3x Tim Hortons 21, 1x Allure19/20 a BAP Signature 2002

Odpovědět
bellda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon 24. srp 2020 19:36:59
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

3x Tim Hortons 21, 1x Allure19/20 a BAP Signature 2002

Příspěvek od bellda »

Ahoj, marodím po operaci zubů,tak jsem si musel znovu udělat radost *mrk*
Strašně rád objevuji nové série a i když si můžu na internetu prohlédnout všechny vydané karty, na živo je to vždy lepší. Proto jsem si objednal pár balíčků. Minule jsem vyzkoušel Allure 19/20, ty se mi zalíbily, tak jsem vzal další balíček no a k němu BAP Signature 2001/02 - garantovaný podpis v každém balíčku, tak se nechám překvapit, co vytáhnu. Letošní rok zastupují tři kousky UD Tim Hortons. Podle fotek na netu pěkný karty.

Obrázek

Začínám od nejstaršího balíčku - Be A Player Signature Series 2001/02

Podpis tam byl,sice nováček, ale pro mě nic moc jméno, více mě potěšil Modano na He Shoots - He Scores

Obrázek

Obrázek

Pokračuji a otevírám Allure 2019/20, půlka balíčků jsou nováčci

Obrázek

TOP 50 a WHITE RAINBOW dva hráči Golden Knights - Nicolas Hague a Marc-Andre Fleury.

Obrázek
Obrázek

Mám před sebou tři balíčky mě neznámých karet, v každém balíčku tři karty, jsem zvědavý, co tam bude. Ve výsledku jsem byl spokojený, pěkné jak řadovky, tak i inserty.

Obrázek

Connor se vždy hodí *placnuti*

Obrázek

Jeden rebel

Obrázek

V každém balíčku byl jeden insert a pokaždé jiný druh. NHL Canvas v prvním, potom CUP WINNERS a v posledním All-Star Standouts

Brad MARCHAND

Obrázek

KEITH Duncan

Obrázek

Ryan O'REILLY

Obrázek

Jak už to tak bývá, když se rozhodnete sbírat nějakého hráče, nebo tým, tak nenajdete v žádném balíčku ani jedno *cry-a*
Pro mě jsou karty hlavně zábava, nebuduju žádnou velkou sbírku, mám radost mi udělá každá pěkná karta.

K balíčkům jsem pořídil i jeden TIN UD 2020/21, ale to zase příště *mrk*
LEGENDY DEVADESÁTEK - CURTIS JOSEPH - ČEŠI A SLOVÁCI Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů