Zajímavosti na Ebay

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Odpovědět
Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od shark »

pavelbart píše:To ti přece nemůže extra pomoci. Kanadsky dolar není na úrovni usd.
no prave proto ;-)
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od pavelbart »

No ale když karta končí za 20CADs, tak to je v USD třeba 16 ne?
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5976
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od SugarRay »

Já si musim zase stěžovat jako vždy ale situace taková je , já si to nevymyslel rád bych byl pozitivní ale to nejde za týhle konstalace . Tohle je další důkaz o našem postavení nesvéprávný kolonie a otroků , dolar pujde ještě dál ke třiceti protektorátnim za ničim nekrytej virtuální dolar , ČNB udajně chystá další umělej zásah a oslabení koruny , protože jak jsem si mohli všimnout tak už cca dva měsíce se snaží USA držet dole cenu ropy na světových trzích , cenu kterou sami snížily přes svý vazaly ve Spojených Arabských Emirátech - Saudskou Arábii , Lybii jež to jsou po Rusech a Iráncích největší dodavatelé ropy a můžou tu cenu ovlivnit , no a pak ty peníze někde musí chybět ne ? Proto mimo jiný přichází to oslabování měn dalších států vůči US dolaru .
Po útoku na rubl , je to útok na jejich hlavní vývozní komoditu , na ropu , respektive na cenu ropy , břidlicový plyn jak se ukazuje neni alternativa k ruskýmu zemnímu plynu , takže další zoufalej pokus USSA o udržení svý pozice světovýho diktátora .
Pošty za 7-8 dolarů , dolar za chvíli za 30 kč to je konečná , já se chtěl vrátit ke sbírání ale tak jak bych chtěl nebo jak jsem sbíral dřív to už prostě nejde.
Já můžu za týhle situace sbírat tak akorát houby tady u nás na Reslu , to je zadarmo zatim .
Doufám že se zase nebude někdo psychicky hroutit z toho že jsem to vzal přes politiku ....ale pokud ví někdo líp proč jsou ty kurzy takový jaký jsou tak ať sám napíše svuj názor a zase jenom neremcá , prostor je tady snad pro každý názory a je ho tu dost .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od pavelbart »

Sugy, když nechceš už sbírat, tak nám ostatním to nekaž:-))).

Já nevím, zda máš pravdu, ale politika v tom je, to je bez debat, pže v USA není momentálně důvod, aby jim rostla měna. Slyšel jsem i, že EU chce, aby mohla vyvážet více do světa a proto potřebují mít měnu na nižší úrovni, do toho naše Zas.... ČNB, která si dělá co chce a zajímalo by mě, kterej kretén zas potřebuje něco koupit, že mu jdou takto na ruku. Nebo jestli si fakt myslí, že dělají správně, tak by asi měli všichni vrátit ty svoje plzeňský diplomy. Jelikož, pokud bude box stát místo 2500,- Kč, 3100,- Kč, tak to asi extra nikomu nepomůže. Ano, na některých komoditách bude nárůst (jídlo, léky), ale to, co lidi vysloveně nemusí (tedy nespotřební zboží), tam bude samozřejmě pokles. To je normální přirozený stav. Pokud EUR skutečně vyleze na 29 střed, jak chtějí, tak to je nárůst o cca 20% během dvou let. A já nemám dojem, že my vyvážíme více než dovážíme (tipuju, že to je tak 90:10 ve prospěch dovozu), tak se samozřejmě zvedá "vše", ale platy asi o 20% nahoru nejdou, nebo jo?? U nás teda nešly :). Každopádně, kartám to nepomůže, ale lidi si časem zvyknou, to je to nejhorší...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5976
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od SugarRay »

Posměváčku víš co je úsměvné , nevědět vůbec která tluče , nic nevyvrátit argumentama nebo fakty . Máš jinou teorii ? sem s ní , pokud ne tak aspoň nepiš že je to úsměvné a napiš něco co by mělo hlavu a patu jinak to neni žádná diskuze .
Proč by to mělo být pro někoho likvidační ? Myslíš jako že by nějakej Čech prodával ne ebay? No tak by kupoval boxy s kurzem 15 kč za dolar , karty taky no a v čem je pointa ? Nebo pro Pavla by to bylo likvidační ? Spíš naopak ne ? Je spousta lidí co nakupuje jenom tady a ty by měly karty i boxy levnější , když Pavel stejně bere karty z ebay nebo nakupuje boxy v USA .
A hlavně nevim proč tě zajímaj prodejci , ty to máš brát ze svýho pohledu sběratele ne ? A pro tebe by to bylo dobře , nebo se ti zamlouvá jak to je teď jo ? A ještě s tou politikou UD jako s třešničkou na dortu ?
BTW Pavel píše v podstatě to samí co já o hodnotě dolaru , to ti uniklo , konspirační teorie , ty woe *bang*
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8454
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Hans »

Vezměme si malý příklad třeba exportérů dlaždiček. Budu rekonstruovat koupelnu, tak to nějak nemůžu dostat z hlavy. :D Prodáváš je mimo unii, i když v případě eura by to byl ten samý příklad.

Uzavřeš obchod za 100 000 usd.

1) v případě kurzu 15 Kč/usd = 1 500 000 Kč
2) v případě kurzu 20 Kč/usd = 2 000 000 Kč
3) v případě kurzu 25 Kč/usd = 2 500 000 Kč

Když byl kurz dolaru na 15 Kč, tak bylo celkem nemožné, aby výrobci něco vyváželi. Protože při kurzu 15 Kč museli zákonitě zdražit, aby pokryli svoje náklady, ale tím, že zdražili, tak produkt pro zahraniční partnery nebyl zajímavý a sehnali si to jinde levnějši.

Já bych chtěl hlavně někde ukázat, jak se tohle opatření vůbec vyplatillo. Tedy jestli to opravdu v celkovém měřítku někomu pomohlo. Samozřejmě, čím větší kurz tím méně vůle nakupovat někde v cizině.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od shark »

ja si prepnul na zobrazovani cem v kanadskech dolarech, a podle toho se ridim tam je to x20 jako "kdysi" dolar a podle toho seorientuju :-)
jako cr jsme prd proti usa apod s nicim nikdy nebudem mit sanci nic udelat a zvyknout si je to jediny co nam zbejva, nemuzem se vytahovat na goliase, a golias se samozrejme chova tak aby jemu to co nejlepe vyhovovalo, tak jak se chova skoro kazdej... tecka
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5976
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od SugarRay »

Reso a proč to teda ČNB dělá ? Na základě čeho ? Nebo pro koho ? Uplně jednoduchá otázka , máš na to odpověď ? Tam jsi měl asi začít než ses začal posmívat ......
Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od worlikk »

NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od pavelbart »

Jen pro info, boxy z 90% kupujeme v Evropě, ale EUR je taky na hovno, takže je to jedno.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od shark »

resa píše:Já pořád nechápu, proč je obviňován "goliáš" nebo "USSA".
Pokud si dobře pamatuju, tak kurz začal růst zejména po zásahu ČNB. Předpokládám, že protiargument bude, že to jsou posluhovači imperialismu a USSA. OK.
A právě toto je na tom úsměvné, že z velké části si za to můžeme sami (respektive ČNB) a tady se to svaluje na "USSA" :clap:
ani ne, jestli narazis na me tak ja rikam ze si golias dela co potrebuje, nejaka cr mu je u p****e, obracene by to bylo taky tak

a vubec proc tu resime globalni makro ekonomicky otazky?
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od xmkrejci »

A nejaka zajimavost, treba pekna karta nebo dres z eBay by nebyl? Chapu, ze kurz vsechny stve, ale nebylo by od veci zalozit v diskuzi tema USD - EURO - KORUNA....
Obrázek

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od freddy-NJD26 »

ja praaatele nechci bejt off toppic...ale jen chci pridat moji zajimavost (nevim jestli to ma nakou velkou souvislost nebo mit dopad na tu nasi korunku)

Dělám tavice na peci ve slevarne v rokycanech a ČNB už k nam asi přes puul roku jezdi pretavvovat penize !!! a to je neco - nikdo tam nesmi bejt... je tam30 ozbrojenejch kreteeenu a na vsechno dohlizi) byli tam asi uz 4 krat , a kdyz sem se jich ptal proc to delaji ? tak odpoved byla ze se prej obmenujou mince.. a kdyz sem se jich zeptal jestli sou stary nebo co ..a oni s usmevem dodali..to nee ..ty sou stary maximalne tak 8 let..takze zase aby mel nekdo do kapsy nebo jaa nevim..Kdyz sme spocitali jednu varku co tam byli ( oni to pred nama musi este prepocitavat nez to hodime do pece) tak to bylo nakych 6 az 8 milionu v korunach,dvou korunach a peti korunach ted si spocti ze uz tam byli 4krat a ted chtej udelat mega zakazku pretavit 50 tun 10ti korun (teprv se na to pripravujem- protoze to je jina slitina) a to bude teprv prachuuu..a to nechci vedet co delaj s tema papirovkama...ty prej taky obmenujou ,...ptal sem se toho jednoho z ty banky a ty prej nekde spalujou ..ale nerek kde...
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5976
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od SugarRay »

resa píše:
SugarRay píše:Reso a proč to teda ČNB dělá ? Na základě čeho ? Nebo pro koho ? Uplně jednoduchá otázka , máš na to odpověď ? Tam jsi měl asi začít než ses začal posmívat ......
Máš pravdu, ČNB je pouze nástroj imperialistických klik Západu a sionosticko-svobodozednářské snahy zbortit carské Rusko :thumbup:
Ubožáku , děláš ze mě blbce ale nic ti nedošlo , takhle se to dělá . Jestli věříš těm oficialnim verzim proč ČNB oslabuje korunu z jejich webu , jak sem dával odkaz ten druhej vůl tak to tě potěš pán bůh , může me si za to sami , to je konec tohle .
Děláme dvakrát víc než na západě za třetinový platy , výpalný platíme za všechno ale ekonomové z ČNB maj pořád pocit že málo utrácíme bojí se deflace , že bude resa držet peníze doma ve štrozoku a nepustí je do "reálný" ekonomiky a ješte u toho nebude chrochtat blahem .
Jinak je to samozřejmě každýho věc , jestli bude kupovat ne ebay nebo ne , tohle byl jenom můj názor , něco k zamyšlení , informace pro vás , jako vždy marná snaha , proti argumenty žádný jako vždy , jenom se smějete , jak u blbejch tady fakt . A přitom jsem to myslel dobře . Nemá cenu .
Přitom za největší blbce jste vy protože jim žerete ty jejich kydy , ještě cálujete a když na to někdo poukáže , upozorní vás na to tak se mu vysmějete , dobře vy .
Obrázek

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1578
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Chrostik »

Mozte prosim tuto debatu o kurze prehodit do novej temy? Lebo to so zaujimavostami na ebayi nema vobec nic spolocne, dakujem :wave:
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4355
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Maurice Richard »

nějaký karty by nebyly :? :? :? ?????????????
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Lukyn55 »

když už se tady neobjevují karty, tak sem hodím jednu "plevu" :D

http://www.ebay.ca/itm/2011-12-Panini-P ... 6016.l4276

tudle kartu bych moc chtěl do sbírky.. ale dát za jednu kartu takovou pálku je mimo mé možnosti :/ .. ale tak o Vincoura asi moc zájem nebude,tak třeba časem zlevní :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4355
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Maurice Richard »

Lukyn55 píše:když už se tady neobjevují karty, tak sem hodím jednu "plevu" :D

http://www.ebay.ca/itm/2011-12-Panini-P ... 6016.l4276

tudle kartu bych moc chtěl do sbírky.. ale dát za jednu kartu takovou pálku je mimo mé možnosti :/ .. ale tak o Vincoura asi moc zájem nebude,tak třeba časem zlevní :D
zkus mu napsat! Za zkoušku nic nedáš! MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2647
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od corfix »

Koukám, že máš stejný postup *rfl* . Taky pořád čekám, zatím stále vystavuje za stejnou cenu :(

http://www.ebay.com/itm/11-12-PANINI-PR ... true&rt=nc
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od dj4u »

David Pastrňák

ještě v prosinci sis mohl koupit řadovku za 47.53 CZK (1 bid)
Obrázek

nyná je řadovka v aukci 680.66 CZK (12 bids)
Obrázek

http://www.ebay.com/itm/David-Pastrnak- ... 20f439f58c
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host