Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Odpovědět
Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od smiesek »

zajímavý počin, i když se to netýká kartičky, ale asi přehnané, však?
Brankařská hokejka Dominika Haška - zde *fngrs*
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od hokej399 »

Do 300 dolaru se da sehnat originalni hrana hokejka.Tahle je nova jenom s podpisem.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

Nevíte někdo co je tohle za karty ?
http://aukro.cz/robert-reichel-2010-cze ... 22262.html
Obrázek

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od xmkrejci »

SugarRay píše:Nevíte někdo co je tohle za karty ?
http://aukro.cz/robert-reichel-2010-cze ... 22262.html
Uz vcera jsem psal prodejci, zda se jedna o ofiko serii ci nejake home made...zatim odpoved nemam. Az napise, hodim to sem.
Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od smiesek »

:) jé, tak to pak dejte echo kluci, ale podle mě to bude něco jako má kartičky Bondra (tedy home made), fotky jsou dohledatelné na internetu :thumbup:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od xmkrejci »

SugarRay píše:Nevíte někdo co je tohle za karty ?
http://aukro.cz/robert-reichel-2010-cze ... 22262.html
Odpoved od prodejce:
Tato série měla být vydána v roce 2011 pro jednu nadaci pro postižené děti. Po nesouhlasu APK došlo ke spojení s podobnou nadací ve Švédsku a tak nakonec má série vyjít příští rok před MS. Původně měla být série zaměřená pouze na domácí reprezentaci, nyní bude věnována reprezentacím z MS a OH různých zemí. V balíčkám budou vždy 3 podepsané karty a 2 jersey. Tedy žádné řadovky nebo inserty. Tyto karty co mám vystavené jsou z původního tisku karet které měly být podepsané. Jsou tištěné na tlustém papíře podobnou tlouštkou jako jersey karty. Po spojení se švédy došlo k tištění karet na tenčí papír. Co vím, tak již nyní karty pro tuto sérii kromě téměř všech českých reprezentantů jsou podepsány karty od spousty legend i současných hráčů - Makarov, Larionov, Fetisov, Chomutov, Forsberg, Kariya, Sakic, spousta reprezentantů ze 60,70 a 80 let.
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

PO nesouhlasu APK ? Hustý , asi jim z toho moc nekáplo nebo se jim karty OFS zdají být reprezentativnější ? To snad ne . V český hnilobě je těžký něco vytvořit .
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Veteran fans hcs »

SugarRay píše:PO nesouhlasu APK ? Hustý , asi jim z toho moc nekáplo nebo se jim karty OFS zdají být reprezentativnější ? To snad ne . V český hnilobě je těžký něco vytvořit .
Moc tomu nerozumím,APK nemůže nic takového schvalovat,nemá k tomu pravomoce,kluby vždy zastupuje mar.agentura a to je v současné době pořád ještě BPA.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od pavelbart »

Veteran fans hcs píše:
SugarRay píše:PO nesouhlasu APK ? Hustý , asi jim z toho moc nekáplo nebo se jim karty OFS zdají být reprezentativnější ? To snad ne . V český hnilobě je těžký něco vytvořit .
Moc tomu nerozumím,APK nemůže nic takového schvalovat,nemá k tomu pravomoce,kluby vždy zastupuje mar.agentura a to je v současné době pořád ještě BPA.
Přesně tak, zrovna nedávnou jsem se na toto téma bavil s velmi znalou a trochu vlivnou osobou...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Zemli »

pavelbart píše:
Veteran fans hcs píše:
SugarRay píše:PO nesouhlasu APK ? Hustý , asi jim z toho moc nekáplo nebo se jim karty OFS zdají být reprezentativnější ? To snad ne . V český hnilobě je těžký něco vytvořit .
Moc tomu nerozumím,APK nemůže nic takového schvalovat,nemá k tomu pravomoce,kluby vždy zastupuje mar.agentura a to je v současné době pořád ještě BPA.
Přesně tak, zrovna nedávnou jsem se na toto téma bavil s velmi znalou a trochu vlivnou osobou...
S Charouzem *lgh* i když tam by asi to velmi a trochu bylo opačně

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od xmkrejci »

Veteran fans hcs píše:
SugarRay píše:PO nesouhlasu APK ? Hustý , asi jim z toho moc nekáplo nebo se jim karty OFS zdají být reprezentativnější ? To snad ne . V český hnilobě je těžký něco vytvořit .
Moc tomu nerozumím,APK nemůže nic takového schvalovat,nemá k tomu pravomoce,kluby vždy zastupuje mar.agentura a to je v současné době pořád ještě BPA.
Taky zalezi na tom, zda to je vubec pravda nebo si to prodejce vymyslel kvuli verohodnosti. Ty karty mi totiz vazne pripadaji jako homemade.
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od pavelbart »

Ne Žemli, Charouz opravdu nepatří mezi lidi, se kterýma bych se bavil ;)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

XMKREJCI na tom asi taky něco bude , Bůh ví jak to s těma kartama bylo , serie vydaná pro jednu nadaci pro postiženě děti to zní až moc srdceryvně jako by výrobce plánoval tu serii čistě jako charitativní záležitost , takovej filantrop v dnešní době snad ani neexistuje , každej druhej má hluboko do kapsy a když už něco dělá tak chce vydělat .
Docela dost mi to smrdí , buď chtěl zahrát na city a vyhnout se placení licence BPA , no ty by pak musel dokazovat kam ty prachy šly , jestli fakt na charitu nebo se nějak zavázat určitym procentem z prodeje , co na to pujde .
Nebo jsou BPA tak chamtivý a nechtěly k tomu svolit čistě jenom proto že z toho nic nekápne ? No jenom spekuluju .
Ale jak jsem o tom přemýšlel tak tý první odpovědi prodejce moc nevěřim ale řikám člověk do toho nevidí .
Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od smiesek »

:thumbdown: pardon pardon, ale fotky použité na kartách, které si mohu dohledat na internetu? To pro mě není moc jako něco extra nadace, leda home nadace.
Karty OFS i LEGENDY mají "jedinečné" fotografie, o tom bych polemizovala jako nadaci, ale tam ty... :?
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

smiesko fotky neřeš tady jde přece o charitu *lgh* . No to mi pokálej hlavu i s navijákem , jsem lačný po dalších informacích o týhle filantrop serii .
Obrázek

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od xmkrejci »

Nicmene, asi tu kartu koupim, abych vedel co a jak. Navic tim prispeju na nadaci :). Jsem zvedavy, zda ma zadni stranu plnohodnotnou nebo prazdnou. Kdyz to vezmu kolem a kolem za 10 kc to neni tak strasny...kdyz pominu postovny.
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

xmkrejci to ještě nevíš jestli ti tam někdo nepřihodí polínko do ohně , touhle koupí asi na charitu nepřispěješ , to je charita naruby aneb kálet na tu největší hromadu *rfl* Toho Albyho asi nechám koňovi co už tam přihodil , mě si ty karty vůbec nelíbí , vypadaj docela depresivně , chtělo by to vidět v reálu ale takhle at the first look , docela hrůza .
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Veteran fans hcs »

SugarRay píše:smiesko fotky neřeš tady jde přece o charitu *lgh* . No to mi pokálej hlavu i s navijákem , jsem lačný po dalších informacích o týhle filantrop serii .
Pozor SugarRay,fotky jsou to nejdůležitější co musíš řešit když chceš vyrábět karty!!!

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

Já vim pane Hrbek já to jenom zlehčuju , na ty musí mít člověk taky práva a vyfotit si je sám nebo odkoupit od nějakýho fotografa . Tahle serie je docela úlet tim jak se to schovává za charitu , přitom kradou i fotky a jejich jedinej záměr byl asi ušetřit náklady za ně a licenci a o to víc vydělat , takhle to teda na mě teď působí z toho co vim . design je úděsnej , fotky okoukaný mimochodem .
Obrázek

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Zemli »


Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti