The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2011.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od pavelbart »

Pod stromečkem jsem našel velice zajímavý case a v něm 6 boxů a dalších 6 balíčků.
Nejdříve jsem vůbec nechápal o co jde, po chvilce mi došlo, že to je formát boxů a balíčků pana Hrbka. To spojení Bart-ko llection mi nedošlo. Tak jsem si říkal, asi pro mě nějaký Hašci, speciální.
No když jsem to rozbalil, nevěřil jsem vlastním očím a dlouhou dobu karty prohlížel v němém úžasu.

Abych to nezdržoval, na kartách jsem já, občas Dominikem Haškem.
Jde o regulérní sérii, kde jsou karty limitovány nejvíce do 10 ks. A jsou tam skutečně všechny.
Karty Vám představím lépe, než kdykoliv, protože ta práce pana Hrbka, mojí ženy, mého šváry Aleše a i Petra Brůhy (Ma-me) prostě stojí za zveřejnění. Všichni si s tím museli dát hodně práce, má to kvalitu, která odpovídá kvalitě produktů z díly Legendy CS. Prostě super. Skvělý jsou zadní strany, ty texty mě hodně pobavily:-) Sice nejsou tak úplně pravdivé (zkušený brankář rozhodně nejsem), ale co - to nikdo neví :D

Box:
To logo trochu připomíná UD The CUP:-) a ta silueta je prý skutečně moje.
Obrázek

Balíček:
Obrázek

Jednotlivé karty - inserty.

Rookie Sensation /10
Obrázek
Obrázek

Hometown Heroes /10
Obrázek
Obrázek

Inspiration /10
Obrázek
Obrázek

The Mask Color /10 - těžko vybrat, ale asi se mi líbí nejvíc!
Obrázek
Obrázek

Double Team /10
Obrázek
Obrázek

Honorable Numbers /10 (Jersey )
Obrázek
Obrázek

Shootout /4 - použitý autentický puk z mé první nuly!!!! Staré cca rok!!! Švára ho měl celou dobu u sebe! Karta má tlouštku asi 5 mm.
Obrázek
Obrázek

Nameplate Letter (home) /6
Obrázek

Nameplate Letter (away) /6
Obrázek

Inspiration AUTOGRAPH Dominik Hašek 1/2
Obrázek

Double Team AUTOGRAPH Dominik Hašek 2/2
Obrázek

2x podepsaný Dominik Hašek - co na to říct? Už jen pocit, že věděl, že to je pro jeho fanouška, mě těší. Pořád přemýšlím, že bych si Double Team také podepsal, ale musel bych mít stejnou tužku. Inspiration nepodepíšu, tam není místo. To bych jen zkazil.

Celkové hodnocení:
Kvalita karet - nevuěřitelná.
Nápad - nejlepší možný dárek - původní záměr byl jedna karta k mým narozkám (září) - nápad mého šváry, hrajeme spolu hokej. Podle toho, co jsem zjistil, se do toho vložil pan Hrbek a rozjel dost masivní sérii. Ani si neumím představit, kde na to vzal čas. Když vím, kolik toho vytváří, plánuje...moc velké díky pane Hrbku. Slovy nelze vyjádřit, jak jsem vděčný.
Myslím, že těžko někdy dostanu dárek, který tohle překoná. Skutečně jsem neměl ani 1% tušení, že se něco takového za mými zády děje. Aleš, můj švára, mě na hokeji fotil a já si to vůbec nevšiml! Ten s tím měl také pěkně práce, dodal fotky, puk, musel pro to jet. Ještě perla je, že jsem chviličku po tom focení začal chytat v bílém dresu...protože se mi sepralo jméno (měl jsem tam BART).
Jak říkal Kodet v Pelíškách. Nejhezčí dárek je ten, který vyrobíte pro toho druhého z lásky. Pan Hrbek to asi z čiré lásky nedělal :D , nicméně mě těší právě to, že si moji blízcí dali tu práci udělat něco takového. To si na té sérii vážíme nejvíc. Pan Hrbek třeba posunul jednu hvězdu, která ho poptala o karty, kvůli mé sérii!!!!!!!
Všem, kdo se na tom podíleli, moc děkuji. Vyrazili jste mi dech a dali něco, co mě naprosto šokovalo. Slzy byly...ne moc, malý rozbaloval autodráhu... :D
Na světě jsou věci, které penězi nezměříte a přesto jsou pro Vás hrozně cenné a toto je jedna z nich. A patří na naprostý vrchol.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od rmiller »

*gp* *gp* *gp* *gp* *gp* *gp* *gp* *gp* *gp* *gp* je něco na prodej/výmenu nemáš něco 2x ? :DD
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od Michal »

Moc gratuluju, je to překrásné :) A těm co se na tom podíleli tleskám, opravdu překrásný dárek pro každého fanouška *cheer* ;)
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od pavelbart »

Vše je volné *lgh*



to je samozřejmě legrace. Ale tak je, všechny karty jsou vícekrát, ale nemyslím, že by někdo chtěl mít doma mou kartu :D Teda kromě ty podepsané Hašanem, ale ty volné samozřejmě nejsou ;)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od mapko »

tak to je neuveritelne :)
nadhera mat vlastne karty
klobuk dole pred napadom a tou namahou, ktoru vsetci tomu venovali

Pavle, uprimne, asi hovorim za vsetkych, kto si to viac zasluzi ako ty?

Kto urobil za posledny rok viac pre komunitu kartickarou v CZ a SR ako ty?
gratulujem *drink*

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2354
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od Molda »

To je neuvěřitelná nádhera!! *cheer* Samozřejmě to pro tebe má především neuvěřitelnou osobní hodnotu, spojenou s tím, že to byl nečekaný dárek, že se na tom podílelo dost lidí, že to vypadá profesionálně atd atd. Musí to být skvělý pocit, ale mimo to jsou ty karty ještě ke všemu až neskutečně nádherné, fakt se mi moc líbí jedna vedle druhé. Kéž by se podle ma-meho vyrábělo více karet, protože designově je to opravdu konkurence schopné vůči UD, Panini či ITG.
Gratuluju Pájo, opravdu super dárek, ty si asi musel být celý rok pořádně hodný *lgh*

Uživatelský avatar
moosee
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 133
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:42:13

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od moosee »

No tak to je vážně paráda *cheer* chtěl bych vidět toho Hašana když to podepisoval *rfl* by mě zajímalo jestli se s něčím takovým už někdy potkal.

Jinak mám dotaz na dres a) to máš takový pěkný komplet na chytání?
b) ty jmenovky sis nechal někde natisknout?
*gp*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5962
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od SugarRay »

Konečně Bartkovi vyšli nějaký karty , chtěl jsem ho začít sbírat už minulou sezonu ))))
Ne je to super tohle je nápad desetiletí od tvojí rodiny , je to dechberoucí to myslim vážně . I ty samotný karty jsou super , letrmeny , auto , puk všechno možný . Pavle jsi můj hrdina ))) Home town hero z Litvínova *rfl* zase konečně někdo od nás kdo se prosadil v NHL )) já jsem řikal už v Litvínově na zimáku že to dotáhneš daleko , řikám lidem lidi copak nepoznáte genia když ho vidíte ? Hm řikam druhej Hašan ))) .
Tohle by mohl negovat snad jenom jeden člověk ze slovenskýho fora , kterýho nebudu jmenovat protože Maracik by mi to neodpustil *lgh* on Haška asi tajně miluje nebo co a asi by to nepobral chudák malej . *lgh*
Super , neni co dodat Game Set and Match pro pani Bartkovou a pana Bartka . Pana Hrbka Ma-Meho a Hašek na hrad ! *cheer*
Obrázek

kamhir
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 182
Registrován: čtv 16. čer 2011 9:47:57
Bydliště: Darkovice

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od kamhir »

Velká paráda, potom touží snad každý sběratel.Gratulace a poklona výrobci.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2354
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od Molda »

Mimochodem tato Nameplate Letter je podle mě nejhezčí letter karta jakou jsem kdy viděl napříč všemi sériemi, ročníky i výrobci a myslím to zcela vážně.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od pavelbart »

Ještě tam bylo toto, a z toho jsem byl zmatený - jestli fakt něco čeká, nebo ne, ale je to vtip, no smál jsem se dlouho... :D

Obrázek
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5962
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od SugarRay »

Konec platnosti 23.12 *lgh* to vymyslel určitě pan Hrbek to je jasný .....
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od pavelbart »

Díky za reakce, jsem rád, že se vám to líbí, protože mě se to musí líbit :D
Ano Moldo, také mě napadlo, že to je nejhezčí Nameplate jaký jsem kdy viděl, fakt jo. Ale i ostatní karty jsou skvělý. Kvalita naživo je neskutečná, mohu vzít na nějakou z burz.
To Mapko - díky za chválu, zrovna si myslím, že pan Hrbek udělal strašně moc. Určitě strašně oživili český trh s kartami jako výrobce.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5962
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od SugarRay »

Pavle kolik má BV ta s tim kouskem puku ? *rfl*
Ještě bys možná mohl zkusit vyžádat si u výrobce nějakej replecment za tu prošlou redemption , do case bych nešel *rfl* tyhle redemption na Bartka se kazí rychleji než vánoční bramborovej salát .)))
Obrázek

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od sabres911 »

Kartičky sbírám skoro celý život, no a tohle je něco neuvěřitelného... nemám slov... *gp*

PS: napiš panu Hrbkovi, třeba ti za "prošlou" redemption kartu něco pošle, uvidíme, jestli má servis jako upper deck (= kašleme na vás, máte smůlu) a nebo se "český Brian Price" předvede :D :D :D .. ale jako vtip je to dokonalé *rfl*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od pavelbart »

moosee píše:No tak to je vážně paráda *cheer* chtěl bych vidět toho Hašana když to podepisoval *rfl* by mě zajímalo jestli se s něčím takovým už někdy potkal.

Jinak mám dotaz na dres a) to máš takový pěkný komplet na chytání?
b) ty jmenovky sis nechal někde natisknout?
*gp*
To je dres, ve kterém jsem chytal dva roky. Je to Haškův dres, takový ty originální repliky co se prodávají. Dotaz s písmenky nechápu asi přesně. Ty na kartě jsou vyrobený od pana Hrbka.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5962
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od SugarRay »

"český Brian Price" předvede
Tak to je dobrý *lgh*
Ale nevim , nevim slyšel jsem že Bartko je docela blázen *lgh* , prej nepodepisuje moc karet , hlavně s jinýma golmanama , uznává jenom Haška , multi podpisovky snad nemá žádný .
On a Crosby no , to jsou ty hvězdný manýry *lgh*
Škoda že nemá smlouvu s ITG na podepisování karet :thumbdown:
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od pavelbart »

SugarRay píše:Pavle kolik má BV ta s tim kouskem puku ? *rfl*
Ještě bys možná mohl zkusit vyžádat si u výrobce nějakej replecment za tu prošlou redemption , do case bych nešel *rfl* tyhle redemption na Bartka se kazí rychleji než vánoční bramborovej salát .)))
To je N/A :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5962
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od SugarRay »

Tu Rookie kartu bych bejt tebou dal do aukce na ebay *lgh*
Včera šel tenhle Bartko RC za 110 USD ! *cheer* *lgh*
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Mám soukromý dotaz na Pavla,
doufám že počítá s tím že na lednové burze bude muset čelit improvizované autogramiádě,
nevím jak je to možné ale ve skladu nám zůstalo několik kusů karet z jeho serie.
mám pocit že ta řada žadatelů o autogram bude dost dlouhá :)

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host