2x 2015-16 UD The CUP box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2016.
Uživatelský avatar
Cooper
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 28. dub 2016 19:36:08
Bydliště: Česká Lípa

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od Cooper »

Už asi tuším, kam mizí Connor McDavid - nic pro slabé povahy! *rfl*

https://twitter.com/CupDynasty91/media

http://www.cupdynasty.net/

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

Pavle děkuji za představení breaku.A za odvahu to kuchnout při té ceně boxu.Jasně mohl to být buď provar a nebo pecka.Být tam shield nebo RC patch auto Connora nebo nějaký patch Larkina mohlo být ještě veseleji.A nebo nějaký booklet nebo Wayne na briliance nebo spolu s Connorem patch auto tak je ten pohled jiný.Takhle je to někde mezi,ani provar ani pecka.Ještě jednou díky.
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od zette »

Nejvice se mi libi Iginla. Jinak bych byl ale krute zklamany, podle me ani jedna bomba karta. Ty rookie se mi dost mozna libi nejmene ze vsech rocniku. Prvni break, ktery jsem letos videl, tak nemam srovnani, ale...

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od DaveBrownsound »

Cooper píše:Už asi tuším, kam mizí Connor McDavid - nic pro slabé povahy! *rfl*

https://twitter.com/CupDynasty91/media

http://www.cupdynasty.net/
18x totožná (já vím, každá má jiný patch) gradovaná The Cup RC /99 karta Tavareze, to je nějaká posedlost asi :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od pavelbart »

Zette, naživo jsou ty karty úplně jiný... ten Iginla je prostě luxus, ale na tý fotce nic moc...
Já fakt nejsem zklamanej, takový box neměřím penězi, už jsem to psal, kdybych měřil, v životě to nerozbalím. Mně jde o tu šanci vytáhnout něco, co Vám prostě vyrazí dech a to tady prostě je:-). Pro mě je to zážitek, radši budu mít něco než nic z GB kde sedím u PC a za 3500,- nemám nic. Já jsem spokojen, rozbalil jsem tento rok Ultimate, Black, Black Diamond a byly tam boxy, který měly jen RC karty - tady jsou i legendy, hvězdy... to jsem moc rád. Už dávno jsem se lidi naučil, že nejde všechno měřit penězi...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od shark »

vysvetli mi nekdo toho lonskyho Hawerchuka v letosnich cupkach?????? si z nas dela ud p***l nebo to je bezny?
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od zette »

To s Tebou souhlasim, ze to musi byt super, rozbalit a ze ty karty prevysuji jine serie od UD. O mereni penez tu ale nebyla rec, i kdyz samozrejme to, ze tech par karet vyslo pres tricet tisic trkne i slepeho:-).

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od lastik »

shark píše:vysvetli mi nekdo toho lonskyho Hawerchuka v letosnich cupkach?????? si z nas dela ud p***l nebo to je bezny?
Update z lonskych Cup.. to se deje treba kdyz to hrac nestihne odeslat do daneho terminu nebo kdyz na to prdi a podepise to kdy se mu zachce atd. v updatech jsou UD celkem nevinni... letos tam je taky spoustu lonskych podpisovek Voracka.. proste na to Voras p***l.. tak to tam dali letos... lepsi nez kdyby ta karta nevysla vubec... i v letosnich Premierech ma Voras lonskej booklet

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od pavelbart »

zette píše:To s Tebou souhlasim, ze to musi byt super, rozbalit a ze ty karty prevysuji jine serie od UD. O mereni penez tu ale nebyla rec, i kdyz samozrejme to, ze tech par karet vyslo pres tricet tisic trkne i slepeho:-).
Jasný no :)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od shark »

lastik píše:
shark píše:vysvetli mi nekdo toho lonskyho Hawerchuka v letosnich cupkach?????? si z nas dela ud p***l nebo to je bezny?
Update z lonskych Cup.. to se deje treba kdyz to hrac nestihne odeslat do daneho terminu nebo kdyz na to prdi a podepise to kdy se mu zachce atd. v updatech jsou UD celkem nevinni... letos tam je taky spoustu lonskych podpisovek Voracka.. proste na to Voras p***l.. tak to tam dali letos... lepsi nez kdyby ta karta nevysla vubec... i v letosnich Premierech ma Voras lonskej booklet
tak to je nejaky jinak nez jsem myslel, na to jsou prece redemption ne? predpokladam ze lonsky jeste nejsou po "splatnosti" a pak bych to daval do nejaky drazsi serie jako bonus ty nevyzvednuty, ale hazet to do takhle drahyho boxu a defakto tim oklestit moznost ziskat kartu na danej rok je trochu posahany
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od lastik »

shark píše:
lastik píše:
shark píše:vysvetli mi nekdo toho lonskyho Hawerchuka v letosnich cupkach?????? si z nas dela ud p***l nebo to je bezny?
Update z lonskych Cup.. to se deje treba kdyz to hrac nestihne odeslat do daneho terminu nebo kdyz na to prdi a podepise to kdy se mu zachce atd. v updatech jsou UD celkem nevinni... letos tam je taky spoustu lonskych podpisovek Voracka.. proste na to Voras p***l.. tak to tam dali letos... lepsi nez kdyby ta karta nevysla vubec... i v letosnich Premierech ma Voras lonskej booklet
tak to je nejaky jinak nez jsem myslel, na to jsou prece redemption ne? predpokladam ze lonsky jeste nejsou po "splatnosti" a pak bych to daval do nejaky drazsi serie jako bonus ty nevyzvednuty, ale hazet to do takhle drahyho boxu a defakto tim oklestit moznost ziskat kartu na danej rok je trochu posahany
to prave nejsou redemptions... to je proste update (proste karty navic, ktery mely vyjit loni, ale nevysly z ruznych duvodu)... ani v lonskych checklistech ty karty nejsou... Redemptions v checklistech jsou

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od pavelbart »

Ale musím se přiznat, že taky někdy sám nechápu. Když mi někdo nabízí kartu za třeba 8000,- tak se strašně kroutím. Ale u těch CUPek to mám prostě jinak, tam to beru jako takovou jinou zábavu. Kdybych byl miliardář, tak si koupím třeba 100 boxů a asi by mě bavily:-).

Mimochodem, Cup Dynasty je člověk, co rozbalil 15-16 CUP dokonce 90 casů. Rozbaluje hlavně CUPy a vím, že předtím i něco z těch levnějších, ale ne zas moc levných... a mám dojem, že 13-14 i National Treasures. I tento rok nám něco bude posílat, říkal že na tom lehounce prodělal, ale on si nechává ty McD, tak nevím, jak to bere. Zapomněl jsem se ale zeptat, zda 6ti boxovýh casů, nebo jen ty 3 boxové. Každopádně to je buď 270 nebo 540 ks boxů. I kdyby dostal cenu 500USD/ks, pořád jsou to strašné peníze!
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

unnofiks
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: pát 02. led 2015 19:01:43
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od unnofiks »

Domi určo potěšil ale Hawerchuk a Iginla :shock: :shock: páráda.Pár minut jsem se na ty karty koukal pač jsou parádní.Ale ta cena .....že já blbec se v té škole neučil líp :-D můj měsíční plat by nestačil ani na jeden box...smutné :-( Díky moc za otvíračku.

Uživatelský avatar
Cooper
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 28. dub 2016 19:36:08
Bydliště: Česká Lípa

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od Cooper »

pavelbart píše:Ale musím se přiznat, že taky někdy sám nechápu. Když mi někdo nabízí kartu za třeba 8000,- tak se strašně kroutím. Ale u těch CUPek to mám prostě jinak, tam to beru jako takovou jinou zábavu. Kdybych byl miliardář, tak si koupím třeba 100 boxů a asi by mě bavily:-).

Mimochodem, Cup Dynasty je člověk, co rozbalil 15-16 CUP dokonce 90 casů. Rozbaluje hlavně CUPy a vím, že předtím i něco z těch levnějších, ale ne zas moc levných... a mám dojem, že 13-14 i National Treasures. I tento rok nám něco bude posílat, říkal že na tom lehounce prodělal, ale on si nechává ty McD, tak nevím, jak to bere. Zapomněl jsem se ale zeptat, zda 6ti boxovýh casů, nebo jen ty 3 boxové. Každopádně to je buď 270 nebo 540 ks boxů. I kdyby dostal cenu 500USD/ks, pořád jsou to strašné peníze!

Vždycky jsem si říkal, jak by to asi vypadalo, kdyby se rozhodl sbírat hokejové karty třeba syn arabského šejka - tak už vím :D Mít garáž s deseti Ferrari vytapetovnou tisíci CUPkami musí vypadat skvěle :D

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2711
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od gonzzzales »

Když někdo je ochoten dát 15k za box musí počítat s tím, že minimálně 10k vyhazuje oknem. Je to jak loterie, koupíš si los a tak nějak doufáš, že něco vyhraješ, i když víš, že je to málo pravděpodobný. U boxu za 2-3 tísíce se to nějak přežije, ale jak už někdo psal, pokud v Cupech není McDavid, Gretzky nebo pro nás Jágr, tak bych byl asi taky zklamaný, protože za takové prachy něco čekáš. A přepočítávat na peníze karty je už pak pozdě, ale stále musíš zaplatit box při koupi.

Bylo by zajímavý jak by se asi prodávali například telefony, které by měli na krabici za 16 tisíc napsáno, že garantují standartní dotykáč, 1:50 krabic je garantovaný telefon s dualsim, 1:100 s LTE, 1:10000 pozlacený a někde je i telefon vyrobený ve speciální barvě, který je jen jeden na světě.
On je to vlastně dobrý tah od UD prodávat něco v hodnotě 15 tisíc a garantovat hodnotu 3x nižší. Tím nechci říct, že mám nějaký návod jak prodávat drahé boxy :)
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5976
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od SugarRay »

Podle mě ve dvou boxech už by měla být jedna WOW karta , zdražily to na dvojnásobek tak by to plnění mělo tý ceně odpovídat , bral bych jednu pixlu kdyby se nepovedla ale ve dvou nemít žádnou zajímavou kartu za tu cenu je k zblití .
Nebo bych bral pokud by ta cena byla někde v rozmezí těch 300 - 450 dolarů dejme tomu ale tohle ? Karty jsou tam krásný to se musí nechat ale cena je přestřelená .
Ten plíšek Eichela neberu jako hit , dvakrát Alt na RPA je absolutní shit , podle mě v tom zbytku plechovek už musí být něco dobrýho jinak to neni možný .
Obrázek

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od softbalistka »

No výsledek trochu rozpačitý. Ne že by se mi jednalo o to vytáhnout kartu/karty, které zaplatí celý box, ale vzhledem k tomu, jaké karty v The Cup lze najít, by tohle pro mě bylo prostě zklamání.

Druhá věc je to, že se jim do jednoho casu vloudí 2x stejná karta. Jestli jsou si výrobci schopní uhlídat, že v jednom boxu (teď myslím jakýkoli box obecně) budou mít garantované podpisy, jersey apod. tak u takových boxů a casů, by měli ohlídat o 1000% lépe, že se tam jména nebudou opakovat. A nebo třeba to, aby tam každý tým měl zastoupení. A není to jen o CUPkách. Sledovala jsem spoustu breaků Ultimate a někdy to byla fakt bída. Buď z jednoho BALÍČKU ten dotyčný vytáhl 2x stejnýho hráče (např. ten Skeji nebo jak se píše. Ten byl v jenom balíčku na řadovce a hned další karta zase on, ale tentokrát s patchem), nebo v celém 6ti boxovém casu nebyl jediný hráč Floridy (možná i dalších týmů, ale Floridu jsem sledovala).

V produktu za takovou cenu by se to prostě stávat nemělo
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od pavelbart »

Na jednu stranu ty reakce chápu, ale z druhý strany, tady vidíme hromadu boxů, kde se tahají karty nic moc a chválí se do nebes!! Jako že JSY Subban. Přitom nemají nic moc hodnotu a ani nejsou tak pěkný jako Cupy. Jasný, CUPY stojí 16.890,-, takže to je samozřejmě horší, ale tvrdím, že ten poměr dobrých karet je tady výrazně vyšší, než u těch boxů za 3000,- Kč, který se tady vychvalují. A těch případů je jen v prosinci několik a nejde o boxy za 1000,- Kč...
Mimochodem Sugy, ty boxy nejsou 2x tak drahý, možná v US, ale my je máme skoro stejně... A jinak máš pravdu, v tom zbyteku musí být něco dobrýho, ale to se asi dozvíme po vánocích.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od shark »

je to jak sportka
pokud mas v boxu karty za 1/2 nakupkni ceny je box dobrej ve vetsine pripadu i vyborne :D je to smutny ale je to tak

vetsinou bych rek ze se pohybujou boxy tak na 20% nakup/prodej ani to ne

prikladem budis tato karta
2015-16 UD THE CUP CONNOR McDAVID,WAYNE GRETZKY,JORDAN EBERLE QUADS #1/2 SSP. just sold for $414.97
http://www.ebay.com/itm/2015-16-UD-THE- ... 2758177926

kdyby to pavel vytah tak jsme tu vsichni ve wow efektu jaka je to bomba a ve finale na tom boxu stejne prodela :D
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od Dampa17 »

No jo no, když tu kartu Conorovi kazí ti ostatní ... v podstatě i Gretza ... pamatuju si tady diskusi, že víc jak jeden hráč na kartě snižuje její cenu, takže to možná bude o tom ... i když tady jich je trošku povíc a ta cena je celkem zajímavá, tady už by to boxík asi zaplatilo ;)
http://www.ebay.com/itm/2015-16-UD-THE- ... 2758177926

Jinak co jsem tenhle Pavlův break zhlédl, tak nad ním spekuluju ... a pořád docházím k závěru, že tady už jsou prostě ty nůžky mezi cenou boxu a tím můžu vytáhnout rozevřený prostě moc *myslim* ... nikdy jsem neotevíral pro peníze (snad 99% toho co jsem kdy otevřel má doma), ale tady prostě karty, který by mi udělaly radost, můžu pořídit za zlomek ceny boxu. No a vytáhnout nějakou raketu (viz výše) tak za nikdy nedostanu maximální plnou cenu z mnoha různých důvodů, které tady nemá smysl rozebírat. Takže jsem samozřejmě rád, že v tomhle případě do toho rizika za mě jdou jiní a já si můžu jako velký svátek jednou za čas dopřát nějakou drobnost, co vytáhnou (viz můj Voky v poště). A k zážitku z otvíračky mi musí jednou za čas stačit a taky v pohodě stačí boxíky v rozmezí 1-2 tisíce ;) Ale jinak samozřejmě pěkný karty a ten Iginla a hlavně Domi naživo musí být krásný karty ...

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti