11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2011.
Odpovědět
Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od necak »

Nevím, jestli má cenu to nějak dál komentovat... *bang*

Obrázek
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od SugarRay »

Monster crap , ani jedna karta která by stála za hřích . A ble je to vopruz nikdo tam neni v dresu Tampy *lgh*
Upřímnou soustrast a veselý vánoce a štastný nový rok a drobný si nech ti přeje Upper Deck *lgh*
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od Lukyn55 »

jsem si myslel, že nějaká double nebo triple jersey je garantovaná na každej box.. nebo ona se bere jako double i ta, co tam je, ikdyž je to jen jeden hráč ?
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od Gustavsson50 »

No nevím oproti svému boxu bych ti dokázal zdůvodnit že jsou všechny karty lepší něž ty co jsem vytáhl já.Myslím že zas taková hrůza to nebyla.Pochopitelně to ale mohlo být mnohem lepší.
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od DzEjDy »

Všechny Artifacts byly letos hodně přesný na obsah, takže tohle musí být nějaký error. Ten Henrik je taky /25?
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od SugarRay »

To je eror box jak když vyšije , protože tam jsou dvě ty podpisovky a chybí tam jedna jsy nebo patch karta . Ale na stránky UD bych kvůli tomu nechodil protože kdo na ně vejde mozek mu sejde *lgh*
Obrázek

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od superman66 »

No, mě to přijde taky nějak divně plněný.. 2 podpisovky, paralelky.. chybějící jersey...??? Obsahově mi to nepřijde úplně hrozný, ale spokojený bych určitě nebyl. :crazy:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od DzEjDy »

Na tohle hlavně žádná obrana proti UD není, protože:

Stated odds reflect an average of the entire production run, no ratio is guaranteed to exist within an individual box or case.

Vyřešeno. Další... *lgh*
Obrázek

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od necak »

DzEjDy píše:Všechny Artifacts byly letos hodně přesný na obsah, takže tohle musí být nějaký error. Ten Henrik je taky /25?
jj, Henrik je /25, jinak na boxu je psaný, že z něj vyhrabu 3 Memorabilia karty a podpis je podle mě taky Memorabilia, ne? Takže to asi odpovídá... Jinak nevím, jestli ty tripple nebo dual jsou garantovaný
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od Hans »

No Dzejdy tu anglickou větu si vložil moc pěkně. *lgh* Ale je fakt, že letošní boxíky Artifacts jsou ve většině případů hodně nabouchaný. Tady jsem si přečetl název tématu a vlezl dovnitř. Nejprve se mi zobrazilo jenom prvních 6 karet, tak jsem jel: Talbot, Koskinen - méně známá jména, ale brankáři - pro mě super. Rookie Redemption Flyers - Read, Couturier, Gustafson? - pro mě super. Howe a limitovanej Robitaille - legendy - pro mě super. Paralelka Lundqvista - můj hodně oblíbený golman - pro mě super. Až do těď bych byl teda já osobně maximálně spokojenej. Ten zbytek je fakt hroznej, ale kdyby místo jedné auto-facts byla jiná, na které by byla nějaká legenda nebo lepší hráč, tak bych si vůbec nestěžoval. Tatar je vzhledem zeměpisný poloze tohohle fora dobrá trefa. Ale je fakt, že po tom, co tady skoro každej tahá patch nebo auto/patch karty, tam ta hořká pachuť prostě je.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od Molda »

Asi mám nějaké menší požadavky na spokojenost nebo nějakou duševní poruchu *lgh* , ale já bych s tímto byl spokojený. /25 Luc Robitaille? Podlě mě parádní hit, objevuje se v boxech málokdy. K tomu další /25 a tentokrát King Henrik? Další parádička.
Philly RC Redemption - Couturier? Read? Ať už jeden či druhý, další dobrá karta. Tatar slovák, podpis potěší. Druhý podpis a jersey Dubinsky, trochu slabší, ale pořád to není katastrofa. Jako raději něco takového, než tam nemít /25 Luca a /25 Henrika a mít tam navíc jednu tundra tandems /225 apod.
Jednou to ale přijít muselo no, ty boxy jsou fakt letos hodně dobře balené a buď tady u nás měla většina lidí velké štěstí na ty patche atd, nebo ty si měl trochu smůlu. Ale i tak se mi zdá, že je to v podstatě povedený break.

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od necak »

Je fakt, že tím, že sbírám Wayna mám asi totálně zkreslený pohled na věc... S odstupem času několika hodin se třeba na ty /25 karty Henrika a Luca koukám už celkem jinýma očima a vlastně ani nedokážu pořádně vysvětlit, proč jsem ty dva 2 litry nedal radši za nějakou pořádnou "Waynovku", ale tyhle stavy mám pokaždý, když loupnu nějakej box, ale za měsíc si stejně zase koupím jinej, i když 95 procent karet z toho boxu mě pak vůbec nezajímá! Dokáže mi někdo z Vás vysvětlit, proč se takhle chovám? To je jako s chlastem, to si taky vždycky říkám, že už nikdy nebudu chlastat, když si pak druhej den vylejvam nablito z bot a bum, pár dní na to zase koukam na videa, jak vožralej o půlnoci řídim dopravu na křižovatce v centru města... *fngrs*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od mira095 »

Nevim, nevim. Když jsem viděl všechny ty brejky letošních artifacts, tak já bych se těšil určitě na nějákej pěknej patch (auto patch) kterej mám vlastně v boxu skoro zaručenej, ale takhle...
necak píše:To je jako s chlastem, to si taky vždycky říkám, že už nikdy nebudu chlastat, když si pak druhej den vylejvam nablito z bot a bum, pár dní na to zase koukam na videa, jak vožralej o půlnoci řídim dopravu na křižovatce v centru města... *fngrs*
To s těma videama je pravda nebo si to uvedl jako příklad? *rfl* *rfl* :lol: :lol: *rfl* *rfl*

marty80
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 624
Registrován: sob 14. kvě 2011 13:12:26
Bydliště: Benešov

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od marty80 »

já myslím, že jediná vada na kráse je nějakej pěknej patch, jinak super limity ... celkově bych hodnotil 75% spokojenosti

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od Molda »

necak píše:ale tyhle stavy mám pokaždý, když loupnu nějakej box, ale za měsíc si stejně zase koupím jinej, i když 95 procent karet z toho boxu mě pak vůbec nezajímá! Dokáže mi někdo z Vás vysvětlit, proč se takhle chovám? To je jako s chlastem, to si taky vždycky říkám, že už nikdy nebudu chlastat, když si pak druhej den vylejvam nablito z bot a bum, pár dní na to zase koukam na videa, jak vožralej o půlnoci řídim dopravu na křižovatce v centru města... *fngrs*
To se těžko vysvětluje, ale je na tom takhle hodně z nás, prostě to rozbalování boxu je zatraceně návykové.:D A člověka to pořád láká a baví i když mu třeba nějaký hlásek v hlavě říká, že stejně po rozbalení ty karty jen budou ležet někde, nebo je prodá a že by raději než do boxu měl investovat do nějaké karty do sbírky :D Jenže druhý hlásek říká "dělej kup ten box, musííííš rozbalovat" :D A často vyhrává ten hlas číslo 2 :D Podobná analogie by se dala použít na chlast :D

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od Lukyn55 »

si piš, že je to návykové :D .. rozbalování je droga :D .. si pamatuju, když ještě v Brně býval obchod s kartama a ti dva pánové co ho měli vždycky říkali, že si musí "šlehnout", tak brejkli nějakej balíček :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 11/12 UD Artifacts aneb jedna velká blamáž...

Příspěvek od Dampa17 »

Už jsem to mockrát psal, že když si jdu koupit balíček, tak říkám, že si jdu koupit "cigarety" ... prostě kuřák ten nikotin taky potřebuje ... je sice pravda, že teď se celkem držím, ale minulý týden už jsem nevydržel a jedny Victorky jsem si prostě koupit musel *lgh* ... a je to právě i o tom, že ty karty musí být v pohodě dostupný, tzn. čekat na poštu to ne, prostě si ten paklík koupím v trafice jaky by to byly ty cigára ;)

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů