Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

nemusí.tyhle karty seženeš za pár dolarů a ty hoodně starší jsou viditelně tak na grade 2
Jo Žemlajzníku to už jsou ty tebou zmiňovaný pogy *rfl*
Obrázek

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Zemli »

njn ale to už neni ono když to trvá třeba 60 let.ta transformace musí bejt rychlá aby to bylo hodnotný aspon na 5000,- *lgh*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

To jo zub času náhlodá i Václava Hlodavce ale takhle to zchroustat za pár let to už se musí ocenit .
Já nevim už dlouho ve mě hlodá otázka jestli je lepší taková karta v super stavu ale reprint nebo původní ale ve stádiu pogu .
Obrázek

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Zemli »

původní.je v tom historie a ne nějaká napodobenina.to je jako kdyby sis vybíral mezi obrazem a fotkou toho obrazu

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

Já mam další dobrou story z Aukra , vyhrál jsem takovou kartu nebo pohlednici mini mělo by to být ve velikosti klasický karty , je to Alby , prodejce posílá ze 45 doporučeně , tak jsem mu napsal že jestli je možný to poslat obyčejně , protože 50 je hard core u takovýho papírku co se dá poslat za 12,- obyčejně .
Tak mi napsal že jo za tři pětky že to pošle obyčejně , tak jsem mu napsal jestli se jedná o nějakou leteckou poštu či co , protože já posílam za 30,- doporučeně a měly by mě pozvat do pořadu Otázky Václava Hlodavce abych s tim obeznámil masy jak to dělam .
No ale pointa je v tom že mi napsal že mu musim dát pozitivní komentář dopředu *lgh* To mě rozesmál a nas*al současně a v týhle kauze už nemám další otázky ctihodnosti .
Myslim že se asi vyplatí dát 45,- za tu doporučenku , a zdrhat pryč ))) Ach jo .
Obrázek

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od necak »

Zemli píše:
necak píše:Občas jen němě zírám, když vidím, co všechno se nachází u nás: http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=6770264 :shock:
co je na tom divnýho?vždyt je toho na ebay haldy
Tak promiň, už mlčim... :eh:
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Felipe »

Šugy já taky posílám doporuč za 45Kč... Pošta má doporučeně za za 34Kč... Teda aspoň minulý týden sem to platil a byla to jen jedna karta. Plus si připočti bublinkovou obálku, musíš koupit toploadery atd... Takže ta cena může být okolo 40 Kč.
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

Jak kdy já posílal naposled asi pět karet za 28 doporučeně , někdy platim 32 nebo 34 maximálně co jsem zatim platil když bylo víc karet .
Ještě nikdo mi z Aukra neposlal karty v bublinkový obálce , myslim že by ji koupil extra krom jednoho velkýho prodejce . Proto jsem skeptickej dopředu známe svý lidi , mam z Aukra hodně špatnejch zkušeností . Top loadery no tak tomu už vůbec nevěřim že by je někdo extra kupoval aby mi do toho mohl dát kartu co u něj vyhrajou ty jsou všechny sto krát recyklovaný .
Jdu na dřeň a nejsem včerejší . Z mě blbce neuděláš já už blbec jsem )))
Obrázek

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od mira095 »

Jo jo, já taky když sem vystavoval na aukru karty tak sem dával doporučeně za 40,-. Jinak já už sem se ptal na poště proč sem jednou platil doporučenou za 34,- a podruhý za 26,- a odpověď je taková že když je obálka tlustá cca do 2cm (a proleze jim tam takovou orientační dírou) je to za 26,- a když to odhadnou tak že je to větší a že by to dírou neprolezlo je to za 34,-. Když posílám tak do 5 karet mám to vždy za 26,- :eh:

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Felipe »

Tak mě na poště obraly.... *lgh* To je materiál... No je pravda, že je to o lidech. Já bych si třeba nedovolil kartičku nezabalit do toploaderu a poslat neposlat jí v bublinkový obálce. Hold asi jsem slušnej.
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

Felipe píše:Tak mě na poště obraly.... *lgh* To je materiál... No je pravda, že je to o lidech. Já bych si třeba nedovolil kartičku nezabalit do toploaderu a poslat neposlat jí v bublinkový obálce. Hold asi jsem slušnej.
A hlavně pointa byla v tom feedbacku :think:
Obrázek

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Felipe »

Je mi to jasný, ale musel sem reagovat na tu cenu. :eh:
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

Jasný to já jenom hledal záminku pro další dislajk :angel: Btw ještě mi neodepsal , bude to ještě zajímavý .))
Obrázek

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od xmkrejci »

SugarRay píše:Já mam další dobrou story z Aukra , vyhrál jsem takovou kartu nebo pohlednici mini mělo by to být ve velikosti klasický karty , je to Alby , prodejce posílá ze 45 doporučeně , tak jsem mu napsal že jestli je možný to poslat obyčejně , protože 50 je hard core u takovýho papírku co se dá poslat za 12,- obyčejně .
Tak mi napsal že jo za tři pětky že to pošle obyčejně , tak jsem mu napsal jestli se jedná o nějakou leteckou poštu či co , protože já posílam za 30,- doporučeně a měly by mě pozvat do pořadu Otázky Václava Hlodavce abych s tim obeznámil masy jak to dělam .
No ale pointa je v tom že mi napsal že mu musim dát pozitivní komentář dopředu *lgh* To mě rozesmál a nas*al současně a v týhle kauze už nemám další otázky ctihodnosti .
Myslim že se asi vyplatí dát 45,- za tu doporučenku , a zdrhat pryč ))) Ach jo .
Ber to tak, ze kdyz je poslani doporucene, tak prodejce i kupujici jsou navzajem kryti pro pripad toho, ze jeden to zapre. Ja bych jinak nez doporucene neposlal.
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

Já posílam tak 50 na 50 možná spíš bych řek většinou obyčejně , každej chce ušetřit . Já tuhle možnost dávam . A s férovou cenou .
Obrázek

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od icheius »

Když prodávám ,taky dávám možnost obyč pošty na Aukru.A skze to dopor.poštovný jde taky o šířku obálky,pak je to jednou za 26 a podruhé za 34 kč.Většinou pak píšu kupujícímu,jestli chce přeplatek třeba 10kč vrátit...Obecně mi příjde ta rýžovačka na poštovném na Aukru nechutná....a hlavně pak to hodně lidí pošle zabalené tak ,jak když sviňa spraví branku....
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

isengard
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 109
Registrován: úte 23. srp 2011 7:17:49

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od isengard »

necak píše:Občas jen němě zírám, když vidím, co všechno se nachází u nás: http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=6770264 :shock:
nepzna niekto toho predajcu???hodila by sa mi od neho jedna karta

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od jarosenko »

Sorry kluci ale řešit jestli zaplatím za doporučenou 34 kč a nebo třeba 40 kč se mi zdá dost ujeté :-D
Já se třeba pod 30 kč nedostal. Vzhledem k tomu i jak zásilky balím. Většinou tak 34 až 36 kč platím. Když je to víc karet tak i 40 kaček. Proto ty prodejci mají nastaveno třeba 40 kč. A nikde není psáno že se snima nemůžeš dohodnout když je to jedna karta. Mě když někdo napíše, jestli by nemohl zaplatit přesnou cenu pošty, tak klíďo. Ale jestli někdo při koupi 4 karet dejme tomu za 2 kila řeší 6 kč rozdílu v poště, tak na to musím reagovat jen takto *lgh*
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8454
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Hans »

Je to tak. Já taky když prodávám karty, tak se snažím účtovat aktualní poštovný. Ale když posílám třeba 3 jersey, tak už to prostě levněji než za 40 doporučeně nejde. Většinou je poštovný 34 Kč a když používám novou bublinku, tak to je prostě přesně 40. Toploader, sleevy, team bagy si samozřejmě neúčtuju. Ono samo o sobě bublinka tím jejich pidi okýnkem nikdy neproleze, takže je to pokaždý přes 30 Kč.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

Jo tak v tý mojí "kauze" se jednalo o jednu papírovou pohlednici o velikosti klasický karty , takže 12,- kč obyčejně uplně s přehledem , na co platit 45,- v takovym případě , mě to přijde jenom nesoudný, necitlivý od toho prodejce nic víc v tom neni .
No stlačiljsem to na 30 ,- kč obyčejně *lgh* *lgh* a jsem moc zvědavej v čem to pošle . *ltr*
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů