The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2011.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od pavelbart »

Jestli si to myslel tak, pak přijmi mou omluvu. Pochopil jsem to špatně.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od hokejcards »

pavelbart píše:Jestli si to myslel tak, pak přijmi mou omluvu. Pochopil jsem to špatně.
Jistě že myslel, v pohodě. Je to fakt pěkný a hodně osobní, ani bych nevěděl jak bych na to reagoval já :)

A jinak ještě...to co tu bylo dřív s panem Hrbkem vůbec nebylo o jeho práci a vynikající kvalitě karet - to je u nás nepolapitelný mistr ve výrobě takových produktů. Bylo to o jednání a chování, na to pozor. Jeho práci naopak smekám.
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Jenom bych k tomuto tématu ještě rád podoktnul že práce na výrobě karet mě strašně baví a že jsem jí poslední dobou hodně propadnul a ať je zakázka pro kohokoliv vždy se snažím aby to bylo co nejvíc profesionální a chci si dokázat že i u nás v Čechách dokážeme dělat dobré karty
možná je to naivní ale jsem rád když z toho lidi maj radost a doufám že je to pro sběratelství u nás přínos
mějte se Hrbek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od pavelbart »

Můžu tě ubezpečit, že tyhle karty mi přijdou zase někde výše, kvalitou a zpracováním.
Myslím, že na těch kartách vyjít Vokoun, Turek, Čechmánek....budeme tady psát, jaká to je pecka. Mně se strašně líbila série HSHW, ale troufnu si tvrdit, že kdyby na tom byly profi fotky, bylo by to výše.
To hokejcards - do smrti dobrý ;)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od rmiller »

Abych se velmi lehce vyjádřil i já... ano Pavla jsem nazval kartičkářským tátou protože se semnou opravdu s prominutim sr** jak s malým klukem otevřel mi oči pomáhal s ebayem atd atd atd možná díky němu jsem s kartama nesekl a pokračoval až mě to nehorázně kouslo a snad už ani nepustí... díky pavlovi jsem potkal super lidi ke kterym zajdu třeba i na kafe :D (mapko) :D a Pavel hlavně zachráni bortící se pověst z SK fora které klesalo hodně rychle ke dnu... to je můj názor ohledně modleb na Pavla... Za mě musim říct, že Pavel si tento krásný dárek vysloužil tím jaký je, jakou pověst si vybudoval a jakou manželku si vzal (sry pavle joke ;) )
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od superman66 »

Přišlo mi že se tu rozvíjí docela zajímavá debata o sběratelství, která se ale moc nehodí to tohodle brejku. Založil jsem proto téma: http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =32&t=1359 snad je to ok, mě osobně zajímá toto dost, ale přijde mi škoda diskutovat o tom zde.
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od pavelbart »

Díky supermane.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od hokejcards »

pavelbart píše:To hokejcards - do smrti dobrý ;)
super *h-s* :)

...no jinak doufám, že kvůli Tvému boxu jsme nepřišli právě o karty Čemana :D to bys mě hodně naštval! (vtip) ;)

mě osobně se líbí HSHW i s těmito fotkami, já mám rád když jsou karty decentní...i když byly karty Legendy CS v podstatě na "obyčejném dřevěném podkladu", mělo to pro mě to největší kouzlo :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od mapko »

ja len malu reakciu -
Pavla pozna vela ludi a vela ludi mu fandi prave preto, ze pre zberatelov robi vela veci, ktore nemusi a casto krat na svoj ucet.
Ti pani co sa tu proti nemu ozyvaju - pozna vas niekto? Ja nie! A preco? Pretoze neviem o nicom co ste pre zberatelov urobili, ja som z toho nemal ziadny osoh a tak tazko vas budem chvalit ked ani neviem, ze existujete.
A pred Pavlovym shopom som v CZ a na SK nekupoval takmer nic, lebo kazdy chcel len zbohatnut. Takze asi tak. Ak niekto urobi nieco podobne ako Pavel, cize to bude mat pre mna a pre siroku zberatelsku obec pozitivny prinos, rad na neho napisem odu. Tazke do toho, ukazte sa!

Uživatelský avatar
MuadDib1982
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 114
Registrován: ned 28. srp 2011 10:50:24
Bydliště: Domažlice

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od MuadDib1982 »

Moc pěkné karty. Blahopřeji Tobě i výrobcům!! :clap: :clap:
Detroit Red Wings přes 4.200
Mise 5.000 ks (stav za duben 372/400)

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od 33mc »

mapko píše:ja len malu reakciu -
Pavla pozna vela ludi a vela ludi mu fandi prave preto, ze pre zberatelov robi vela veci, ktore nemusi a casto krat na svoj ucet.
Ti pani co sa tu proti nemu ozyvaju - pozna vas niekto? Ja nie! A preco? Pretoze neviem o nicom co ste pre zberatelov urobili, ja som z toho nemal ziadny osoh a tak tazko vas budem chvalit ked ani neviem, ze existujete.
A pred Pavlovym shopom som v CZ a na SK nekupoval takmer nic, lebo kazdy chcel len zbohatnut. Takze asi tak. Ak niekto urobi nieco podobne ako Pavel, cize to bude mat pre mna a pre siroku zberatelsku obec pozitivny prinos, rad na neho napisem odu. Tazke do toho, ukazte sa!
Preptej se na me Pavla ( nejlepe pres SZ ), nestojim o slova chvaly...

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od mapko »

tak ale asi stojite o chvalu ked ju zavidite chvalu Pavlovi, ja sa za to nehanbim
ja myslim, ze vsetci budu radi ked napisete do novej temy o zaciatkoch zberatelstva co ste urobili, ako to ovplyvnilo ostatnych, ako im to pomohlo a co robite dnes, ja som zvedavy ako ostatni

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od pavelbart »

Kluci, už bysme mohli pokračovat jinde:-)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od Omerta »

:shock: WOOOW....nic jiného se na toto nedá napsat.
A Respect pro všechny kteří se na tom podíleli, protože to muselo být časově dost náročné. A čas, to je to čeho máme čím dál tím míň. A o to víc jsou takový dárky cenější.... :thumbup:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od Johann66 »

tak k těmhle kartám nemám vůbec slov, palec nahoru pro každého kdo se tohohle projektu zůčastnil :clap: :clap:

Uživatelský avatar
James
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 02. čer 2011 15:14:18

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od James »

Tak to je nářez :o :o :o Nádhera a hlavně hrozně moc milý.
Obrázek

Uživatelský avatar
MaskCollector95
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 651
Registrován: úte 19. črc 2011 15:10:16
Bydliště: Denmark (Dánsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od MaskCollector95 »

Hello,

Those are some absolutely amazing cards! Fantastic design. As a Mask card collector I must say that the "The Mask Colors" card looks great. Did you get Dominik Hasek to sign for you? That would make the cards even cooler. I enjoy the "Hometown Heroes" insert as well.

Which program is used to create such cards?

Keep making those cards and thanks for posting,
-Ethan
Sbírám Masky
Pinnacle, In The Game, evropský masky

Uživatelský avatar
Zangriel
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 107
Registrován: úte 26. črc 2011 17:48:39

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od Zangriel »

tak to koukam,opravdu krasny darek,krasna prace,radost pohledet *gp*

Uživatelský avatar
martink
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 126
Registrován: ned 22. led 2012 17:03:20
Bydliště: Brno

Re: The BART KO-LLECTION made by Hrbek

Příspěvek od martink »

Klobouček!! Nápad perfektní, ačkoliv největší práci musela dát realizace. Dotáhnout něco takového do konce musel být slušný zápřah..
Sháním tyto řadovky k dokončení setů:

2002-03 Upper Deck Foundations - 28, 40, 52, 64, 76, 88
2001-02 Upper Deck Legends
2001-02 Fleer Greats of the Game

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host