Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4347
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Maurice Richard »

Já si nechal udělat od Michala pár karet od hráče co moc karet z nhl nemá.... nechal jsem si je podepsat a několik jsem mu jich věnoval pro případné zájemce. Uložil jsem si je do alba a tím to pro mě končí. Prodávat dál by mě nenapadlo....
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Chrostik »

pavelbart píše:
úte 30. kvě 2023 17:07:32
A jak se k tomu ten prodejce z aukra dostal? Pokud mu to někdo vyrobil a prodal (nevím, zda to byl chrostik), tak přece od toho nemůže dávat ruce pryč, vždyť je snad velký rozdíl, pokud si to někdo udělá pro sebe, anebo to prodává dál.
Já na tom hlavně nechápu jedno - proč dělat tyto "podpisy" hráčům, kteří mají tisíce ofic. karet s podpisy? U některých to chápu, ale pořád to je divný ve smyslu toho, že to někdo vyrobí ve více ks (Jágra jsem viděl několikrát). Fakt tomu nerozumím. To nikdo nemyslí o krok dál, že se to může dostat do ruky lidem, co z toho budou zklamaní až zjistí, že mají doma naprosto bezcenný cár papíru? A pak navíc i vidím na FB, že lidi co moralizují vše kolem karet to vlastní ve své sbírce:-))). To mě fakt pobavilo:-).
Karty som robil pre seba do zbierky, kludne ti ich ukazem v albume, tak ako kopec dalsich kariet. O Jagra sa zaujimalo viacej ludi a pytal som sa ich, ci maju karty do zbierky alebo na dalsi predaj, nie je v mojich silach kazdeho jedneho si preklepnut, ci je to podvodnik alebo nie. Ja ten podvodnik na aukre nie som a nechapem, ako si niekto moze mysliet, ze by som mohol byt, v nasej kartickovej komunite mam dobre meno a kazdy, kto so mnou robil nejaky obchod, tak bol spokojny (nieraz som ludom posielal aj karty zadarmo, napriklad Valentovi 1/1 Nabokova). Vies, preco to vacsina slusnych ludi chcela? Aby si obohatila zbierku aj takymito kartami. Vela ludi sa napriklad pri dnesnych cenach kariet nikdy k podpisu Jagra nedostane, tak preco by si nemohli do vlastnej zbierky pridat aj homemade karty s natlacenym podpisom? Pre informaciu, nikdy som si nepytal nic navyse ani len za cas, ktory som s tym stravil a podobne, vzdy len za naklady pre tlaciaren, takze nie som na tom ani len ziskovy ako si niekto moze mysliet. Nastasie su medzi nami aj slusni zberatelia, ktori mi hned dali vediet a aktualne viac ako 10 ludi nahlasilo toho podvodnika, ktory btw uz pravdepodobne vieme kto je...
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od pavelbart »

Chrostiku, já nevěděl, že si to ty a nemyslím si o tobě nic špatného, to asi i víš.
Bral jsem to obecně. Prostě je to špatně, za tím si stojím, ať už to bylo děláno s dobrým úmyslem, nebo ne, což u tebe předpokládám, že bylo s dobrým .
Nic to nemění na tom, že někdo dostane karty, které jsou defacto bezcenné a 1000,- Kč, co jsem tam viděl, už teda není úplně málo. A možná bych byl velmi opatrný v tom, komu je prodávám. Něco jiného je, když si je objednám maurice (a přesně, objednal si hráče, co nevyšli, tomu naprosto rozumím a něco jiného, když si to objedná někdo cizí. To by zkrátka mohlo mít nakonec dopad i na tebe, i když myslím, že to nikdo řešit nebude.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Hans »

No koukal jsem na tu kartu a je to teda děs. Věřím, že Chrostik ty karty dělal v dobré víře. Nikdy ale fakt nevíš, na jakého vykuka narazíš.

Co je ale ještě víc zarážející. Ten člověk, co to prodává, mám 0 feedbacků, dokonce je na aukro veden jako neověřený uživatel. I přesto už je karta na 1000 Kč. Někteří lidé prostě mají neskutečnou potřebu nechat se od někoho za každých okolků ojebat.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Tie píše:
úte 30. kvě 2023 12:24:53
Já to taky vím... ale přijde mi to skoro jako ono známé rčení "zloděj křičí: chyťte zloděje"

Ukradený design, ukradené fotky... A pak se ještě najde borec, co se to rozhodne zneužít pro svůj výdělek. Těžký.
:clap:

Uživatelský avatar
parom
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř 07. úno 2018 18:41:21

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od parom »

Aukcia z aukra *prty* *rfl* :
https://aukro.cz/gretzky-starquest-gold ... BjOA%3D%3D

https://www.psacard.com/cert/67565771

Akosi mám pochybnosti, že by takáto karta bola aj niekde inde ako v US/CAN ;)

Osobne účet na insta nemám, ale tu je asi originál:
https://www.instagram.com/empirestate_s ... mg_index=1

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

Jestli to nebude ten stejnej člověk z FB jak jsem tady dával tak půl roku zpátky ten komentář pro zasmání podle toho popisku u toho Wayna bych řekl že jo k takový kartě a tý ceně dva a půl milionu dost dobrý *lgh* *lgh* :

nevim co k tomu napsat ,každy sběratel by si přál aby se mu o tom aspon zdálo protože na tuto kartu v živote nedosahne 99,99% sběratelu to je takova rarita až mi z toho odešla klavesnice a ted si představte jaky je to neuveřitelny přibeh ja ji v roce 1998 koupil za 150 kč neuvěřitelne všichni se mi smali že jsem divnej protože jsem v te době nesbiral jagra ani haška byl jsem jinej než ostatni děti ktere šli s davem budu sbirat jagra a haška jen proto protože je sbiraji ostatni ja je nesbiral z toho duvodu protože jsem nechtěl byt jako každej to je i ten duvod proč jsem měl jako jediny plno holek a taky plno uspěchu a proto mam taky plno nepřátel kteři mě nesnáši nezapomente mě zase probirat ve skupinach na facebooku
Obrázek

gigo10m
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: čtv 08. pro 2011 7:51:40

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od gigo10m »

Tak už je tam i příhoz na 2.500.000 Kč *lgh* *lgh* *lgh* *lgh*

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 907
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od BrianLeetch »

Gigo10m: přiznej barvu,žes tam dal ten příhoz ty? *lgh*

Uživatelský avatar
jarse
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1367
Registrován: stř 22. čer 2011 7:44:33
Bydliště: Znojmo

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od jarse »

To si spíš myslím. že vystavovatel si udělal další falešnej účet a přihodil si na to sám, "aby všem ukázal", že se dá u nás "prodat" i taková karta.
Jestli je to totiž ten jouda z facebooku, tak bych se tomu vůbec nedivil ..... :lol:
předmět zájmu : Češi v NHL + karty reprezentace ČR + base sety (historie, legendy)
webová stránka: http://www.jarsecards.websnadno.cz
facebook : Jarse Karty
fotogalerie: http://www.jarse.rajce.net
Nabídka karet: http://www.jarsekarty.rajce.net

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 751
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od elektrikar »

má ta karta takovou hodnotu ?

Jestli ano, a nikdo by to koupil, a on nedodal, by mě zajímalo zda aukro garantuje vrácení peněz
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

gigo10m
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: čtv 08. pro 2011 7:51:40

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od gigo10m »

BrianLeetch píše:
sob 24. úno 2024 7:04:32
Gigo10m: přiznej barvu,žes tam dal ten příhoz ty? *lgh*
Sakra a je to venku *lgh* *lgh* *lgh*

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů