2010-11 Pinnacle Hockey Hobby box - HIT DO SBÍRKY!

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2011.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cosmogagy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 111
Registrován: pon 07. lis 2011 14:30:31
Bydliště: Dubňany, okres Hodonín

2010-11 Pinnacle Hockey Hobby box - HIT DO SBÍRKY!

Příspěvek od Cosmogagy »

Můj první rozbalený box v životě *drink* zatím jen takový rychlý soupis, fotky budou co nejdříve ;-)

Box obsahuje 24 balíčků po 8 kartách, base set 200 karet, rookie karty Ice Breakers 50ks (4 na box).
Vložené inserty Saving Face, Tough Times, Fans of the game, Team Pinnacle, Pinnacle Pantheon, Chemistry on Canvas. Paralelky Rink Collection (4 na box, také jsem na netu našel označení Dufex nebo Nufex) a Artist Proof (1 na box).
A dále na box garantovány 4 memo/auto karty z výběru Tough Times Autograph, Pinnacle Pencraft, Ice Breakers Autographs, Rookie Team Pinnacle Signatures, City Light Materials, Pinnacle Threads/Patch/Prime


Z base setu jsem nasbíral 180 karet, takže mi chybí 20. Asi ho dosbírám, jsou to moc hezké karty z dobrého materiálu a se zajímavýma fotkama.
Brankáře z base setu mám až na jednoho (J.Theodore) všechny.
Češi/Slováci mi chybí 5 - Dvořák, Plekanec, Voráček, Hossa a Višňovský. V boxu byli Kaberle, Vokoun, Neuvirth, Pavelec, Eliáš, Hejduk, Z. Michálek, Halák, Gáborík, Hemský. Takže z 15 jich mi chybí celých 5 - v tomto byl box slabší.
Paralelky Rink Collection - Radek Dvořák, Marián Hossa, Kyle Okposo
Ice Breakers se celkem povedli - Nathan Lawson (NYI, brankář, pro mně neznámé jméno), Mark Dekanich (Nashville, brankář, taky relativně "nonamer"), Patrice Cormier Rink Collection (ATL, centr).. a teď to lepší - Sergei Bobrovsky a Jordan Eberle *prty*
Team Pinnacle - oboustranná, Corey Perry/Martin St.Louis. Strana s Perrym je Dufex/Nufexová
Saving Face - Marc-Andre Fleury
Tough Times - Bobby Schmautz (Boston Bruins)
Artist Proof - Pekka Rinne (potěšil :-) )
Chemistry on canvas - Joe Thornton/Dany Heatley - moc hezká karta

Tak a teď jersey karty - víc variability by potěšilo, vytáhl jsem 3x Pinnacle Threads. Aspoň že hráči nejsou to nejhorší z výběru, ale mohlo to být samozřejmě lepší. Potěšilo mně že aspoň jeden je brankář. Všechny jsou limitované do 499.
Patrice Bergeron (BOS) 401/499, Nikolai Kulemin (TOR) 425/499, Nicklas Backstrom (MIN) 042/499

A teď karta která mně maximálně potěšila, do mé sbírky se toho nedá v 10-11 Pinnacle moc lepšího najít, a vůbec jsem nečekal že budu mít takové štěstí a rovnou ji trefím.

*prty* *prty* *prty* Pinnacle Pencraft Kari Lehtonen 05/50 !!! *prty* *prty* *prty*
Obrázek
Kari Lehtonen: 85/1299, Guy Hebert - 59ks
Lehtonen and Hebert WANTED! nabídněte ;-)
set STOPPERS ze Score 95-96 - taky prosím o nabídky

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010-11 Pinnacle Hockey Hobby box - HIT DO SBÍRKY!

Příspěvek od Molda »

Gratulace, to je opravdu pořádný kousek štěstí, trefit v boxu fajn hit do své sbírky! *cheer* Myslím, že se svým prvním boxem můžeš být rozhodně spokojený :)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2010-11 Pinnacle Hockey Hobby box - HIT DO SBÍRKY!

Příspěvek od pavelbart »

To je málo vídané štěstí, aby někdo rozbalil první box a měl kartu do sbírky, takže ode mě velká gratulace. :thumbup: a trocha sběratelské závisti *lgh*
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2010-11 Pinnacle Hockey Hobby box - HIT DO SBÍRKY!

Příspěvek od Michal »

Něco jiného je, když člověk sbírá daný set, něco jiného je, když člověk sbírá tým, ovšem když člověk sbírá z celého setu jen jednoho hráče a trefí takovouhle šlupku...no tak to je hodně silný štěstíčko! :)
Gratuluju, moc pěkná karta a hlavně jestli dobře koukám tak i HS. ;)
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Cosmogagy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 111
Registrován: pon 07. lis 2011 14:30:31
Bydliště: Dubňany, okres Hodonín

Re: 2010-11 Pinnacle Hockey Hobby box - HIT DO SBÍRKY!

Příspěvek od Cosmogagy »

Michal píše:Něco jiného je, když člověk sbírá daný set, něco jiného je, když člověk sbírá tým, ovšem když člověk sbírá z celého setu jen jednoho hráče a trefí takovouhle šlupku...no tak to je hodně silný štěstíčko! :)
Gratuluju, moc pěkná karta a hlavně jestli dobře koukám tak i HS. ;)
jojo, je hard signed :thumbup:

Chlapi ani nevíte jak jsem rád že jsem zrovna trefil tohle, z tolika možných podpisovek :thumbup: akorát se bojím že jsem si štěstí vybral na několik boxů dopředu *lgh*
Kari Lehtonen: 85/1299, Guy Hebert - 59ks
Lehtonen and Hebert WANTED! nabídněte ;-)
set STOPPERS ze Score 95-96 - taky prosím o nabídky

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010-11 Pinnacle Hockey Hobby box - HIT DO SBÍRKY!

Příspěvek od DzEjDy »

Cosmogagy píše:akorát se bojím že jsem si štěstí vybral na několik boxů dopředu *lgh*
Tak s tím počítej, teď už to bude jen a jen horší... *lgh*

Gratulace k povedenému brejku!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů