2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Příspěvek od Molda »

Zdravím,

jak už asi někteří víte, Artifacts je už X let moje nejoblíbenější série, každý rok sesbírám base set, ale k boxu jsem se nikdy dříve neodvážil. A důvod je jednoduše cena podobných boxů. Ale první výplata po změně zaměstnání a navíc Vánoce, tak jsem si ten box konečně pořídil :D

Jak to dopadlo uvidíte sami. Já mám určitě rozporuplné pocity, spíše malinko zklamání. (Safra ani ty chybějící base karty ke zkompletování setu jsem tam samozřejmě neměl :D ). Jinak je to moje první video, takže sorry. A rovněž omluva za délku, vím, že běžná průměrná délka breaků artifacts je tak 2-3 minuty *lgh* . Ale já si prostě break chci užít a neprofrčet to co nejrychleji.

Obrázek

Obrázek




Hodnocení: Těžko říct, bude asi panovat názor, že nemám důvod být zklamaný, že Dino je hit. Já ale zklamaný jsem. 2x Redemption ze série, která má v boxu cca 5-6 hitů, to je třetina. Navíc ten Dino /5 je prostě base karta s nalepeným podpisem. Kdyby to alespoň byla přímo nějaká pěkná podpisovka a byla navíc obsažena v boxu. Ale takto na redemption a ještě navíc ošklivá. Každopádně si ji nejspíš nechám, protože by se prodala za pár dolarů, no a Dino byl skvělý hráč a dnes už v podstatě trochu legenda, takže to si raději jeho podpis nechám. Ale uvidíme. A co se týče zbytku, dvě v podstatě base jednobarevné jersey. Alespoň to jsou naši kluci. A tundra tandems alespoň více barev, ale zase pánové, kteří v NHL ještě ani nestihnuli zazářit a už pomalu vyhasínají. (sorry Matěji :D )
Ale asi to mohlo být i horší.

PS: Pokud by někdo měl base karty číslo: 35, 53, 84, 86 z letošního ročníku a č. 23, 28, 97 z ročníku 09/10 budu moc vděčný za nabídku přes SZ.
Naposledy upravil(a) Molda dne úte 25. pro 2012 16:06:27, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Příspěvek od svatos40 »

Tak ten DINO je uplne skvela vec.

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Příspěvek od Michal »

No, ses celkem slusnej pesimista :D podle hlasu se mi zdalo, ze jsi nastvany/zklamany jeste driv, nez jsi rozbalil prvni balicek :)
Ja box hodnotit nebudu, to mi neprislusi. Ale obdivuju vsechny, co do toho risku jdou a nasledne rozumim i jejich zklamani [chtel jsi fyzicky hit, nebyl, chtel jsi doplnit base set, karty nebyly].
Treba nakonci, jak jsi rekl, ze mas v ruce jen 3 base jersey, tak si rikam, ze to je opravdu nic moc box...
Kazdopadne jeste jednou diky za break a snad obe redemption dorazi co nejdrive! ;)
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Příspěvek od DzEjDy »

Předem hlavně díky za video! Sice to někteří nemusí, ale krásně to vyjadřuje pocity a emoce přímo z otvírání... :thumbup:

Obsahově je to slušný box. Asi se úplně netrefil do tvých priorit. RC redemption je standart, tak jsou Artifacts nastavený, na tu bych se nezlobil. Ale proč i ten Ciccarelli? To moc nechápu, protože má v týhle sérii podpis na několika ostatních kartách běžně. Skoro mně to už přijde jako nějaký kalkul ze strany výrobců, že za rok a půl až budou redemption karty prošlé oni shrábnou neproměněné karty a mají zajímavý materiál třeba pro replacementy. Fakt už mně mnohdy přijde argument ohledně časový tísně s vydáním jako irelevantní. *bang*

Jestli chceš, napiš mi PM s chybějcími čísly base karet, něco doma mám...

Díky za brejk! *thks*
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Příspěvek od Molda »

Mít toho Ciccarelliho v boxu přímo, tak je ten pocit hned asi lepší. každopádně nejsem zastáncem těch uměle vytvořených hitů, kdy na base kartu fláknou nálepku s podpisem, dají tomu nízký limit a je to. Vzhledově to pak není moc pěkné většinou a ten nízký limit potom podle mě neodpovídá té kartě. Ale když jsem viděl checklist, tak jsem na této kartě mohl mít i mnohem horší jména (ačkoliv i mnohem lepší :D ).
Ten zbytek boxu, tam je to zklamání asi částečně zapřičiněno tím, že z Artifacts většinou lidi tahají jednu pecku za druhou, XY patchů apod, a já měl tři base jersey a 2 redemption.
Ale já jsem prostě asi negativní člověk no, tak to tak nesmíte brát :D

DzEjDy: taky už mi ta situace s redemption kartami někyd připadá trochu zvláštní, a vzhledem k tomu, že jde o sticker a jen /5, tak si myslím, že by jej mohli mít už v boxu. Za chvíli bude konec platnosti redemption karet max 1 rok, a budou toho prostě využívat ve svůj prospěch (což už činí teď).

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Příspěvek od Molda »

Jinak díky všem za komenty :)

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Příspěvek od sabres911 »

to Molda ... především díky za break a držím palce, že se DINO podaří, pecková karta ! Hlavně jich DINO nemá 100 ve stejné limitaci

... jinak nechápu, co ti vadí na RC redemption kartách. Když je nechceš, střel na eBay a kup si co se ti hodí ... a když nejsi zastánce nalepených podpisů nebo uměle vytvořených hitů, tak si prostě kup jiný box než Artifacts *rfl*

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Příspěvek od Molda »

Sabres 911: Kvůli pár dolarům (přinejlepším) se mi to na ebay házet nechce. A nevadí mi RC redemption karty, ale redemption karty obecně. Podpisovky s nálepkami mi nevadí, naopak v mnoha případech se mi líbí. Ovšem nelíbí se mi karta, která původně podpisovka není, a oni na tu kartu jen fláknou nalepku a udělají tím z ní podpisovku. Ve většině připadů to tam potom vůbec designově nesedí a vypadá to jak home-made karta udělaná na koleni.:D
A ta poslední věta je bezpředmětná, přečti si důvod pořízení tohoto boxu.
Ale díky za koment. :)

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Příspěvek od Molda »

Jinak na RC redemption za Montreal by to měl být asi někdo z těchto hráčů : Alex Galchenyuk (3. místo na draftu), Sebastian Collberg, Dalton Thrower, Tim Bozon nebo Brady Vail. O nich by něco více mohl vědět Milan. Ale na to si ještě počkám, protože tyto karty vyjdou a budou odeslány až po případném startu sezóny.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Příspěvek od sabres911 »

jo, díky za upozornění, jsem koukal hned na video *rfl* .. tak důvod pořízení je jasný *cl*

Co se týče redemption karty, spíš Alex Galchenyuk. Thrower, Bozon a Collberg ještě na NHL nemají, i když poslední draft dopadl z pohledu Montrealu parádně. Já hodně věřím Throwerovi, no a Bozon byl na své pozici jasný steal, collberg to stejné...

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Příspěvek od mapko »

Moldo, ty si snad vacsi pesimista nez ja :)
ja som otvoril teraz 4 boxy za 6ku a mam tam prd
ale to je ten risk, macka vo vreci, mozes vyhrat ale aj prehrat
ale zase s ami potvrdilo, ze ja si musim karty co chcem kupit a nie spoliehat na hit
kazdopadne to napatie, zabava je zase super
najlepsiu kartu co som potiahol bola co? ..... REDEMPTION a na strankach mi pise ze kod neni platny, expirovana neni
takze som im napisal, dufam, ze to dobre dopadne ...

hlavu hore chlape :)

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012/13 Artifacts Hobby + vid.

Příspěvek od Molda »

Já si teď registroval ty moje, a taky mi to u jedné z nich poprvé napsalo, že kod je neplatný :D A to jsem to tam vkládal pro jistotu pomaličku znak po znaku a potom to ještě dvakrát kontroloval. Jsem se odhlásil a přihlásil znovu, zadal to ještě jednou a už to šlo. Zkus to taky.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů