karas

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
karas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29. led 2020 7:37:45

karas

Příspěvek od karas »

Ahoj,
nejspíš z nostalgie jsem se po 20-ti letech vrátil ke sbírání kartiček. Jako malej jsem měl spousty karet, které bohužel zmizely a nikdo neví kde je jim konec. V současnosti se zaměřuji na 90. léta a NHL (češi, výrazná jména a golmani).
Podařilo se mi doplnit kompletní sérii karet Ultra Fleer 94-95. Prozatím nemám všechny insertní atp. které stále sháním, ale není to jednoduché, proto pokud někdo má nějaké klidně se mi ozvěte.
Mám spousty karet, které postupně chci dát pryč tak je zde budu inzerovat pokud bude zájem.

Děkuji za přijetí.
Tomáš

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů