2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Žhavé novinky týkající se sezóny 12 / 13
Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od mapko »

http://upperdeckblog.com/

tu su aj obrazky z novej planovanej serie FLEER RETRO


Brag Photo: Upper Deck Shares New Plans (and Images) for 2012-13 NHL Trading Card Sets
By Chris Carlin · Comments (2)
Hockey is back and Upper Deck has been working hard to formalize plans for the 2012-13 NHL trading card release schedule. Last week an announcement was made placing restrictions on the 2012-13 rookie classifications for new trading card sets. Without having new rookie content to help drive some of Upper Deck’s 2012-13 NHL releases, the decision has been made to cancel the following products:
2012-13 NHL SPx
2012-13 NHL Upper Deck Series Two
2012-13 NHL Ultimate Collection
Because Upper Deck was so far along with these products however, fans can expect to see some of the content live on and be distributed in other Upper Deck 2012-13 NHL trading card releases. For example, fans will be able to find some compelling content from 2012-13 NHL SPx and 2012-13 NHL Upper Deck Series Two in packs of 2012-13 NHL SP Authentic which is slated to be released in June, 2013. Take a gander at one of the Chris Kreider SPx Rookie Autograph Memorabilia card mock-ups that the design team put together (note: the actual version will be numbered to 30 copies).

Upper Deck is also excited to announce the very popular Fleer Retro brand will be released in hockey this season with that product arriving in stores in April, 2013. We will be releasing more details about 2012-13 NHL Fleer Retro very soon, but we think fans will be blown away by the compelling content that pays tribute to Fleer’s long legacy of historic insert cards. Take a look at some of the initial mock-ups for the set.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek[/quote]


Additionally, Upper Deck’s always popular National Hockey Card Day promotion will return this season as well. Collectors in Canada can score FREE National Hockey Card Day packs from participating retailers on Saturday, February 9 and fans in the United States can get their FREE National Hockey Card Day packs on Saturday, February 16.


It should be noted that Upper Deck has already released several 2012-13 NHL trading card products that are available in stores and performing very well. Currently NHL fans can collect the following 2012-13 NHL products from Upper Deck:
2012-13 NHL O-Pee-Chee
2012-13 NHL Artifacts
2012-13 NHL Upper Deck Series One
2012-13 NHL Black Diamond
2012-13 NHL SP Game-Used

Retailers and collectors should be aware the products above were produced in limited quantities because of the labor situation at the time. Now that the NHL season is underway, demand on these products will likely be on the rise and once they are gone, they are gone. If you are looking to break packs or boxes of these products, now is the time to get them before inventory dries up and secondary market prices may rise.
It is important to note there are some great rookies who appeared in the 2011-12 NHL season that did not have rookie cards until this season. “Hold-over” rookies like Chris Kreider (New York Rangers), Sven Baertschi (Calgary Flames) and Jaden Schwartz (St. Louis Blues) are just some of the “Young Guns” who collectors can find in Upper Deck’s 2012-13 NHL products.
Collectors have shared a lot of questions about Upper Deck popular rookie redemption cards that can be found in 2012-13 NHL Artifacts and also in 2012-13 NHL Upper Deck Series One. We will be sharing details on what collectors can expect for those cards and when we will be able to deliver them to the market soon. We appreciate collector’s patience while we work to acquire approvals for the company’s plans on those programs with league partners.

tu je uz aj popis FLEER RETRO

Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) mapko dne pát 25. led 2013 16:00:37, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
tintis
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 96
Registrován: pát 25. lis 2011 14:44:41

Re: 2012-13 Upper deck plans

Příspěvek od tintis »

Metal Universe skoro jak za starých časů!!! :thumbup:

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od ma-me »

Relativně nedávno vyšly basketbalové, stály tuším přes 400USD...
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Molda »

Když jsem uviděl ten náhled, hlavně metalky atd, tak jsem byl nadšený. Když jsem pak četl dál a uviděl jsem jakým stylem to chtějí vydat, tak se mi chtělo zvracet. Udělají z toho přeplácaný, drahý "miš-maš" balený stylem super high end boxů a místo aby využili potenciál těch karet nějakou pěknou sérií či dvěma, které by se mohly ustálit, udělají takovou hrůzu, kdy pomalu vše z toho bude brutálně limitovaný insert a bla bla...

Uživatelský avatar
marduk
Opora
Opora
Příspěvky: 286
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:43:11
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od marduk »

no taky mi pripada ze jsou nektere hodne pekne karty a druhe zas hodne hnusne ....

Uživatelský avatar
mchockey
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: ned 11. bře 2012 14:12:19

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od mchockey »

Pár návrhů nevypadá zle, ale ty ostatní. Podle mě, kdybych je skládal do série tak na první pohled bych je k sobě nedal, každá vypadá úplně jinak, ovšem jedno mají společné-to že si říkají RETRO.
mchockeybreaks

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od icheius »

Ty metalky se mi líbí hodně,jen se trochu ztrácím v tom plnění ...Ty nové Metalky budou jen jako insert ?Taky nerozumím tomu,proč tam píšou ty starší ročníky karet,to jako budou vkládat i tyhle staré inserty ?Nějak se v tom ztrácím :wtf: :crazy:
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Molda »

Podle mě tam ty ročníky uvedli jen pro lepší představu, na jaké kartě bude ta nová retro karta založena, ale hráči na ni budou současní. A ano, pochopil si správně, ty metalky i jiné fajn kousky budou vše v podstatě jen inserty nebude se jednat o řadovky.

Uživatelský avatar
4sberg
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 720
Registrován: úte 06. zář 2011 9:33:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od 4sberg »

dostupnej je uz i checklist

Base
Obrázek

Autos :|
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Showcase
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ultra '94
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ultra '93
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ultra '92
Obrázek
Obrázek

Metal Universe
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

EX
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Here are the tougher inserts/parallels:


/150
Obrázek

/100
Obrázek

/50
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Some of the better autos:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2701
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od valento3 »

Tak tohle je z mého pohledu největší shit co může kdo vydat!

Úplně nesnášim ty produkty, kde je mraky úplně různých sérií narvaných do jednoho boxu. Kdo se v tom za pár let vyzná ... Dále mě štve, a to nejen u téhle série, jak do base setů furt cpou ty legendy. Ne že bych neměl rád legendy, ale base sety maj dnes pár karet a třetina z toho jsou legendy. V NHL hraje spousta hráčů, tak proč raději nevydaj kartu jim. Tak ať legendám vydaj vlastní sérii nebo to udělaj jako inserty, ale ať to necpou proboha do base setů. A nokenc ty naprostý kopie starých karet, které se liší jen uvedeným ročníkem. Staré karty mám rád a tohle mi přijde jako jejich prznění, to neuměj vytvořit něco novýho? Za mě prostě neskutečná hrůza :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od vojta »

Hrůza, proto nemám rád tyhle "re-printy" A toto ještě vypadá to hnusně a přeplácaně a ještě se devaluje hodnota těch karet které byly předlohou.

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2486
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Vasil »

valento3 píše:A nokenc ty naprostý kopie starých karet, které se liší jen uvedeným ročníkem. Staré karty mám rád a tohle mi přijde jako jejich prznění, to neuměj vytvořit něco novýho?
Náhodou třeba jako nápad na paralelky to není tak špatnej. Třeba místo 5 různých barev mít různý starší variace se stejnou fotkou. Jinak karty jsou to nádherný, Showcase a Metalky mám moc rád, ale mišmaš je to až moc, podpisovky se mi nelíbí a za ty lóve :shock:
Sháním řadovky - 92/93Ultra#254Panteleev, 92/93UD#492Panteleev, 93/94Leaf#3Leach, 93/94Parkhurst#15Stumpel, 93/94Ultra#266Casey, 94/95SP#6Bourque, 96/97Fleer#7Ranford, 97/98Coll.Choice#18Stumpel, 97/98Omega#19Thornton, 98/99Dynagon#12Laaksonen

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od pavelbart »

Je to Tome jako s oblečením, už je všechno vybraný, není jednoduchý něco vymyslet a tak se vracíme ve spoustě věcí do 60. či 70. let. Oni by možná s těmi návrhy vydrželi déle, jenže to by nesměli chrlit každý měsíc 5 sérií - pak to skutečně není sranda něco vymyslet!
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Hans »

Já teda nevím. V hodnotách těch karet se moc nevyznám. Ale jestli box vyjde na 5 000 Kč tak mi to přijde hrozně málo. Vím, že jsem hroznej, ale raději bych si koupil 3 boxy Between The Pipes než tohle.

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od rmiller »

mě se líbí ta myšlenka... hodněkráít jsem si říkal při pohledu na staré karty, že bych na tom chtěl Millera... ale rozhodně 5000 je kravina, a nedělal bych to takhle po hafu... jak se tady psalo, jako paralelka by to bylo super... ale jinak nevim nevm
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od ma-me »

Stejný box, ale basketbalový stál kolem 500 USD - tedy dvojnásobek - a viděl jsem spoustu případů, kdy ho zaplatila 1 - 2 karty.
Hokej je ale trochu něco jiného - nevím.
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Molda »

Hodně těch karet je moc pěkných, ale ten styl jakým to bude vydáno, to je hrůza. Raději bych byl, kdyby inserty podobného typu dávali do jiných serií. Protože přesně takovéto inserty v repertoáru UD už spoustu let chybí. Třeba Golden Touch, Ultra Stars nebo Playmakers Theatre, to jsou neskutečně nádherné karty a co bych za to dal, kdyby se takové kousky objevovaly v běžných sériích jak tomu bylo kdysi.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Lukyn55 »

jako teď se na mě nezlobte, ale furt se tady při nových sériích omílá dokola, proč karty nevypadají, tak jako dřív a když vydají prostě sérii, kde sou použitý starý vzhledy, tak hned je to shit :D .. samozřejmě neříkám, že by nebylo lepší vymyslet spíše jen něco podobného, než kopírovat staré, ale mě se to třeba líbí .. hlavně Metal a Flair, nebo třeba golmani na Fleer 94, to je prostě paráda dle mého ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
KRALzLA
Opora
Opora
Příspěvky: 372
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:40:51

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od KRALzLA »

Pro mě naprostá bomba. Vynikající nápad. Jak už bylo řečeno, kolikrát jsem si třeba na Fleer Ultra z devadesátých let představoval Quicka. A je to tady.-)
Hlavní sbírka: Los Angeles Kings - brankáři + RC
Nově: Martin Jones

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Lukyn55 »

věc druhá je balení a cena, to je podle mě úplně mimo no ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Odpovědět

Zpět na „2012 / 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů