekne - base (v samost. baliccich), canvas (ty tu snad jeste nebyly), rainbow, signature. Jednickovy karty uz urcite nedam, ale s tim pocitam :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Lukyn55 »

já tady práci p.Hrbka chválil už mnohokrát a taky jsme několikrát zmiňoval, že letošní série se povedla a jsou to nejlepší karty extraligy od konce DS .. ale prostě si stojím za tím, že ten set je jako celek zbytečně přeplácaný počtem karet.. dal jsem si tu práci a přepočítal kolik karet je v setu.. a v tuto chvíli obsahuje checklist OFS II. série 1920 různých karet, pro porovnání UD Series 2 má 1596 různých karet .. to mi přijde až šílené na naše poměry.. obzvláště, když si vezmu, že se ty karty pomalu ani nedají nikde koupit :D ..

vím, že je se vším ohromná práce, že s kluby to musí být fakt o nervy jednat a té práce, která je tomu věnovaná si moc vážím.. ale když si řekneme, že je to lepší než bylo a tudíž to nemůžeme podrobit žádné kritice, tak to pak taky nebude ideální ;)

spíš to berte jen jako takové info pro zamyšlení do budoucna, jestli někdy méně neznamená více ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od worlikk »

Tukans píše:
Je rozdíl kritizovat výrobu, design apod. (o čemž mluvíš, ale nikdo tady nic takovýho nenapsal) a pozastavit se nad zastoupením jednotlivých týmů nebo prezentovat subjektivní pohledy na význam zastoupení tolika specificky zaměřených insertních sérií...
Ale holt každý v příspěvcích vidí to, co sám chce, že? ;)

Jak znám pana Hrbka, tak on se z toho, co tu kdokoliv z nás napíše, rozhodně nesloží ;)
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Já osobně jsem rád za každý komentář, pozitivní nebo negativní ;)
Je to pro mě ukazatel toho co se lidem líbí.

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

tak už jsou náhledy i na karty Cup Winners Replica Signature
Obrázek
Obrázek

:roll: škoda, asi bych byla raději za klasickou signature kartu (na místo verze Rainbow nebo Glacier) - jako ni né dodatečnou bonusovou, ale řádnou v této insertní sérii jako to měla myslím Plzeň a mají mít i dle všeho karty výroční edice?, než takhle podpis do výseku, trošku se obávám toho, aby později nevznikaly i takové karty jersey ... avšak to nic nemění na tom, že beztak tyto karty budou mým objektem zájmu do sbírky.

Jinak si myslím (Dampa17), že Printing Plate karet se třeba dočkáme v některém následujícím ročníku - že to chce nechat čas, pokud bude letošní éra OFS Classic pokračovat v podobném duchu, jen bych to s nimi nepřeháněla, jako to bylo u kolekce Masked Stories, co základní karta, to plech, zase bych to nechala v omezeném množství a třeba na nějakou úzkou insertní sérii, protože pak zase aby plnění nebylo pouze o kartách PP - ale to je zatím vše ve hvězdách, vyjde II. Série a já už myslím na co by kdyby... třeba se toho ani nedožiju :)
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od DaveBrownsound »

Náhledy paralelních výročních karet, budějovické si rád zkompletuju :)

http://ofscards.com/drupal/cs/content/g ... la-spa-tri

Obrázek Obrázek Obrázek
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od DzEjDy »

Mně třeba využití toho výseku poháru pro podpis přijde jako zajímavý a originální řešení. Rozhodně lepší než kdyby byl podpis nějak volně přes fotku/kartu. :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od DzEjDy »

A ještě jedna poznámka k té (ne)ochotě klubů spolupracovat. Sice to už opakuji po několikátý a nejsem sám, ale tady vidím jednoznačně chybu v tom, že si vydavatel nedokáže vynutit nějaké alespoň minimální podmínky na základě nelevné licence. Však BPA je marketing, tak tam by to snad pochopit mohli a něco ve smyslu povinnost podepsat od např. 6 hráčů 100 karet a dát jeden dres a jednu hokejku za sezonu není přece nic drastickýho. Vše ostatní na rámec už by pak bylo na ochotě samotných klubů.
Obrázek

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od 33mc »

No jo Honzo, jenže tady jseš v ČR... Nikdo z nich by za to neměl nic do kapsy...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

Kdybych musel shrnout do jedné věty, bylo by to takto - Cupy za cenu Victorek :clap: .

Opravdu mi to tak přijde:-) - je to super, jen možná, že by možná bylo lepší udělat nějaký retail a hobby (což je), ale s většími rozdíly v plnění a ceně. Co se týče bonus Signatures, podepsaný řadovky jsem nikdy neměl rád, zvláště pokud mají limitaci "vyraženu" rukou, na kartách nepoznám na první pohled rozdíl, oproti tomu, když si ji nechám podepsat u haly. Ale to je můj osobní názor.

No a to je asi tak vše, co bych k tomu vytýkal, dál bych jen chválil a bylo by toho na hodně dlouho, prostě pan Hrbek zvedl OFS z bahna do nebe, je jen otázkou, zda to není moc rychle :D - asi jak vidím, někteří sběratelé na to nejsou připraveni :D A vlastně se jim ani nemůžeme divit po tom, co se tady vydávalo za "karty" prakticky od revoluce. Možná to skutečně nas---e ty starý zarytý OFSáky, ale myslím, že to přinese výrazně větší klientelu celkově, a novou, třeba i hodně HL sběratele.
Mně se karty líbí moc, stickovky jsou neuvěřitelné, prostě na úrovni National Treasures apod. To je jiná liga. Je jen škoda, že se k tomu týmy hlásí tak, jak hlásí. Jo kdyby k tomu měli kluci z ledu vztah jako třeba Kuba Petružálek (který mi hned hlásil, že už má v Litvínově kartičku s velkou radostí, to by se to spolupracovalo. Když jsem mu ukazoval stickovu Francíka, koulel očima a určitě mu je líto, že tam takovou kartu nemá. Kluby dělají velikou chybu, vůbec to nevnímají jako důležitý marketingový nástroj a to je špatně. Na druhou stranu, právě proto, že ty karty vypadají jak vypadají, tak se třeba ten názor bude postupně měnit... Věřím tomu.
Třeba moji kluci si z litvínovskou sestavou z první série neustále hrají.

POZN. můj starší syn vyřizuje, že je škoda, že u nás nevyšel Lukáš Horák (já dodávám na úkor třeba Šlégra :D - berte prosím jako vtip), ale on to nějak přežije:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

Ještě dodám - pane Hrbku, klobouk dolů... já osobně jsem rád, že karty extraligy už nejsou papírky s neskutečně hnusnou grafikou a bez nápadů.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

EDIT: vidím, že karty bonus signatures mají vyraženou limitaci /25, a dopsaný kus, tak to je určitě lepší, než kdyby byla celá psaná. Takže dobrý.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

i na předku je vyraženej nápis "SIGNATURE" tak je to odlišitelný na první pohled...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

To jsem samozřejmě viděl, já jen prostě podepsaný řadovky nemám rád, nápis Signature tu kartu graficky nijak nezmění:-). Výjimkou jsou pro mě ITG BAP, Millenium apod.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Všem moc děkuju a už se na Vás těším 7.3. :)

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od DaveBrownsound »

Ja se nejvic tesim na hokejky :-) 7.3. u Vas beru minimalne jeden collector box a zbytek uz asi kusove :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Ještě bych rád upřesnil, že to není jen práce nějakého Hrbka,
ale bez výborných fotografek a fotografů, kvalitního grafika, šikovných knihařů a tiskařů,
by nebylo nic. velkou zásluhu má i pan Vrkoč, který mi dal prostor k práci a v
neposlední řadě i partička brigádníků.
A samozřejmě bez Vás sběratelů, by to také žádný smysl nemělo. :)

Uživatelský avatar
1993-94
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 161
Registrován: pát 14. zář 2012 10:50:25
Bydliště: Praha/Č Buděj.

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od 1993-94 »

Lukyn55 píše:pane Hrbku já vím, že ty růžové dresy byly na akci Movember, zrovna ten zápas totiž hráli s námi, ale jde spíš o to, že když si mančaft na jeden zápas obleče růžové dresy, tak to není podle mě nic tak význameného, aby se to objevilo na kartách
.. kdyby například byla inzertní série s názvem Movember, kde by byl nějaký mix extraligových hráčů, kteří si nechali narůst knír, tak by to podle mě bylo zajímavější ;)
Já si myslím, že je to dobrý nápad, zvlášť když jsem si přečetl text na zadní straně karty. Třeba to sbřeratele, fanoušky inspiruje a dojdou si na prohlídku a třeba to i může někomu zachránit život. Pak by taková karta mohla mít pro někoho neskutečnou hodnotu...

Ale i ten mix knírkatých hráčů by byl docela fajn, přece jen ne všichni sbírají Třinec.

Je fajn, že české karty dosáhly takovéto úrovně a ještě jednou děkuji za ty Budějovice.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Taky se aspon pro jeden box stavim :-)

Jinak na mne pri otvirani myslete s KLADYNKEM a klidne hned na burze nabizejte :-)

Uživatelský avatar
grande
Veterán
Veterán
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. dub 2013 21:26:33
Bydliště: Praha

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od grande »

Pokud mohu tak bych se taky rád vyjádřil.
Fakt dlouhá léta (s pauzou) sbírám karty NHL a až letos jsem se rozhodl i pro české OFS karty, ano chytly mě taky proto, že jsou to konečně hezké karty a nevypadají tak (jak to říci slušně :-) ) lacině. U mě třeba vedou podpisy a normální řadovka s parciálou je prostě fakt super. Držím palce a fandím ! Vím ,že si pořídím další a další do sbírky.

poznámka: Kamarád kanaďan co semnou hraje hokej byl nedávno doma v kanadě a říkal, že měli sraz se školou a ukazoval tam tyto karty a nejvíce se prý rozplýval jeho velký kamarád z dětství - aktuálně zraněná jednička v brance philadelphie. Že prý je to nádhera ale škoda že tomu nerozumí co je tam napsaný :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2014 / 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů