SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2012.
Odpovědět
Tukans
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 404
Registrován: ned 09. říj 2011 15:23:26

SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od Tukans »

Zdarvím všechny sběratele, kteří pamatují staré dobré časy karet SCORE 1991. Dostal se mi do ruky BOX SCORE 1991, takže jsem ho breaknul a zavzpomínal na dětství, na tu vůni karet a na ty doby, kdy byl největší HIT balíčku hráč s nějakou trofejí. Při rozbalování jsem opravdu zavzpmínal na dávné dětství a break jsem se fakt užil.
Obrázek
klasické obaly super
Obrázek

pár řadovek hráči
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

několik TOP PROSPECT
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Pár hvězd
Obrázek

Golmani
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Nekolik čechů a slováků
Obrázek
Obrázek

NHL BROTHERS
Obrázek

Několik ostatních karet
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

a Nakonec HITY :lol:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

doufám, že jsem vás potěšil a také vrátil trochu do dětství
vše je volné

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od Molda »

JJ velmi příjemná a nostalgická rozbalovačka :) Taky jsem si přes nějakým časem rozbalil tenhle ročník scorek, nemohl jsem odolat :D Akorát jsem měl tu červenou verzi. Duplikátů sice neuvěřitelné množství, ale pěkné a zajímavé karty a jak říkáš, skvělá nostalgie :)

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od mira095 »

Pěkný, akorád když já jsem je kupoval, tak ty rámečky byli červený a koukám do alba že i modrý není to nějáká jiná verze třeba? *gp*

Uživatelský avatar
Tabaracci
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 478
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:11:19
Bydliště: Bořanovice
Kontaktovat uživatele:

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od Tabaracci »

mira095 píše:Pěkný, akorád když já jsem je kupoval, tak ty rámečky byli červený a koukám do alba že i modrý není to nějáká jiná verze třeba? *gp*
Ty fialový jsou verze American
Červený jsou 1. serie verze Canadian, která může bejt buď Canadian English nebo Canadian Billingual
Modrý jsou 2. serie verze Canadian, tzn. druhá série k červenejm. Opět bud ve verzi anglické, nebo anglicko-francouzské.

Tukans
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 404
Registrován: ned 09. říj 2011 15:23:26

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od Tukans »

mira095 píše:Pěkný, akorád když já jsem je kupoval, tak ty rámečky byli červený a koukám do alba že i modrý není to nějáká jiná verze třeba? *gp*
Toto je americká verze s americkou vlajkou vzadu. červené myslím, že měli kanadskou vlajku.

Uživatelský avatar
MuadDib1982
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 114
Registrován: ned 28. srp 2011 10:50:24
Bydliště: Domažlice

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od MuadDib1982 »

Jo, tak to už je fakt dávno, co jsem tohohle rozbalil balíček. *rfl* Na tohle a na ProSetky se snad nedá zapomenout. *lgh* Moc pěkné, sám mám doma spoustu těchto karet, ale kromě nových Wings jsou v docela hrozným stavu :oops: Tenkrát se válely všude a moc se na bezpečnost nehledělo (aspoň u nás ve škole) Fakt nádhera. Ty barvy jsem taky pochopil až po letech, do té doby jsem měl za to, že to jsou holt jinak barevný verze (4 - ještě jsou zelený) stejný karty.
Šlo by hodit info kolik je v boxu karet? to musí být docela vysoký číslo, ne? Na krabici vidím myslím 15 karet v balíčku.
Detroit Red Wings přes 4.200
Mise 5.000 ks (stav za duben 372/400)

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od xmkrejci »

Tabaracci píše: Ty fialový jsou verze American
Červený jsou 1. serie verze Canadian, která může bejt buď Canadian English nebo Canadian Billingual
Modrý jsou 2. serie verze Canadian, tzn. druhá série k červenejm. Opět bud ve verzi anglické, nebo anglicko-francouzské.
A nebyli jeste zeleny?

Pekna rozbalovacka. Ty svitive zlute Crunch Crew mely na zakladce o prestavce na chodbe nejvetsi hodnotu :) Ja ty starsi, resp. uz muzu asi rict stary karty proste mam rad. Uz delsi dobu hledam nekde za vyhodnou cenu box Pro Set 1991-92 serie II. Sice ty karty vubec nepotrebuju, ale jsou to prvni karty, ktere se mi dostaly do ruky. Tak chci zavzpominat. Brejknout je jen tak pro radost.
Obrázek

marty80
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 624
Registrován: sob 14. kvě 2011 13:12:26
Bydliště: Benešov

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od marty80 »

parádní nostalgie...je potřeba také připomenout, že tu byly i tyto karty, kterými to u většiny sběratelů všechno vlastně začalo (viz já) :thumbup:

Uživatelský avatar
affly
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1235
Registrován: ned 15. led 2012 17:15:53
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od affly »

Můj začátek byl 1994-95 OPC Premier, měl jsem celý base set a nevím z jakého důvodu jsem ho dal jednoho dne pryč, ale vím jistě že si ho jednou zase složím :)
PAUL KARIYA 895
T.J OSHIE 170

Jordan Kyrou
BE A PLAYER 09-10 SIGNATURES 136/156
ST.LOUIS BLUES

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od freddy-NJD26 »

presneeee hosi..parada taky sem zavzpominal a vubec az ted z tech scanu zjistil ...jak jsi nafotil ty trofeje ze Edddie Belfour vyhral novacka roku a i hned brankare roku..to uz se asi jentak neuvidi,...proste star skoal..stary casy ale "zlaty casy " :) ;) :thumbup:
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Tabaracci
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 478
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:11:19
Bydliště: Bořanovice
Kontaktovat uživatele:

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od Tabaracci »

xmkrejci píše: A nebyli jeste zeleny?
Jojo, byly ještě zelený, ty se snad ale prodávali jen jako takovej mini setík, je jich jen 110 (Score Rookie and Traded).

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od ma-me »

Tabaracci píše:
xmkrejci píše: A nebyli jeste zeleny?
Jojo, byly ještě zelený, ty se snad ale prodávali jen jako takovej mini setík, je jich jen 110 (Score Rookie and Traded).
jo jo, myslím, že to byl factory set...
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od zette »

Freddy- na tu dobu v te sezone, diky jeho statistikam vyslo spousta Belfourovych karet. Jeho vstup do NHL byl impozantni, rok na to finale Stanley cupu...

Tohle byly moje prvni karticky, ktere jsem kupoval. Staly tusim 19 nebo 24 kcs. Tvuj scan jsem rychle sroloval dolu a hadal jmena na kartach, krome LeClaira a O Connora jsem trefil vsechny, takovou mam pamet *rfl* . Cumel jsem na ne od rana do vecera. Diky za osvezeni :thumbup: .

Uživatelský avatar
morrow
Veterán
Veterán
Příspěvky: 898
Registrován: pon 10. říj 2011 16:31:39

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od morrow »

Pěkná vzpomínka, na tyto karty se nedá zapomenout stále vypadají moc hezky. na tu dobu jedny z nejlepších karet, spousta super hráčů. Stálo by za to někdy sesbírat celou serii.

Tukans
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 404
Registrován: ned 09. říj 2011 15:23:26

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od Tukans »

MuadDib1982 píše:Jo, tak to už je fakt dávno, co jsem tohohle rozbalil balíček. *rfl* Na tohle a na ProSetky se snad nedá zapomenout. *lgh* Moc pěkné, sám mám doma spoustu těchto karet, ale kromě nových Wings jsou v docela hrozným stavu :oops: Tenkrát se válely všude a moc se na bezpečnost nehledělo (aspoň u nás ve škole) Fakt nádhera. Ty barvy jsem taky pochopil až po letech, do té doby jsem měl za to, že to jsou holt jinak barevný verze (4 - ještě jsou zelený) stejný karty.
Šlo by hodit info kolik je v boxu karet? to musí být docela vysoký číslo, ne? Na krabici vidím myslím 15 karet v balíčku.
v boxu bylo 36 balíčků po 15 kartách takže hezkej nášup karet

Uživatelský avatar
MaskCollector95
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 651
Registrován: úte 19. črc 2011 15:10:16
Bydliště: Denmark (Dánsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od MaskCollector95 »

Ah, yes... 1990's trading card products. Back when collecting was to collect cards, not to make a huge profit or about collecting the latest, hottest, biggest rookies. Thanks a lot for posting! Cool cards for sure (especially the "Bam" and "Wham" cards, unique). The Sharks logo card also looks funny but in a nice way!

Best regards,
-Ethan
Sbírám Masky
Pinnacle, In The Game, evropský masky

Tukans
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 404
Registrován: ned 09. říj 2011 15:23:26

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od Tukans »

morrow píše:Pěkná vzpomínka, na tyto karty se nedá zapomenout stále vypadají moc hezky. na tu dobu jedny z nejlepších karet, spousta super hráčů. Stálo by za to někdy sesbírat celou serii.
Taky myslím,že se karyt moc povedly a vypadají i teď skvěle, možná i líp než některé nově vyšlé ročníky jiných značek.

Uživatelský avatar
Jarin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon 01. srp 2011 10:28:51

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od Jarin »

Hlavně ty neřadové karty... to je prostě nádhera. Kam se hrabou dnešní inserty...

Uživatelský avatar
Reimer
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 196
Registrován: úte 06. bře 2012 21:11:26
Bydliště: Košice

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od Reimer »

Ach,jaj.Pripomenulo mi to 90te roky.Pamätám si na tie časy,keď som každý deň stravil pri novinovom stanku a čakal kedy samotný majiteľ,alebo predavačka otvorí nejaký nový balíček a keď neboli koruny,tak sme si aspoň prezreli nové karty.Samozrejme predavali aj túto "nostalgickú" sériu.V najbližšej dobe si skúsim otvoriť niečo podobne nostalgické 8-)

Koemi
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 123
Registrován: stř 12. říj 2011 16:41:11

Re: SCORE 1991 aneb kus nostalgie

Příspěvek od Koemi »

Je někde uvedena šance vytáhnout kartu Bobbyho Orra?

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host