11-12 PANINI PINNACLE

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2011.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od pavelbart »

Dnes dorazily nové Panini Pinancle. Rozbalil jsme, jako obvykle u nových sérií, dva boxy.
Malé hodnocení.

Stejně jako loni, krásné řadovky, resp. záběry. Myslím, že ještě trochu troufli UD Ser. 1. V čem ale pokulhávají, kvalita karet. Tedy řadových. Již z balíčků má spousta z nich trochu poškozené rohy a celkově se mi zdají hodně náchylné na poškození, v tom UD Ser. 1 hodně vede. Záměrně chci box porovnávat se Sérií 1, protože to jsou velice podobné boxy složením. Snad jen s tím, že tady je podpisovka na box určitě (tedy doufám, ještě jsem plnění boxů neprojel....). Cena boxu je cca o 200,- Kč vyšší než je u"jedničky", což mi hlava moc nebere. Dal bych ji o něco málo levněji. Přeci jen, z UD Ser. 1 prodáte /vyměníte) dobře Young Guns. Tady nováčky určitě tak o 80% méně...
Na co jsem se těšil, že snad už konečně uvidíme hráče v nových dresech a fakt jo...a dokonce se konal Jarda na řadovce za Philly!!!!!!
Řadovky CZ a SK:
Obrázek

Jedny z nejzajímavějších záběrů:
Obrázek

Inserty - asi lepší než UD Ser. 1, ale málo. Představoval bych si prostě více za tu cenu.
Já měl:
Team Pinacle Crosby (super). Rookie nic moc, zajímaví jen Scrivens a Henrique. Canvas Creation Luongo, Tough Times Odjick a Kocur, Captains Lecavalier,Fans of the Game (loni byly ale v Donrussech ne?) - zpěvák z Korn! ;) Rink Collection (par.) Hejduk a Richards, Breakthrough Kulemi, Ladd, Clowe, Eriksson Loui, Grabner, Van Riemsdyk.
Obrázek

Memorabilia. Podpisovky mi přijdou úplně stejné jako loni. Nechápu Elliota za Colorado, všichni ostatní jsou již v nových dresech...
JSY - celkem se mi líbí Game Night, ale vůbec ne Threads. Leopold je Prime /50.
Obsah nic moc. Takový průměr.
Obrázek

Celkově z toho mám takový pocit, že ani nevím, zda dobrý, či špatný. Pro sběratele řadovek asi nejlepší možný box. Pro sběratele memorabilií asi nic moc...Kdyby to bylo do 1500,-Kč, řeknu dobrý.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od DzEjDy »

Hm, asi si počkám na něco jinýho. Teďka na přelomu roku toho bude vycházet poměrně dost, ne? Máš to Pavle nějak v oku?
Obrázek

marty80
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 624
Registrován: sob 14. kvě 2011 13:12:26
Bydliště: Benešov

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od marty80 »

pro mě poměrně zklamání, tyto karty se mi už nelíbily ani v loni...ale fotky z ledu jsou super, třeba ten Vrbata s pilkou, jak si řeže hůl je i dost unikátní foto ;)

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od rmiller »

ja bych byl na visost spokojen :DDD
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od pavelbart »

Ani ne, ale jeden můj dodavatel jo:-). Píše s předstihem na všechny série.
Teď by měly jít Black Diamond (tuším 7. 1.) a Limited, ty budou do koce roku, to je ale asi zatím jediný box, kde nebudu brát case - po loňské zkušenosti.
Jinak jsem ověřil ty podpisy - 9 na case, tedy na 12 boxů.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od pavelbart »

Ještě jedna zajímavost - loni, aspoň pokud dobře vidím - bylo 24 balíčků po 5 kartách, dnes je 24x8. Takže o nějakých 72 karet více. Což je fajn.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od SugarRay »

Některý ty karty jsou nádherný ale celkově ten box za ty prachy je vopruz .
Obrázek

Uživatelský avatar
trtrtr
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 429
Registrován: stř 10. srp 2011 17:52:35
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od trtrtr »

Budou jersey k dispozici na shopu, nebo nějak jinak? :D Určitě víš, o koho mi jde.. :D Jinak, mě vadí strašný počet insertů, čert aby se v tom vyznal... Chápu, že při takovém počtu karet v boxu by jinak byla nuda vytahovat pořád to samé dokola, ale jaksi jsem tomu nepřišel na chuť...
Sbírám karty Ricka DiPietra

DiPietro: 302/XXX
_______________________
Islanders: 834?/XXX

Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od Gustavsson50 »

Já myslel že Private Signings jsou v Zenitech :crazy: Mám v tom zmatek.
Naposledy upravil(a) Gustavsson50 dne sob 24. pro 2011 11:24:53, celkem upraveno 1 x.
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od Hans »

Gustavsson50 píše:Já myslel že Private Signins jsou v Zenitech :crazy: Mám v tom zmatek.
Private Signings můžeš najít ve více produktech. Byly třeba i v Dominion.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od Molda »

Tak pokud bych to měl brát z mého pohledu, tak povedou Pinnacle nad series 1 nebo 2. Jelikož mi nejde o prodejnost těch karet, takže tím pádem pro mě ztrácí význam ta výhoda series 1, že se tam dají najít relativně cenné Young Guns. Co se týče řadovek a záběrů na nich, tam jsou na tom skvěle obě série, ačkoliv ty záběry co vidím v tomto breaku jsou ještě o kousek lepší než u UDS1. A inserty, jejich variabilita, množství i vzhled mi přijde lepší u Pinnacle. Paralelky rovněž. A navíc tedy v každém boxu i podpisovka.
Takže pocitově bych měl určitě větší radost a více bych si užil Pinnacle než S1 či S2. Takto to vidím já :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od pavelbart »

trtrtr píše:Budou jersey k dispozici na shopu, nebo nějak jinak? :D Určitě víš, o koho mi jde.. :D Jinak, mě vadí strašný počet insertů, čert aby se v tom vyznal... Chápu, že při takovém počtu karet v boxu by jinak byla nuda vytahovat pořád to samé dokola, ale jaksi jsem tomu nepřišel na chuť...
Nevím :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od Zemli »

J8 chci toho Davise *cheer*

Uživatelský avatar
trtrtr
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 429
Registrován: stř 10. srp 2011 17:52:35
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od trtrtr »

pavelbart píše:
trtrtr píše:Budou jersey k dispozici na shopu, nebo nějak jinak? :D Určitě víš, o koho mi jde.. :D Jinak, mě vadí strašný počet insertů, čert aby se v tom vyznal... Chápu, že při takovém počtu karet v boxu by jinak byla nuda vytahovat pořád to samé dokola, ale jaksi jsem tomu nepřišel na chuť...
Nevím :D
Nevíš co? *lgh* Jestli budou karty, nebo že mi jde o DiPietra? :D
Sbírám karty Ricka DiPietra

DiPietro: 302/XXX
_______________________
Islanders: 834?/XXX

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od pavelbart »

No já si nepamatuju úplně vše:-)

JJ, bude vše na shopu, můžeme i mimo shop, klidně SZ.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
trtrtr
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 429
Registrován: stř 10. srp 2011 17:52:35
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od trtrtr »

Právě proto si radši dávám, co sbírám, do podpisu :D Čekej SZ ;)
Sbírám karty Ricka DiPietra

DiPietro: 302/XXX
_______________________
Islanders: 834?/XXX

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od Hans »

Mě se teda Pinnacle líbí víc svou rozmanitostí než Series 1. Ale ono taky záleží kvůli čemu člověk ty boxy kupuje. Já jsem třeba vzal od Pavlíka teď na Vánoce 10 boxíků 2010-11 Series 1 retail kvůli Young Guns. Retaily jsou o polovinu levnější než Hobby a kvůli Young Guns ideální, teda pokud někdo nečeká kliku v podobě nějaké paralelky, podpisovky nebo patche. Včera jsem otevřel dva boxy. V prvním na mě vykoukal Skinner YG a v druhém Eberle YG. Jsou to obě karty, které mi jak sběratelskou tak finanční hodnotou ty dva boxy víceméně "zaplatili". Kdybych tohle našel v hobby, tak by ta spokojenost taková nebyla. Myslím, že třeba UD by mohl klidně zapracovat na tom, aby v káždém boxu byla nějaká podpisovka.

Uživatelský avatar
marduk
Opora
Opora
Příspěvky: 286
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:43:11
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od marduk »

Jestli muzu ozval bych se ti ..... ze bych si doplnil nejake radovky do serie co ty na to ???

Hans píše:Mě se teda Pinnacle líbí víc svou rozmanitostí než Series 1. Ale ono taky záleží kvůli čemu člověk ty boxy kupuje. Já jsem třeba vzal od Pavlíka teď na Vánoce 10 boxíků 2010-11 Series 1 retail kvůli Young Guns. Retaily jsou o polovinu levnější než Hobby a kvůli Young Guns ideální, teda pokud někdo nečeká kliku v podobě nějaké paralelky, podpisovky nebo patche. Včera jsem otevřel dva boxy. V prvním na mě vykoukal Skinner YG a v druhém Eberle YG. Jsou to obě karty, které mi jak sběratelskou tak finanční hodnotou ty dva boxy víceméně "zaplatili". Kdybych tohle našel v hobby, tak by ta spokojenost taková nebyla. Myslím, že třeba UD by mohl klidně zapracovat na tom, aby v káždém boxu byla nějaká podpisovka.

Uživatelský avatar
Cosmogagy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 111
Registrován: pon 07. lis 2011 14:30:31
Bydliště: Dubňany, okres Hodonín

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od Cosmogagy »

Pavle trochu tě opravím, i loňské byly po osmi v balíčku (24x8) - to vím stoprocentně protože jsem je brejkoval v týdnu, a prázdný box mi pořád leží na stole :-)
a taky Fans of the Game jsou v checklistu i těch loňských (konkrétně Noureen DeWulf, Sam Bradford, Duff Goldman a Stompin´ Tom Connors, já ovšem nevytáhl ani jednu) :-)

a celkově když to porovnám - loňský se mi zdají daleko daleko lepší :-)
Kari Lehtonen: 85/1299, Guy Hebert - 59ks
Lehtonen and Hebert WANTED! nabídněte ;-)
set STOPPERS ze Score 95-96 - taky prosím o nabídky

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 11-12 PANINI PINNACLE

Příspěvek od pavelbart »

Cosmogagy píše:Pavle trochu tě opravím, i loňské byl y po osmi v balíčku (24x8) - to vím stoprocentně protože jsem je brejkoval v týdnu, a prázdný box mi pořád leží na stole :-)
a taky Fans of the Game jsou v checklistu i těch loňských (konkrétně Noureen DeWulf, Sam Bradford, Duff Goldman a Stompin´ Tom Connors, já ovšem nevytáhl ani jednu) :-)

a celkově když to porovnám - loňský se mi zdají daleko daleko lepší :-)
Tak jsem měl chybu v popisu:-)
Nicméně, kdybys viděl checklist, myslím, že by se ti zdály lepší ty nové:-)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů