2012-13 OFS plus

Žhavé novinky týkající se sezóny 12 / 13
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Hans »

Hoši stačí sehnat ten melounek a můžeme si taky zažádat o licenci, ne? Máme tu skvělý grafiky jako Šugy. Na jeho Vánoční kolekci se těším už od července. Ne teď vážně. Myslím, že kdyby tady dalo pár lidí svoje schopnosti dohromady, tak peníze budou jedinej problém. Troufnu si tvrdit, že horší karty než OFS bysme nedělali. :lol:

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od SugarRay »

Worliku já myslim že už včera bylo pozdě , je škoda že se to nepovedlo , bohužel obě ty výluky proběhly pod lejblem OFS , jasně i těch ostatních let bez hráčů NHL je škoda ale tyhle dvě sezony mrzí dvojnásob , přitom člověk nemusí chodit daleko a srovnávat to s UD nebo Panini , ITG , je tady pan Hrbek a ten hodil rukavici a už je to nějakej pátek a neni v silách OFS ji zvednout , nebo smutnější je možná fakt že neni zájem . Další šance už nepřijde páč tahle éra už končí .
No přesně Hansi , mě už teď svrbí ruce )) svojí poslední serii plánuju na prosinec , myslim že co se kreativity týče tak OFS natrhnu zadek :angel: The End Of One Era tak by se to mohlo jmenovat ))
Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od worlikk »

samozřejmě že včera bylo pozdě a jak říkáš, škoda, že to nevyšlo např. s výlukou...OFS využily výluku jen a pouze pro to, aby z hráčů NHL udělali jakoby "exkluzivní sérii Jersey" (pardon, fan dresů) a to je docela ubohý...

hlavně že se furt dokola chválej, jak kvalitní dřevo používaj na výrobu papíru na karty...jenže papír sám o sobě shitozní produkt nezachrání

a jak napsal Tie: takovejhle amatérismus v jedný z bašt světovýho hokeje je jen a pouze k pláči... *cry-a* *cry-a*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od rmiller »

je to sra*ka... jen ty signature a masks se mi celkem líbí...
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Lukyn55 »

tak při pohledu na náhledy mi to v některých případech nepřipadá jako taková bída..

třeba base, signature premium(což mimochodem není špatný vytáhnout z českých karet podpisovku Jágra, Plekyho, Tlustýho nebo Židly).. nebo vzhled saves nevypadá špatně, ikdyž ten tvar výřezu fakt nechápu
ObrázekObrázekObrázek

jinak ani zbytek není tak strašnej, ale štve mě, že ty jednotlivé subsety jsou úplně jiný, nemají aspoň nějaký přibližně podobný styl.. jedna je takovým druhem písma a bez lišty, druhá zase jiným a s lištou.. nebo třeba nechápu ty jmenovce.. k čemu je jedna taková karta? ..

ale jinak kdyby balíčky nestály 60 korun, tak bych si i nějaké koupil, ale za tu cenu to moc nemá cenu no ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
HeJ32
Opora
Opora
Příspěvky: 260
Registrován: pon 30. kvě 2011 20:42:44
Bydliště: Brno

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od HeJ32 »

Lukyn55 píše:.. nebo třeba nechápu ty jmenovce.. k čemu je jedna taková karta? .. ..
To mi taky hlava nebere.

Jinak ale letos OFS mile překvapil. Czech list je natolik obsáhlý, že by se v něm mělo najít spousta sběratelů.
Podpisovky dresovky (tady se bojím co se bude vydávat za dres), die-cuty, masky, legendy s parádními jmény...
I po grafické stránce se mi vesměs karty dost líbí.

Teď už se jenom bojím jak zase budou boxy plněné. Kdyby tak bylo méně se opakujícíh karet v jednom boxu,
to bych si i připlatil. Ale tady se asi nic nezmění.
Sháním:
Patrick Kane, Jonathan Toews
BTP 10-11 Deep in the crease
UD Fleer 06-07 Netminders
(Update:03/2013)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od SugarRay »

Lukyn55 ty base se mi taky líbí , ty premium sig taky nejsou špatný ale tam jsou jenom čtyři vyvolení , kdyby takhle vypadaly všechny sig karty tak by to bylo fajn ale ty pro ty ostatní ne VIP ale PíAjVíčka se mi vůbec nelíbí a řikam jsou tam většinou ty hráči druhýho sledu , check list je natolik obsáhlý aby si pak v boxu měl desekrát tu stejnou řadovku a mohl tak zažívat dobrodružství při výměnách asi nebo jinak nevim , ty base karty to nezachrání když tady chybí inserty a něco navíc , mě by nevadilo kdyby to vydaly až za měsíc ale za něco by to stálo a využily by tý výluky a toho že tady jsou takový hráči jaký tady teď jsou , neni nic vědecko fantastickýho podle mě na tom sehnat hokejku , puk ze zápasu , udělat multi podpisovky atd. Aspoň dvěma hráčum z každýho týmu udělat jsy atd. ale to je fakt škoda slov .
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Lukyn55 »

no ty "obyč" podpisovky vypadají opět hodně lacině no .. na druhou stranu, se asi budou barevně lišit tým od týmu, takže některý budou možná vypadat líp, jak ta sparťanská .. ale je škoda, že všecky nevypadají jak ty premium..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

No nevim mě ty podpisovky teda připadaj lepší než byly dřív, a i v porovnání se zbytkem série mi nepřipadaj tak špatný. Samozřejmě že Premium sou hezčí (taky je na nich nejlepší tým *lgh* )

Sem ale hodně zvědavej na limitace karet, když má i řadovka DC verzi tak to snad nebudou moc nízký čísla.

Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Kubi12 »

To je tak smutný, až se tomu musí člověk smát. Očekávání byli sice vysoké, ale jako vždy naprosto nesplněny. Na těch kartách není nic co by se dalo pochválit. Co se grafiky týče, zaujaly mne jenom karty premium signature, tedy set o 4 kartách a to ještě nevíme v jakém poměru budou vkládány. Co mě dorazilo úplně jsou jersey karty, které má jen 13 týmů - chybí Litvínov *bang*
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
hleibl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř 01. srp 2012 0:28:45

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od hleibl »

Hrůza,hrůza,hrůza....já nerad začínám negativně,ale jinak to nejde!!! :sick:
Poslední tři roky si říkám:"Bude to lepší,bude"! Ale ono zase velký kulový! Base nic moc,sign karty obojí opravdu o ničem!!!
Masks,points...a další inserty opět strašné jako minulé roky... Jediné co se mi libí je tak seznam karet! *lgh* (Což je celkem k ničemu!) Snad budou vypadat nějak ty jersey karty? :roll: Ale chybí na nich Litvínov,čímž u mně ztratili hodnotu.Jestli nepovažují hráče jako Ručinský,Hubl,Trávníček,nebo Francouz za ty lepší v naší ELH. Tak je něco špatně...
A o tom menším upřednostňování Kladna radši nemluvím!

Prosíím,OFS vzpamatujte se,nebo zmizte! :thumbdown:

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od zette »

Hosi, ten box stoji kolik? Nevim, 1200kc? Nejvetsi problem je spousta duplikatu v tech boxech. Jinak si myslim, ze ty karty jsou hodne levne a vy uz pet let tocite porad to same... Tady uz radu let vyjde kazdemu nytovi karta. Reknete mi, kde v Evrope vychazi hracum tolik radovek? Myslim, ze nikde. Ta cena tomu proste odpovida. Se podivajte na Rivalsy od ITG, to je po tolika letech dobre prace skutecna katastrofa, seskrabane podpisy u Toronta, temer neviditelne u Montrealu a jedna karta vychazi pres dve kila, to je fekal. Ne karticky za par korun...

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od SugarRay »

s těma řadovkama to je v pohodě , to je dobře že má každej kartu , problem je že většina lidí co si ty boxy nebo balíčky kupujou nejsou malý děti , každej chce nebo očekává i něco navíc . Buď ať dělaj dvě serie jednu základní , kde bude spousta base karet s tim že ta cena bude sražená uplně ne nejnižší možnou hranici a druhou pro ty náročnější , kterých je podle mě většina kde najdou i něco co by odpovídalo době a tomu že jde o českou ligu atd. Takhle jak to je teď to neni ani takový ani makový , nikoho to nenadchne , nejsi ani horký ani studený proto vyvrhnu tě ze svých úst . Mě osobně cena v pohodě nepřijde protože tam fakt neni žádná přidaná hodnota všechno stejnej papír , žádná idea , všechno laciný a ořezaný .
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Hans »

Já nevím, proč se zette musíš pořád opírat do ITG. *lgh* Třeba Panini Prime Signatures jsou co se týče podpisů taky otřesný. Ten povrch je tak lesklý, že u spousty karet je problém, že podpis je přerušovaný nebo hodně vybledlý. A co se týče ceny, tak nezapomínej, že tu rapidně zvyšujou distributoři a shopy, které boxy prodávají a chtějí vydělat co nejvíc. Počkej si a za chvíli bude box Rivals za 60 usd. Jak je možný, že Panini Elite se začali prodávat za 120 usd a teď se dají koupit za 57 usd? Ano ne každý produkt je dokonalý, ale já bych si teda radši koupil za 1200 Kč produkt, kde můžu najít nějaký hezký podpis nebo game-used kartu legend než něco, co by každý zdejší schopný grafik dokázal vymyslet za hodinu. Navíc bez game-used dresů. Taky vím, že ten český trh je malý, ale pořád se dá podle mě dělat víc než to, co předvádí OFS. Ale asi jim to stačí a pokud to budou stačit i sběratelům a budou ten produkt kupovat, tak se nic nezmění.

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od zette »

Ja se trefuji jen do toho, co me zajima a co mi vadi. Proti ITG jako celku nemam vubec nic.

U OFS me zajima tak pet podpisovek za rok. Radovky jsou hezke, temer vzdy. Skoda, ze uz nedelaji ty repre vybery, hlavne ti nejmladsi juniori byli super. Ja rikam, ze nejvetsi problem je zpusob plneni.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Tak už je venku další info a to ohledně limitace (poze část)

Masks DIE CUT mají limit /350
všechny ostatní DIE CUT jsou /100

jersey a sign budou asi jako redemption a v seznamu prej nejsou úplně všechny karty, takže přibude eště něco. Nějakej další insert asi.

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od worlikk »

Já se musim smát tý diskuzi (a komentářům a odpovědím ze strany OFS) pod článkem s náhledama na jejich webu...to je samý ještě nemáme, nevíme, neumíme, nestíháme atd.

to by jeden blil!!

by mě zajímalo, co tam celej rok dělají, že nezvládají
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

to ti řeknu přesně, celej rok nedělaj nic akorát v létě vypíšou soutěž o design, na začátku listopadu hoděj nějaký info a pak si vzpomenou že vlastně maj tu sérii už vydat a vlastně eště nic nemaj *lgh* *lgh* *lgh*

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Lukyn55 »

no nevím, jestli balíček za 60 korun je levný, za ten obsah .. když vemu, že si na burze pravidelně kupuju balíčky loňských Pinnacle za 55 a to tam můžu vytáhnout plno luxus karet, tak mi to nepřidje odpovídající.. kdyby mě balíček vyšel tak na 40 max. tak bych byl spokojenej a klidně bych si je kupoval čas od času
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od kalderon »

Nemáte už někdo nový OFS? Když jo, vypadají líp jak na obrázku nebo o něco líp?

Odpovědět

Zpět na „2012 / 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů