08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od Bianconero »

Ciao páni,

na dovolence jsme s bráchou chtěli breakovat stylem videa, a sice zároveň po etapách na zastávkách. První překážkou se stalo počasí, když nám 8 z 10 hodin cesty propršelo :D jak krásné :D Tak jsem si řekl, aspoň natočím samotným break komplet, pěkně u stolu, ale technika mě poněkud vyšplouchla :D :eh: nevadíííí :) zkusíme jindy :) Přináším tedy aspoň fotodokumentaci karet.

Brácha breakoval OPC retail box ročník 2008/09. Měl zájem o nějaký set, kde by mohl najít Davida Krejčího, navíc si chtěl posbírat i nějakou dávku pěknou dávku karet, tak jsem ho podpořil v tomto produktu, který je podle mě ideální variantou spousty pěkných a jednoduchých karet a je toho kupaaaa :D :)

Já breakoval Hobby box Fleer 2006/07. Můj záměr byl jasný, dosadit do svého neúplného base setu několik proměnných, bylo jich tuším 11, nejsem si jistý, a chytit inserty :) No, můj záměr se povedl, nejen že jsem dosbíral svůj již načatý base set, ještě aby ne že :D, ale zároveň se mi povedlo složit bez dvou karet další :D takže kdo by měl zájem, můžu mu za rozumnou cenu poskytnout base set ;) (chybějí 108 David Aebischer a 174 Marc Denis).

Obrázek

Nejprve 2008-09 OPC Reatil box

Obrázek
Obrázek

Brácha breakuje...

Obrázek

Tato pětice je ukázkou base karet, ale s tím rozdílem, že tento kvintet je verze Gold...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

V následujících dvou obrázcích dobrá jména... když z toho brácha tahal nejdřív Raye, pak Cama, tak si říkám pěkné, pak přišel Jarri, a na to hned Standa s Bobbym... A když na modráscích tahal Tonyho, Granta, Dougieho, Wayna nebo Scotty, tak jsem si říkal, aspoň má kousek historie s tou správnou dávkou důležitých jmen :)

Obrázek
Obrázek

No, a to by mělo být vše, ale... brácha se s tím nepáral, vytáhl kartu, která je 1:72 paklům... byla to Winter Classic... a která???
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Český obránce v barvách Sabres, což je pro bráchu jako fanouška šavlí výhra, Jaroslav Špaček :thumbup:
Obrázek


A následuje 2006-07 Fleer Hobby box

Tak jak je asi všem známo, takto vypadají řadovky :) u této byla však výjimka.... Tiffany :) PS: Ne ta Staalova *lgh*

Obrázek

Pár RCček ... potěšil mě "pan milionový" Shea Weber

Obrázek
Obrázek

"Speed Machine" - Drury navíc, k výměně...

Obrázek

"Hockey Headliners" - Finský blesk je navíc, kdo by měl zájem....

Obrázek

"Total O"

Obrázek

Netminders

Obrázek

No, a že by něco na konec? Byla přeci garantovaná jersey nebo podpisovka... :)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..... a máme tu Mikka Koivu :) má první vytažená podpisovka v životě :D škoda jen, že jsou to nálepky, ale líbí se mi :) .....
Obrázek


PS: Omlouvám se, je to break z července, ale k tomu abych to sem postnul se tak nějak dostávám až teď :P
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
sabres1156
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 130
Registrován: pon 16. črc 2012 18:23:15
Bydliště: Myjava

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od sabres1156 »

Graulujem k mikovi,veľmi pekná podpisovka... *gp* *gp* *gp*

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od vojta »

Super hit ten Koivu. *gp* V jakém poměru jsou tyhle podpisy z Fleerek?

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od icheius »

Tak pěkně oba boxíky....Bráchovy OPC pěkné legendy i inserty se celkově povedly....No a z Fleerek podpisovka,to sem snad ani nevěděl že tam v tomhle ročníku jsou...Gratulace jak sviň.....Jo a kdyby chtěl brácha doplnit ty OPC tak se ozvěte....
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od Bianconero »

sabres1156 píše:Graulujem k mikovi,veľmi pekná podpisovka... *gp* *gp* *gp*
vojta píše:Super hit ten Koivu. *gp* V jakém poměru jsou tyhle podpisy z Fleerek?
Díky kluci, když jsem tu podpisovku vytáhl, tak panovalo velké nadšení. Říkal jsem si, že raději podpisovku než jersey, ty jejich fabricology se mi moc nelíbí. Takže paráda :) Jinak ta šance na podpisovku nevím, na boxu se píše průměrně jedna podpisovka nebo jersey, takže buď anebo.
icheius píše:Tak pěkně oba boxíky....Bráchovy OPC pěkné legendy i inserty se celkově povedly....No a z Fleerek podpisovka,to sem snad ani nevěděl že tam v tomhle ročníku jsou...Gratulace jak sviň.....Jo a kdyby chtěl brácha doplnit ty OPC tak se ozvěte....
Já ty podpisovky před tím právě nikde neviděl, a tak jsem se pídil na ebay, a tam jsem koukal půl měsíce a měsíc staré 2 karty, Cam Ward a Ty Conklin. Asi se moc neobjevují a jsou vkládané méně než ty jersey. Na checklistu je těch podpisovek celkem 54.... Díky, určitě se ozveme ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od necak »

Nechci se sem vměšovat a cpát sem Wayna, ale když ho vidím na té "Retro", hned bych Tě o něj stáhl, kdybych ho sám z tohohle boxu nevytáhl, protože když se zadaří, dá se s ním udělat i tohle: http://www.ebay.com/itm/Wayne-Gretzky-R ... 500wt_1182 (musím ale uznat, že chodí i za míň, tahle karta je jak na houpačce)

- každopádně gratulace!!!! *gp*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od icheius »

necak píše:Nechci se sem vměšovat a cpát sem Wayna, ale když ho vidím na té "Retro", hned bych Tě o něj stáhl, kdybych ho sám z tohohle boxu nevytáhl, protože když se zadaří, dá se s ním udělat i tohle: http://www.ebay.com/itm/Wayne-Gretzky-R ... 500wt_1182 (musím ale uznat, že chodí i za míň, tahle karta je jak na houpačce)

- každopádně gratulace!!!! *gp*
No to mi ho vyndej a vykoupej....Co za blázna dá takový balík za takovou kartu?To mi hlava nebere....
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od necak »

icheius píše: No to mi ho vyndej a vykoupej....Co za blázna dá takový balík za takovou kartu?To mi hlava nebere....
Až tolik bych za ní nedal, ale BV 15dolarů, design karty ze serie OPC z jeho nováčkovský sezony, navíc se ta karta zas tak často netahá a jistý prodejce jí měl na konkurenčním shopu za 199 - ohřála se tam asi 2 týdny, takže tak... ;)
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od Bianconero »

necak píše:Nechci se sem vměšovat a cpát sem Wayna, ale když ho vidím na té "Retro", hned bych Tě o něj stáhl, kdybych ho sám z tohohle boxu nevytáhl, protože když se zadaří, dá se s ním udělat i tohle: http://www.ebay.com/itm/Wayne-Gretzky-R ... 500wt_1182 (musím ale uznat, že chodí i za míň, tahle karta je jak na houpačce)

- každopádně gratulace!!!! *gp*
Tak to je dobrá sranda, někteří na tomhle asi slušně vydělají. Ale nechápu, že to někdo za takové peníze kupuje :think: Ale jak odpovídáš Ríšovi, tak ta fakta jsou jasná, která k tomu mohou kupujícího vést :) .. Každopádně díky za gratulaci, brácha ji bude mít pěkně v setu :D :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od Molda »

Při lidské vyčůranosti bych se nedivil, kdyby ta karta chodila za tolik i z toho důvodu, že se to někdo může snažit použít na následné vytvoření fake RC karty wayna a prodeji za mnohonásobně více. Ale možná to vidím až moc černě :D

Uživatelský avatar
peti-cee
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 63
Registrován: ned 06. kvě 2012 13:00:26

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od peti-cee »

Pozeral som odds na Fleer podpisovku, a je to takto:
Fleer Signing Day Autographs: 1 na 432 balíčkov, z čoho vychádza, že 1 na 12 boxov. Ide teda o case hit!! :thumbup: :thumbup:
Zbieram:
Marek Zidlicky, Ales Hemsky, Lukas Kaspar, Black Diamond, Canvas, YG
Edmonton Oilers

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od Bianconero »

peti-cee píše:Pozeral som odds na Fleer podpisovku, a je to takto:
Fleer Signing Day Autographs: 1 na 432 balíčkov, z čoho vychádza, že 1 na 12 boxov. Ide teda o case hit!! :thumbup: :thumbup:
Fakt??? :shock: ty krááááso :D tak to je hodně pěkná trefa, díky za info :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

duck55

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od duck55 »

Ahoj.Mám zájem o finského bleska,jestli je ještě navíc.Děkuji za odpoveď

Uživatelský avatar
MaskCollector95
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 651
Registrován: úte 19. črc 2011 15:10:16
Bydliště: Denmark (Dánsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: 08/09 OPC Retail & 06/07 Fleer Hobby box

Příspěvek od MaskCollector95 »

Wow! Those autograph cards are extremely rare in 2006-07 Fleer, and to pull one of Mikko Koivu (an established NHL star and not some 3rd liner) is great. :clap:
Sbírám Masky
Pinnacle, In The Game, evropský masky

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host