Dva balíčky ofs z tesca

Odpovědět
Uživatelský avatar
petanek257
Opora
Opora
Příspěvky: 355
Registrován: ned 08. led 2012 12:31:42

Dva balíčky ofs z tesca

Příspěvek od petanek257 »

Myslím že jsem slušně zahaluzil *cheer*


Obrázek
Sbírám karty Milana Michálka - ke dni 29.1.2015 301 ks. A jako "vedlejšák" sbírám artifacts emerald 11-12: 146 ks + 12-13 :141 ks
Pár karet na výměnu je zde : http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=2897

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Dva balíčky ofs z tesca

Příspěvek od DzEjDy »

Ze dvou balíčků fajn počin, gratulace... U těch game-used karet akorát nechápu ten název "Remnants". Zbytky? Memo série s názvem Game-used zbytky? Přijde mně to trošku dehonestující pro karty samotný... *nevim*
Obrázek

Uživatelský avatar
petanek257
Opora
Opora
Příspěvky: 355
Registrován: ned 08. led 2012 12:31:42

Re: Dva balíčky ofs z tesca

Příspěvek od petanek257 »

Nevím co tím básník chtěl říct ale karta je to pěkná :D
Sbírám karty Milana Michálka - ke dni 29.1.2015 301 ks. A jako "vedlejšák" sbírám artifacts emerald 11-12: 146 ks + 12-13 :141 ks
Pár karet na výměnu je zde : http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=2897

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Dva balíčky ofs z tesca

Příspěvek od DaveBrownsound »

Hádám že to mělo být něco ve smyslu pozůstatků, hráči, kteří už v klubu nejsou nebo skončili.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Dva balíčky ofs z tesca

Příspěvek od Bianconero »

Remnants memorabilie mají i Upper Deck v aktuálních produktech Artifacts nebo Engrained. Určitě to nemá spojitost s tím, že by hráči v klubu už nebyli, u produktů Upper Decku mají tento typ memorabilií i aktuální hráči. Podobným způsobem s tím pracovali i v Topps. Karta s názvem Remnants je v zámoří letitým používaným názvem karet a že bychom se tu nad tím pozastavovali, jako nad nějakou dehonestací? Nevšiml jsem si. Ostatně i Petr Průcha má kartu Remnants v O-Pee-Chee Premier ze sezóny 2007-08, tedy z doby, kdy tam působil.

https://www.comc.com/Cards/Hockey/2007- ... ez/4080775
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Dva balíčky ofs z tesca

Příspěvek od Tie »

Já vám teda nevím, ale je to název, co používají třeba i v Upper Decku v sérii Artifacts... Tady rozhodně pan Hrbek vedle nešlápl. Nehledejme chyby za každou cenu :)

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Dva balíčky ofs z tesca

Příspěvek od Tie »

Koukám, že jsme se s Biancem sešli u odpovědi a byl krapet rychlejší :D

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Dva balíčky ofs z tesca

Příspěvek od DzEjDy »

Ok, zapomněl jsem, že u příspěvků týkajících se českých karet, je NUTNOST vždy přidat větu, že nejde o žádný osobní útok nebo hledání chyby za každou cenu. Šlo pouze o osobní názor, že když něco nazvu jako "zbytek" tak to na mě působí dojmem, že je to něco, co mně zůstalo z minulosti, o co už není zájem, nebo se toho zbavuji abych vyprázdnil sklady. A je zcela jedno jestli jde o českou nebo nhl kartu. V mých očích ten název "uráží" jinak povedenou, plnohodnotnou kartu. Víc to asi vysvětlovat nechci, kdo chce pochopí, kdo nechce, bude hledat problém "za každou cenu". ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Dva balíčky ofs z tesca

Příspěvek od Bianconero »

V mých očích ten název "uráží" jinak povedenou, plnohodnotnou kartu.
Takže tě "uráží" i všechny dosud vydané karty od Upper Decku, které nesou název Remnants?
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Dva balíčky ofs z tesca

Příspěvek od DzEjDy »

Bianco, dokaž že jsi alespoň průměrný čtenář a čti prosím co píšu :D .
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Dva balíčky ofs z tesca

Příspěvek od Bianconero »

Dobře, dejme si lingvistické okénko. :D

V tvých očích název Remnatns "uráží" jinak povedenou kartu.
V mých očích ten název "uráží" jinak povedenou, plnohodnotnou kartu.
To jsou tvá slova. Tím pádem ti není po vůli onen název Remnants, který obecně považuješ za špatný, nehledě na to, o jakou jde kartu, protože jde o název, karta se ti líbí. Tedy je tu celkem logická premisa, že jakákoliv karta nesoucí název Remnants pro tebe může být sice nejkrásnější kartou na světě, ale onen název ji bude "urážet", či dokonce, jak si pravil prve, dehonestovat. Takto ses vyjádřil.

Na začátku si napsal:
U těch game-used karet akorát nechápu ten název "Remnants". Zbytky? Memo série s názvem Game-used zbytky? Přijde mně to trošku dehonestující pro karty samotný
Z toho vyplývá, že název Remnants ti přijde dehonestující. Tím pádem jakákoliv karta nesoucí název Remnants je tím názvem dehonestována. Ať už si to myslel jakkoliv, takto jasně mluví psané slovo.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Dva balíčky ofs z tesca

Příspěvek od Bianconero »

Jinak luxus trefa Peťo. Za mě jsou ty Remnants hezcí než Materials. Hlavně oceňuju ten menší výřez na kousek memo. Připomíná to staré dobré Pacifcy nebo vůbec první memo karty obecně. Ty moderní ultra-super-mega kousky memo, ať už jde o jakýkoliv druh, mi přijdou přehnané a s tím, kolik se těch memo každoročně všude chrlí, tak i trochu smutné. A je jedno, jestli jde o OFS, MK, UD, Topps, Panini, kohokoliv.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti