2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Příspěvek od superman66 »

Poslední z boxů z PTH burzy, a jednoznačně nejlepší..

Řadovky jako vždy nescanuju, začneme inzerty Ice breakers (Kassian je Artist proof)
Obrázek

Paralelky a paralel Ice breakers
Obrázek

Obrázek

Další inzerty, ty fans of the game nemám rád, oblíbim si je až tam začnou dával lidi z fora *lgh*
Obrázek

Obrázek

Canvas je ve skutečnosti moc pěkná karta :thumbup:
Obrázek

A blížíme se k závěru, memorabilia City Lights.. jména celkem slušný, ten checklist bych si uměl představit lépe..
Obrázek

Jersey Riemsdyk myslím fajn
Obrázek

A nakonec by to chtělo nějakou pecičku ne???
.
.
.
.
.
.
...no tak se posaďte, přichází nováček roku - Eberle patch 15/25
Obrázek

Hodnocení: naprostá spokojenost, Eberle to zabil :thumbup:



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPECIAL FAN ZONE!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jakožto pro věrné sběratele karet jsme pro vás připravili speciální rozhovor o tomto brejku. Na naše dotazy odpovídali hráč Philadelphia Flyers Jeff Carter a hráč Pittsburgh Penguins Max Talbot.
Obrázek

Reportér: Dobrý den pánové, co byste očekávali od brejku takovéhoto boxu?
Jeff: Dobrý den, no tak určitě bych očekával že otevřu nějaké balíčky a najdu nějaké karty, to asi především..
Max: Tak určitě.. když už to koupíš, tak očekáváš že tam karty budou, a když tam nejsou tak je to blbý. Ale tady byly, tak to je fajn...

R: Co říkáte na hit tohoto boxu - patch Eberleho?
Jeff: Tak určitě to je fajn karta, ale jestli hit tak to nevim...
Max: Tak určitě superman66 asi myslí že to je hit, já bych mu to nebral, respektuju ten názor.. osobně bych ale určitě viděl jako hit jiné karty.

R: Například?
Max: Tak určitě třeba karta Fans of the game. Víte já mám někdy hokejistů plné zuby, vidím je v práci pořád.. takže rozhodně bych je nesbíral. Karty jako Fans of the game mě naopak ukazují, že Panini myslí i na nás a že si v tom produktu taky můžu něco najít...
Jeff: Tak určitě, i když je Max z Pens a nejraděj bych na něj plivnul tak tady musím souhlasit. Nechtěl bych čuchat ke kousku propocenýho dresu nějakého plejera. A když můžou fanoušci sbírat nás, proč by to nemohlo být naopak?

R: Takže vy byste byli například pro celou sérii FANs?
Jeff: Tak určitě...
Max: tak určitě, ale chtělo by to promakat, aby se z toho dalo něco vytáhnout, např. propocený kousek z trička Justina Biebera co propotil na jednom ze svých koncertů pro pubiny (puberťačky - pozn. redakce).

R: Vraťme se ale k tomuto brejku, které karty Vás nejvíce oslovily?
Jeff: No tak určitě to byly karty kde my hráči ukazujeme puky. Takový karty mám rád protože ukazujou něco z naší práce... ty puky.. a taky že jsme něco dokázali.. třeba ty puky vstřelili několikrát do branky...
Obrázek

Max: Tak určitě puky jsou fajn.. ale myslim že Jeff je má rád protože nic sám ještě nedokázal...
Jeff: (mračí se a potichu šeptá: hlavně žes ty toho dokázal debile...)
Max pokračuje: tak určitě mám rád hlavně karty kde to nám hokejistům sluší.. to znamená karty kde jsme v civilu a pěkně oblečený.
Obrázek

Jeff: tak určitě, ale oblečený.. neoblečený.. hlavně když jsme v civilu a je vidět že jsme normální lidi že jo....
Obrázek

R: Dobrá, je vidět že váš pohled na karty se možná poněkud liší od vkusu ostatních sběratelů. Co byste poradili těm kteří váhají zda to takového boxu investovat peníze?
Max: Tak určitě... investovat je dobrý.. já bych osobně investoval raději do Masserati, tam není takové riziko provaru jako u hokejových boxů, ale zas kdo neriskuje, nic nezíská. Takže já radim kupuj, brejkuj.. protože když nekupuješ, nebrejkuješ a to je blbý... takže superman určitě zas brejkovat bude a uvidíme...
Jeff: Tak určitě.... (dlouhá pomlka)... tyto boxy se nedávají zdarma?

R: Pánové vidím že jsem narazil na ty pravé... tak abychom nenudili zbytek sběratelů co náš rozhovor dočetli až sem, za což jim velice děkuji a zárověň se hluboce omlouvám... prosím abyste každý řekli pouze jednu kartu, která by pro vás byla tím HITEM z tohoto boxu.
Jeff: Tak určitě, pro mě určitě by to určitě byla karta Dustina Browna. Miluju jeho účes, jednou bych chtěl mít sám takové vlasy..
Max: Tak určitě pro mě asi karta Nika Backstroma.. taková lýtka jsem vždycky chtěl.. akorát chlupatější a víc opálená.
Obrázek

R: Tak pánové děkuji a někdy zas naviděnou..
Oba: Tak určitě....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Omlouváme se všem fanouškům Pens a Philky pokud je poněkud bezduché odpovědi pohoršily 8-) Během natáčení nebylo ublíženo žádnému hokejistovi.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naposledy upravil(a) superman66 dne ned 18. bře 2012 18:28:08, celkem upraveno 2 x.
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Příspěvek od Tie »

Co byste očekával od takového boxu? Jak říkám, nevím :D

Super parádní monster hit! 22, brejkuj Mária, jinak ti bude do breku! Gratulace :)

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Příspěvek od Molda »

Tak určitě... karty moc fajn, až na tu zmiňovanou fans of the game :D Eberle se povedl i když vypadá jako jersey, teda spíše jako štulpna :D. Nejlepší byl ovšem závěrečný rozhovor *lgh* Děkujeme oběma pánům za velmi užitečné a zajímavé informace. Tak určite - jsou to hokejisté, tak by o tom mohli něco málo vědět :D

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Příspěvek od rmiller »

neeeeeee :D to je moc
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Příspěvek od xmkrejci »

Rozhovor je teda bezkonkurencni. Rezal jsem se smichy od zacatku az do konce. *lgh* *lgh* *lgh*
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Příspěvek od Michal »

Super otvíračka a komentáře Petře! :) Nejlepší hláška asi byla:
Jeff: Tak určitě.... (dlouhá pomlka)... tyto boxy se nedávají zdarma? :D
Jinak ten Eberle je určitě za spousty a spousty Neuvirthů... :D
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Příspěvek od Tony Lapacka »

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Příspěvek od Hans »

Myslím, že super otvíračka a možná nejlepší, co se tady kdy prezentovala. ;)

Co se týče těch rozhovorů, tak docela často je to fakt tragédie. Hodně mě dojímají takový ty klišé odpovědi jako:

Otázka: Proč se zatím nedaří vyzrát na soupeře?
Odpověď: No na začátku jsme dostali blbý góly. Voni to potom zavřeli a nemůžeme se tam dostat.

nebo

Otázka: Jak vyzrát dneska na soupeře?
Odpověď: No důležitý bude, abysme hned za začátku dali nějaký góly a oni potom nebudou zlobit.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Už to tak je no, ale zase někdy na ty debilní otázky nejde odpovědět jinak než TAK URČITĚ. Jako když se vždycky o přestávce ptaj toho hráče, kterej je z týmu co prohrává na to jestli je možný se zápasem eště něco udělat.

Jinak box parádní a rozhovor eště lepší. Škoda, že ten Patch fakt vůbec nevypadá jako Patch.

Uživatelský avatar
HeJ32
Opora
Opora
Příspěvky: 260
Registrován: pon 30. kvě 2011 20:42:44
Bydliště: Brno

Re: 2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Příspěvek od HeJ32 »

Super zpacovaný break.
Bude li se zde hlasovat o NEJ break .... Tak určitě - já hlasuji pro tento.

Fakt jsem se pobavil.
Sháním:
Patrick Kane, Jonathan Toews
BTP 10-11 Deep in the crease
UD Fleer 06-07 Netminders
(Update:03/2013)

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Příspěvek od Staal »

Dlouho jsem se takhle nezasmal.Ted nevim co se mi libi vic...no asi ty komentare:)

Uživatelský avatar
MaskCollector95
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 651
Registrován: úte 19. črc 2011 15:10:16
Bydliště: Denmark (Dánsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Pinnacle - tak určitě dobrý box :D

Příspěvek od MaskCollector95 »

Got to say those Pinnacle base cards feature some action shots! Congrats on pulling the multi-colored Eberle memorabilia card. :thumbup:
Sbírám Masky
Pinnacle, In The Game, evropský masky

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti