2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Žhavé novinky týkající se sezóny 21 / 22
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Už se vše prodalo v předprodeji. Něco jsme nechali na GB (ten ale neví, jestli budeme dělat, přijde mi, že tam toho je málo, takže to rozhodneme po rozbalení) a na naše rozbalení. Pokud by něco bylo k dispozici, tak bude na shopu v nabídce.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Extraliga u nás skladem, odpoledne budeme vysílat losování soutěže od 15:00 na našem YTB, při té příležitosti rozbalíme všechny produkty jako představení. Včetně Exclusive.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Myslím Pavle,že jsi před chvílí výtáhl jednu z opravdu TOP karet celé série :thumbup: :clap:

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od DaveBrownsound »

Nebuď slušnej, řekni jméno :-D
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
LinDan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 04. říj 2012 16:35:56
Bydliště: Šumperk

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od LinDan »

Souhlas, nádherná petelice Krejčího! *gc*

(kdo neví oč jde, tak může mrknout zde v čase 40:20 https://www.youtube.com/watch?v=sgBZG-hpcOA )

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

To plnění neni zase tak špatný , hlavně ty exclusive boxy nejsou špatný , hodně se mi líbí ty stick karty , designově naprosto vychytaný a dual podpisovky jsou nádherný .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Plnění vypadá velmi dobře, proto dnes pouštíme GB a Krejčího dáváme do losování mezi všemi pozicemi - bude to random.
Od včerejška máme na kartu spoustu dotazů od sběratelů, které neznáme a nevěděli jsme co s kartou, jak to vyřešit, takže jsme toto zhodnotili jako ideální řešení, GB tím bude hodně okořeněn.
https://www.hokej-karty.cz/hokej-karty/0/0/2/495
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Škoda, Pavle. Kdyby skončil třeba u Vládi Mrňky, jakožto sběratele Olomouce, bylo by to lepší. Snad ji nevyhraje nějaký idiot, co ji pak protočí v RAZZech nebo podobném svinstvu.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Bianconero píše:
stř 23. bře 2022 18:37:54
Škoda, Pavle. Kdyby skončil třeba u Vládi Mrňky, jakožto sběratele Olomouce, bylo by to lepší. Snad ji nevyhraje nějaký idiot, co ji pak protočí v RAZZech nebo podobném svinstvu.
Ten ji nechtěl, posílal jsem mu ji. Chtěl písmenka. Ale že je sběratel Olomouce mi neřekl. Mimochodem, já právě nechtěl, aby končila v Razzu. A co jsem koukal, tak GB koupilo hodně fajn lidí, takže by to mohlo dopadnout tak, že si ji vítěz nechá.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od DaveBrownsound »

Urval jsem dve pozice, kdybych mel z p****e kliku a uspel, bude u Vladi, kdyby mel nakonec o ni zajem :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od HogoFogo »

Tak to nakonec mělo dobrej konec :thumbup:

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od DaveBrownsound »

Jsem zvedavej na druhou serii, ale trosku me zarazil "booklet netradicnich rozmeru". Snad jsem to jen nejak blbe pochopil, ale snad to nebude oversized booklet nebo nejaka miniatura :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Já doufám, že tam pro mě bude co nejméně karet. *rfl*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

V druhý sérii budu nepodepsaný jsy karty , měli být původně podpesaný limit / 30 a vykašlali se na to , zřejmě aby to vůbec ještě do září stihli vydat , když si vezmu kolik podepsaných karet měli vždycky OFS v každý sérii , tak nechápu jak to dělaj ZOOlogové , fakt mi to hlava nebere , asi by si měli nechat poradit jak se to dělá , nebo nevim už , vydávaj to s takovym spoždenim a ještě nejsou schopný ty karty nechávat podepisovat .

Obrázeksz by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

říkám si blbost, tak kouknu na jejich FB kde měli psaný podpisy
SportZoo CZ dobrý den, omlouváme se, v původním příspěvku jsme měli grafickou chybu. Ve druhé sérii TELH již nebudou karty SPECTACLE MEMORABILIA s podpisem.
to jsem zvědavej na plnění a cenu *nevim* , už první sérii měli vůči fotbalu a slovenský lize přepálený
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Grafickou chybu *pnch* ježišmarjá , vždyť to bylo avizovaný dopředu , každej vidí že ta karta je vytvořená tak aby tam bylo místo pro podpis atd. , dobře nestíhaj to serou s tim lidi , ale ať alespoň jednaj na rovinu .
SportZoo maj určitě větší ansámbl lidí než měli OFS , ty měli víc podpisů v sériích vydávali to během sezony atd. Tady se jedná o to mít ty kontakty evidteně , dokázali nechat podepisovat i Jágra , Haška , i ty hráče ze 70tých let atd. Určitě jak je vidět nelze jít jenom tou cestou pošlu karty na klub nebo někam na APK nebo kam a mam hotovo nazdar hodiny , nevim no můj názor , všechno tomu nasvědčuje .
Ikdyž karty , u nich budou problém i ty samolepky , nevim , uvidí se co tam bude , jak řikáš jaký bude plnění boxů / druhy karet , tyhle by byly podpepsaný moc pěkný , škoda , designově super , nápady taky celkem dobrý ale zbytek dost pokulhává , asi by měli najmout pana Hrbka a všechny ty lidi co s nim spolupracovaly , aspoň na přechodnou dobu aby jim předal know how , jinak na to nemaj a nebudou mít . :thumbdown:
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Šugare, přesně takhle to ze strany SportZoo funguje. Oni karty vezmou a pošlou do klubů k podpisu a myslí si, že vše půjde jak po drátkách. I z toho, že se karty vrací nepodepsané tou fixou, jakou mají být podepsané (viz už několik příkladů z fotbalových sérií), je to celkem evidentní. Oni zaujali postoj, že jakmile mají s APK smlouvu, že jim kluby musí vyjít vstříc. Omyl. Kluby nemusí vůbec nic. Pánové a dámy ze SportZoo si malovali, jak budou fungovat v hokeji stejně, jako fungují ve fotbal. Opět, omyl. Dopředu byli varováni, že hokej není to co fotbal. Že prostředí je jiné a musí se v něm pohybovat a chovat jinak. Místo toho si jedou pořád to svoje, nejsou schopní se z chyb poučit a sami si myslí, jaký nejsou "evropský Upper DeckP/Panini". Firma SportZoo není jakkoliv rozsáhlý ansábl, stačily by ti prsty jedna a půl ruky.

Proč měl a má pan Hrbek/OFS všechny ty podpisy? Protože spoustu těch lidí obvolali, posháněli po řadě kontaktů, obeslali, zajeli za nimi atp. Když nemohl jet pan Hrbek sám, poslal někoho, aby podpisy získal. Jak šlo o Haška, zajel za ním osobně. Jak šlo o Jágra, opět, zajel za ním osobně. Jágrovi za každý jednotlivý podpis zaplatil.

SportZoo mělo za každý Jágrův podpis zaplatit 1000 Kč. 25 karet Team Power Auto, 30 karet Signed stars, 25 karet GU jersey auto, 10 karet z puzzle quest, to je 90 tisíc korun. Stačilo vzít těch 90k, sednout v Blavě na vlak/auto a zajet do Prahy/na Kladno a nechat to podepsat. Ať se to lidem líbí nebo ne, společnost je hierarchická, někteří jsme si rovni, jiní jsou rovnější. Tak to bylo, je a bude vždycky. A pokud chci z pozice výrobce karet jednat s celosvětovou hokejovou legendou a chci od ní 90 podpisů na karty, musím za ní jet a nechat je podepsat. Je to výraz úcty a navazování vztahů. A byznys je v první řadě o vztazích. Klidně můžeš hrát divadlo, přetvařovat se, ale takové je dekórum, musíš být schopný hrát tu hru.

Pořád si tu někteří hrají na USA, na Upper Deck, Panini a velké výrobce, ale ten rozdíl mezi uznávaným vydavatelem není jen v tom, jak mám krásný obalový materiál a grafiku, ale i jak s lidmi, od kterých něco potřebuju, jednám. Upper Deck běžně za podpisy platí, zvlášť pak těm největším hvězdám.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Martine,naprostý souhlas.Bohužel chtě,nechtě,musíš jako boss firmy jednou za čas zvednout zadek a vyjet mezi obchodní partnery nebo i zákazníky a jednat s nimi. Ze zaprděného gauče nebo kanclu se nikdy vše neudělá samo.
Sugy,teď si mě docela dost pobavil. Ty si fakt naivně myslíš,že ikdyby nakrásno Sportzoo požádalo p. Hrbka o nějakou spolupráci,že by jim poskytl své know-how? *lgh* To by byla krásná pohádka. Já být na jeho místě,otevřu si pivo,pustím si pěkný hokej a se širokým úsměvem sleduju,jak pánové neúspěšně bojují s tím,co si nabrali na svá bedra. Vždyť je to úplně trapné,že už je konec července a druhá série není na světě. *bang*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Nevim to jenom řikám co by se muselo stát aby se SportZoo zvedli z toho marasmu a zoufalství , jasně že by muselo dojít k něčemu podobnýmu jako když pan Hrbek přešel k OFS v roce 2014 nebo možná to bylo dřív , jinak bych se na ty trapáky taky vykašlal ať si to vyžerou a buď se proberou nebo to padne , buď a nebo .
Jako nezlobte se na mě ale dělat z lidí blbce takovymhle způsobem , že původně plánovali karty vydat podpesaný , ale z důvodu vlastní neschopnosti podepsaný nebudou tak to původní oznámení vydávaj za grafickou chybu , to fakt uráží i takový blbce jako jsem já , s timhle pánové ze SportZoo daleko nedojdete .
Dál mě zaráží že je pro ně moc dát 90 tisíc za Džegrovo podisy , na tom mohli postavit celou sérii ty diletanti , tohle je základ a výborná investice , která by se jim tisíckrát vrátila , jako já nevim co k tomu říct jsou to prostě pitomci *bang* .
A pak ještě jedna věc co mě hodně štve , všude zbyli Premium boxy , nikdo je nechce za tu cenu , proč to neni cenově víc odstupňovaný ? A nebo ještě líp , proč se pro boha živýho nevydávaj dvě verze boxů , Hobby a Retail ?!? řikám vám že ty Hobby boxy už by byli dávno vyprodaný .
Takhle jsou 4 verze a v každý verzi jiná paralel karta , ty vole proč ?!? Jakej tohle má smysl ?
Ty termíny vydávání sérií na to už nemam sílu ani *ne*
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2021 / 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů