Omeškaný Ježiško predsa len dorazil :D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Omeškaný Ježiško predsa len dorazil :D

Příspěvek od Dodko02 »

Ježiško mal zjavne tento rok dosť roboty, tak dorazil až dnes. Žeby sa ľudstvo tak polepšilo? To sa mi nejak nezdá *lgh* . Ale to je jedno, dnes ráno som vstal a nevedel som už čo od radosti, tak som sa tešil, kedy príde teta poštárka.. a dala si teda na čas. Každopádne priniesla obálku od pána Bartka, za čo mu ešte raz ďakujem. Takisto ďakujem jeho asistentke, ktorá bola veľmi ústretová :thumbup:
Bol tam mix 18 rôznych balíčkov + pár kariet do zbierky. Prejdeme si teda balík po balíku ako som ich otváral. Ak niekomu budú moje obkecy liezť na nervy, tak sa ospravedlňujem, ale nebrejkujem každý deň, tak si to musím užiť *rfl*
Obrázek
Na začiatok bonusový balík 1997-98 Pacific Paramount
Hossa a Kamensky na base putujú do zbierky.... Silver Chelios a Red parallel Dany Cleary
base: Langkow, Emerson, Burr, Ohlund, Gretzky, Richer, Kravchuk, Phillips
Obrázek
2009-10 UD Collector´s Choice - Cupquest do zbierky sa nekonala..
Base: Kariya, Schenn, Conroy, Rookie - Matt Pelech, Warriors of Ice - ovca a choice reserve Letang (všetko voľné)
Obrázek
2012-13 Score
Base: Rozsival, Pyatt, Fayne, Crosby, goldka Wolski, Rookie Stone a geňa so štamprlikom (všetko voľné)
Obrázek
2010-11 UD S2 - balíčky ktoré som bral kvôli victory update
Update sa podaril a Higgins ide do zbierky
voľná YG Jared Spurgeon a base: Kovalchuk, Geňa, D. Sedin, Vanek, Cullen, Getzlaf
Obrázek
2001-02 Victory
tu ma sklamalo, že nebolo 10 kariet ako malo byť, ale nevadí :)
Aebischera už mám, takže všetko voľné
Base: Straka, Holmstrom, Tucker, Aebischer, Leetch, Numminen, Mr. Hockey´s Greats Jeremy Roenick, Prospect včerajší oslávenec Števo Gainey a super stoppers Osgood
Obrázek
2003-04 Pacific Prism - nádherné karty, lesklé a vzadu jemne vystuplý znak klubu...
Base Vokoun, Lehtinen a Dipietro a na Paramount Prodigies (1:9) Kovy - všetko voľné
Obrázek
2010-11 UD S2
tu sa update do zbierky nenašiel, keďže rookie nezbieram, ale Skinner určite neurazil :)
base: Holmstrom, Eager, Bozak, Olesz, Markov, Lydman, Khabibulin - všetko voľné
Obrázek
2012-13 OPC
pre mňa super balíček, lebo McLeod, Johnson na retro aj Sakic na Stickers idú do zbierky
voľné: Rookie Dillon a base: Backstrom, Malhotra, Bobor a Campbell
Obrázek
Chcel som vyskúšať balíčky čo Pavel skladá a keďže modré neboli v ponuke skúsil som dva červené, keď už boli tak exkluzívne plnené...
A môžem len pochváliť, mne osobne sa veľmi páči aj balenie (krabička či ako to origami nazvať *rfl* ) a plnenie je určite dobré o čom ste sa presvedčili viacerí sami.
V prvom som našiel garantovaných 10 kariet a najlepšia karta jednoznačne tundra Šatan/Guerin s peknými dvomi farbami dresu a limitom 1/50, ktorá ide do zbierky. Takisto veľmi potešili Svatoš a Gáborík, ktorí tiež putujú do zbierky. Ešte je zaujímavá predovšetkým Rookie Jiriho Tlustého limitovaná do /99, ktorý je spolu s ostatnými kartami voľný.
Obrázek
2012-13 Score
Base: Connolly, Price, Semin, Boll, Spaling, goldka Burmistrov, Rookie Watkins (všetko voľné)
Obrázek
2002-03 Topps Hockey - Tu naopak bolo namiesto 10, kariet 11, ale boli polepené a tak na pár kartách sú niekde také malinké biele bodky... mrzí ma to, ale nie je to nič strašné :)
Začiatok balíčka bol taký kojotovský, lebo hneď prvé tri karty boli v ich znamení. Ale našiel som tam reprint Patricka Roy (1:18), ktorý taktiež ide do zbierky. Sundin má dres, ktorý som v živote nevidel... neviem čo to je za séria.
Okrem Roya všetko voľné - base: Irbe, Potvin, Perreault, Niedermayer, Briere, Markov, Numminen, Shanahan, Sundin a prospect Damphousse
Obrázek
1996-97 Leaf Limited - taktiež veľmi pekné karty
Mal som samé base, ale nesmierne potešil Selanne, ktorý putuje do zbierky. Zvyšok voľný: Leclair, Arnott, Ranford, Rhodes
Obrázek
1993-94 Pinnacle Hockey Canadian Edition Ser. 2
všetko voľné: base: Wesley, Errey, Trottier, Fetisov, Shaw, Marchment, Goulet (má geniálny výraz v tvári *lgh* ) Leetch, Weinrich, Carson, Reekie
Rookie Gratton a mladý amíci Wilkie a Emmons a kanaďák Drew Bannister
2005-06 UD S2
YG Crosbyho sa nekonala *lgh* ale ani victorka Vinnyho nie je zlá :)
všetko voľné: Prospal + base: Roenick, Kesler, York, Marleau, Conroy, Gratton, Kotalik
Obrázek
2001-02 UD MVP
pekné karty, ale do zbierky napadlo nič :)
Prospekty Dupuis a mne nič nehovoriaci Tibbetts + base Giguere, Halpern, McLaren, Irbe, Hull a Doan
Obrázek
2002-03 Toops Total
Demitra potešil a frčí do albumu ;) zvyšok voľný: Lidas, Brown, Rolston, Amonte, Stock, Cloutier, Rafalski, Nieminen, Tanguay, Dunham
Obrázek
2010-11 UD Series 2 Fat pack
Myslel som, že budú aspoň 2-3 victorky, ale bohužiaľ nie *rfl* tak aspoň Modano do zbierky Updatov a Šťastný na Ambassadors aj na base :) Eberle na rookie Headliners a zvyšné base sú voľné a nájdete ich v tradeliste
Obrázek
na koniec som si nechal ešte jeden červený balíček od Pavla
Ten obsahoval týchto 5 kariet z ktorých ma potešil Gáborík, ktorého si nechávam...
Obrázek
.
.
.
.
.
.
.
.
hovoríte si, že to nemohlo byť všetko? máte pravdu, keď som vybral obsah balíčka, tak to vyzeralo nejak takto...
Obrázek
.
.
.
vravím si, slušný macko, čo to asi bude
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
keď som tieto dva balíčky dával do košíka, tak som si hovoril, že toho Haška na podpísanej Cupke som na fore ešte nevidel nikoho vytiahnuť
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
a on ti tam bol *cheer* *cheer* *cheer* *drink* prvá Cup karta, ktorú som v živote držal v ruke...
Obrázek

No čo k tomuto breaku dodať? Aj keď z normálnych balíčkov žiadna lepšia karta, tak z 18-tich balíčkov 16 kariet do zbierky je super... krásne strávené popoludnie pri dlhoočakávanom brejkovaní a obzeraní krásnych kariet a nakoniec ten Hašek, s ktorým budem mať zrejme veľmi príjemné starosti a nebudem vedieť či si ho nechať alebo ho posunúť ďalej.
Ak sa Vám teda niečo páči/hodí, tak bez hanby píšte... tradelist sa opäť o čosi viac naplnil.
Ďakujem za pozornosť a ospravedlňujem sa za môj mobil, že nie je zrovna jeden z najostrejších. *thks*

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Omeškaný Ježiško predsa len dorazil :D

Příspěvek od Bianconero »

Pecková trefa! Veliká gratulace, takový kousek by neurazil snad nikoho :D Nechci radit, ale být tebou, tak si Domův podpis nechám. Úžasná karta! :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: Omeškaný Ježiško predsa len dorazil :D

Příspěvek od Dodko02 »

je to fakt krásny kúsok :) mám nutkanie nechať si ju, ale zasa na druhej strane ja hašeka nezbieram, tak by hádam potešil niekoho viac ako mňa :) takže keby príde nejaká adekvátna ponuka, tak určite ju zvážim :) *rfl*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Omeškaný Ježiško predsa len dorazil :D

Příspěvek od pavelbart »

Gratuluji k Hašanovi. Podle mě to byla nej karta ve všech 40ti balíčcích, ale já ho sbírám, tak to asi není fér posouzení:-).
Každopádně, karta je to nádherná, nový majitel asi potvrdí, že naživo mnohem hezčí, než na scanu.

Jsem si říkal, sakra 2 balíčky a dal jsem tam jen Šatana/Guerina a toho Tlustého? Nějak se mi to nezdálo:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: Omeškaný Ježiško predsa len dorazil :D

Příspěvek od Dodko02 »

máte pravdu ;) tá karta je fakt neskutočne krásna... zatiaľ sa nový majiteľ nejak neozýva, tak uvidíme, či ju budem chváliť iba ja, alebo sa niekto nájde *rfl*

Uživatelský avatar
marcuss
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 97
Registrován: stř 08. srp 2012 11:30:00
Bydliště: Kroměříž

Re: Omeškaný Ježiško predsa len dorazil :D

Příspěvek od marcuss »

Neskutečná karta, gratuluji k úlovku *gp*

Uživatelský avatar
ondra
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: úte 25. pro 2012 18:50:12
Bydliště: Opava

Re: Omeškaný Ježiško predsa len dorazil :D

Příspěvek od ondra »

Přidávám se ke gratulaci. SUPER KARTA.
Tradelist: http://ondrakartytradelist.rajce.idnes.cz/tradelist
Wantlist: Philadelphia Flyers

Jamall
Veterán
Veterán
Příspěvky: 919
Registrován: ned 05. srp 2012 18:31:55
Bydliště: Sezimovo Ústí 2,okr.Tábor

Re: Omeškaný Ježiško predsa len dorazil :D

Příspěvek od Jamall »

gratulace parádní trefa :clap:

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů