Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Gustavsson50 »

To je pravda ke kartám z Ebaye se musí připočítat dost drahý poštovný..
Pak je Zemliho cena v pořádku.
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od hcards »

DzEjDy píše:
hcards píše:A co se týče toho tvého slova " Amatérské" (což patrně od tebe byla asi urážka
Kdybych tě chtěl urazit tak ti napíšu že jsi úplně něco jinýho... Z toho co jsem pochopil je tvůj systém cenění karet hodně zvláštní (prosím neber to hlavně jako urážku :roll: ), ale je to tvoje věc (docela rád bych někdy viděl nějakou tvoji nabídku karet s cenama). Jestli se ti nedaří na burzách prodej, bohužel je ten tvůj systém asi neefektivní...

A bohužel tě musím zklamat, ale to co ty nazýváš "českej vexling" určitě nedělám. Jenom jsem chtěl poukázat na to, že u nás v česku tu kartu mohu získat za čistých 2044Kč. Když ji dám na ebay za $150 best offer, jsem přesvědčený že za $120 + poštovný se prodá a rozhodně na tom nic neprodělám. Naopak když ji budu z ebay kupovat, podaří se mě ji sehnat za krásných $100 + $15 pošta + dph 20% a jsme někde na cca 2500Kč. Nic víc, nic míň...

Pěkný zbytek dne. :wave:

:D nezlob se na mě, ale pokud jí chceš koupit za 2044 Kč a prodat za 120 USD ( což je podle aktuálního "luxusního kurzu na prodej" 2160 Kč + odečti poplatek paypalu za konverzi) zajímalo by mě kde je těch pár stovek. Navíc nechápu proč se do mě zase navážíš, asi je to tvůj styl. Karty hlavně sbírám a nekupuji je proto, abych je lépe prodal, což i když píšeš, že to neděláš tak podle mě děláš, když to pořád zmiňuješ, karty prodávám proto, abych si buď zlevnil karty co jsem si koupil do sbírky nebo zbavil nepotřebných a těch co mám dvakrát, a pokud si někdy měl stůl na burze ( předpokládám, že ho máš na každé s ohledem na tvé zkušenosti) tak víš, že pokud se těch karet chceš zbavit a nejsou to zrovna top hráči nebo oblíbená série, nikdy kartu neprodáš za to co chceš a pokud je to karta za 20USD a někdo ti za ní nabídne 200 kč rád je vezmeš. Navíc pomůžeš dalšímu, to že jsi beckettově prodělal 160 kč? lepší než držet rok kartu, která ti může jít s cenou a s riskem, že ten člověk si jí sežene jinde. Takže prosím nech těch tvých teoríí o strategii prodeje. Pokud se chceš podívat na mou skromnou nabídku karet můžeš se na ní podívat na burze u zábranských, kde jsem pravidelně a pokud budeš tak hodný můžeš mi prozradit některé tvé finty z tvé strategie na prodej karet, abych i já mohl prodávat lépe. Díky a

také ti přeji hezký den
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8454
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Hans »

hcards píše:Nehádám se s tebou, jak jsem již napsal přeji Zemlimu, aby kartu prodal, ale přijde mi to ztráta času prodávat jí v Čechách. To že by mohl počkat je dost riziko, buď pujde nahoru nebo může jít také dolů, což je dost velké riziko u takto drahé karty. Viz karty Patrika Štefana, také měli cenu a co se s nimi stalo když se neprosadil? A také byl jednička. A co se týče karet Crosbyho , tak vyletěli do nesmyslů, ale co si myslíš, že se snimi stane pokud už hrát nebude?
Já se taky nehádám. Ano, ztráta času to možná je, protože tyhle Future Watch karty tu asi moc lidí nesbírá. Ale kdyby tu byl nějakej sběratel, který by to sbíral, tak by podle mě nad podobnou cenou zajásal. Co se týče karet Crosbyho, tak si vůbec nejsem jistej, ale spíš se přikláním k tomu, že ty karty půjdou dolů, protože to "nedotáhne" na takovou legendu. Tady ale zase mohl jenom těžko někde spekulovat, že ho nějakej blb sestřelí a on kvůli otřesu mozku možná skončí kariéru.

Ještě bych chtěl reagovat na tvojí poslední reakci k Dzejdymu. Opravdu karty prodáváš tím stylem, že se podíváš do beckettu, kde má karta 20 usd a ty jí následně střelíš za 200 Kč? Jestli ti to vychází, tak ti gratuluju, ale z mého pohledu je takové oceňování krapet mimo. Ale asi taky záleží jaký typ karty vlastně prodáváš.

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od hcards »

Ty jo všichni tu vytrháváte slova z kontextu :). Napsal jsem pokud to nejsou top hráči a nějaké oblíbené série tak jsem v podstatě rád, že jí za 200 prodám, a rozhodně nebudu držet cenu na 360 kč a mít jí v albu zbytečně 2 roky pač vim, že jí za tuto cenu nikdy neprodám.... tedy takto to mělo vyznít. Samozřejmě cenu sleduji i podle ebay, ale tam ty ceny většinou odpovídají tomu pro Vás směšnému přepočtu.

Mohu se tě jen zeptat, jak tedy oceňuješ karty ty?
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8454
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Hans »

Ale tak určitě. Záleží samozřejmě na tom, jaký artikl řešíme. Dám příklad s jersey kartama. Mám kartu 2008-09 SPX Winning Combos Gilbert Brule/Erik Cole, která má BV 15 usd. Přece jí ale nemůžu vystavit a prodávat za 150 Kč, když ta karta má reálnou hodnotu 50 Kč. To by mi buď v tom albu zůstala další dva roky nebo bych kupující okradl, i když by to byla samozřejmě jeho chyba, protože tu kartu koupil. :D Rookie karty jsou ještě větší šílenosti. Vezmu kartu Artem Anisimov Young Guns, která má BV 8 usd. To přece nejde, abych jí nabízel za 80 Kč.

Ale jak už jsem dříve psal, tak pokud ti ten systém funguje, tak gratuluju. ;)

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od hcards »

Shrnul jsi to co jsem tu celou dobu psal já včetně názoru s RC, je to prostě nesmysl prodávat je za rakety v ČR. :)
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od pavelbart »

Kluci, v první řadě je to přece každýho věc, za kolik to nabízí. Kdyby to Žemli vytáhl před půlrokem, prodal by ji úplně v klidu. Je logický, že cena nováčků padá, protože přijdou nový:-).
Řekl bych, že máte pravdu všichni co se přete. Cena je podle mě adekvátní, ale v ČR kupce (nejspíš) nenajde, ikdyž bych to Žemlimu přál, protože v tomhle jsme mnohem rozumnější než Kanaďani a a Amíci.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od pavelbart »

Hans píše:Ale tak určitě. Záleží samozřejmě na tom, jaký artikl řešíme. Dám příklad s jersey kartama. Mám kartu 2008-09 SPX Winning Combos Gilbert Brule/Erik Cole, která má BV 15 usd. Přece jí ale nemůžu vystavit a prodávat za 150 Kč, když ta karta má reálnou hodnotu 50 Kč. To by mi buď v tom albu zůstala další dva roky nebo bych kupující okradl, i když by to byla samozřejmě jeho chyba, protože tu kartu koupil. :D Rookie karty jsou ještě větší šílenosti. Vezmu kartu Artem Anisimov Young Guns, která má BV 8 usd. To přece nejde, abych jí nabízel za 80 Kč.

Ale jak už jsem dříve psal, tak pokud ti ten systém funguje, tak gratuluju. ;)
Hansi, podobných karet mám na shopu mraky za 50,- a myslím, že nemají reálnou hodnotu ani těch 50,- kč, jen tak pro zasmání. :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od pavelbart »

Gustavsson50 píše:To je pravda ke kartám z Ebaye se musí připočítat dost drahý poštovný..
Pak je Zemliho cena v pořádku.
Ta pošta není zdaleka to nejhorší, u takhle drahý karty se DPH (20%) člověk vyhne těžko, protože jde o pojištění karty a to když bude 100USD, tam musí být hodnota zásilky taky 100USD. A pak to je tak jak už tady psali jiní...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od svatos40 »

Ono ci uz to je ebay alebo Aukro vzdy je tam moznost kontaktovat predajcu.. Ja osobne si mysim ze je to vzdy o navrhu ceny a dohode. Takze Ked sa to niekomu zda VELA, kludne Zemlimu moze napisat a on sa rozhodne sam za kolko kartu pusti.

Navyse cena sa mi zda plne adekvatna v pomere predajnych cien USA / KAN (poplatky, riziko posty, poistenie atd)

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Felipe »

Tak sem se díval na aukro a zas sem smutnej. Ty lidi jsou fakt jak blbý. *axe* Myslel sem, že už to pominulo...
http://aukro.cz/josef-vasicek-be-a-play ... 03239.html
Obrázek

Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Gustavsson50 »

Naopak bych řekl že se to na aukru poslední dobou teprve rozjelo...
Aspoň že ti prodejci trochu počkaj,je to prostě na nich s tím prostě nikdo nic nenadělá.
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od hokej399 »

Navic tuhle "golfovou" kartu Vasicka jde sehnat za dolar.

Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Gustavsson50 »

hokej399 píše:Navic tuhle "golfovou" kartu Vasicka jde sehnat za dolar.
Tak mně je pochopitelně jasný že ta karta jde sehnat za mnohem míň jinak by nad tím každý mávl rukou ALE prostě to tak není a asi to je nejhorší
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Bianconero »

Tak nějak jsem dnes brouzdal a zaujala mě tato aukce...

http://aukro.cz/ultimate-autograph-roy- ... ml#gallery
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

marty80
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 624
Registrován: sob 14. kvě 2011 13:12:26
Bydliště: Benešov

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od marty80 »

moc pěknej úlovek, i dosti cennej, dle BV :thumbup:

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Dampa17 »

No vyhledem k tomu, že je tam podpis St. Patricka, tak i ta vyvolávací cena mi přijde celkem příjemná ...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od pavelbart »

JJ, super, ale mohl ji otočit ne? :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

marty80
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 624
Registrován: sob 14. kvě 2011 13:12:26
Bydliště: Benešov

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od marty80 »

to je právě schválně :D aby se na to každej pořádně kouknul :D

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5972
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od SugarRay »

Hraný zápasový dres bez jména hráče ?!? WTF is going on here ? :crazy:
http://aukro.cz/hrany-zapasovy-dres-cal ... 39042.html
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti