OFS Plus 2011-12

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

OFS Plus 2011-12

Příspěvek od DzEjDy »

No a když jsem na stadionu zahlédnul i tuhle letošní novinku, tak jsem nemohl zvědavosti odolat. Koupil jsem na zkoušku dva balíčky, ale nevím teda, že bych z toho byl nějak dvakrát odvařenej, to teda nejsem. Asi si někde seženu pardubický tým, ale to spíš ze setrvačnosti že to sbírám už delší dobu než kvůli kartám samotným...

Obrázek Obrázek


1. balíček

Obrázek
Na skenu chybí Tomáš Beňovič (Mladá Boleslav).


2. balíček

Obrázek
Zde se nevešel Juraj Valach (Kometa Brno).

Plus zde ještě byl tento papírek, nevím co to má přesně být, ale připomíná mi to takový ten savý papír co se kdysi dával do školních sešitů. Rozhodně to není žádný falešný kartonek, na to to nemá parametry...

Obrázek


Tady ještě pro představu zadní strana karty :arrow:

Obrázek
To mě přijde trochu hůř čitelný než by bylo akorát.


Celkově tu sérii jako nějakou pecku nevidím. Kvalita papíru je určitě horší než loni, karty jsou dost měkký. Inzertů bude v balíčcích asi taky jako šafránu (já neměl ve dvou žádný) a nic jinýho se asi najít nedá. Jo ještě vlastně podpisovky, ale to bude asi ještě větší terno. Jako jsem na jednu stranu rád, že naše česká liga má i svoje karty, ale zamrzí, že to má takovou úroveň.
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od SugarRay »

Vsadim se že vtom třetim balíčku už by byl nějakej pěknej insert *lgh* . Léta rutiny se projevily ty karty jsou ...... prostě jenom jsou a teď nevim jestli je to k smíchu nebo k pláči .
Obrázek

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od ma-me »

SugarRay píše: ty karty jsou ...... prostě jenom jsou.
:-) Dost dlouho přemýšlím jak to napsat a jestli vůbec, ale myslím, že ty jsi to vystihl nejlépe jak to jen jde :thumbup:
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od Molda »

SugarRay píše:...Léta rutiny se projevily ty karty jsou ...... prostě jenom jsou a teď nevim jestli je to k smíchu nebo k pláči .
Tak to se povedlo :D Hláška týdne, a to pravdivá :D A ten piják co k tomu dostal dzejdy jako bonus je exkluzivní. Je vidět, že OFS myslí i na nejmenší a připojuje do balíčků školní pomůcky :D
Pokud to nebylo myšleno tak, že když by se někomu po otevření a spatření výsledku chtělo nutně na velkou, mohl by ten "piják" použít jako docela solidní toaletní papír :D

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od Lukyn55 »

to je fakt hrůza :/ .. zklamání asi tak jako každoročně, že já si na to vůl nezvyknu :D .. a jinak moc nechápu tu zadní stranu, trapně počmáraný a hovno čitelný :/
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
HeJ32
Opora
Opora
Příspěvky: 260
Registrován: pon 30. kvě 2011 20:42:44
Bydliště: Brno

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od HeJ32 »

Gratulace.
Vidím tady i pozitiva.
Za prvé jsi tady brejknul jako první ze všech letošní ofsky takže máš etapové vítězství.
Za druhé tolik rokinů v jednom balíčku, to nenabízí žádná jiná serie od UD,ITG ani Panini.
A když je u těchto firem RC karta tak tam taky žádný jiný insert nebude.

Teď vážně.
Vzhledově se mi čelní karta líbí. Čitelnost zadní strany vypadá skutečně dost blbě.
A jestli je karta na blbém papíře tak je vše špatně.
Letos jdou ofsky mimo mě.

P.S.
Kam se vyšplhalacena balíčku?
Tipuji 60 kč.
Sháním:
Patrick Kane, Jonathan Toews
BTP 10-11 Deep in the crease
UD Fleer 06-07 Netminders
(Update:03/2013)

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od Molda »

No kdyby si nenapsal, že tam měl i RC, tak bych si toho v životě nevšimnul. Sotva viditelný miniaturní nápis v rohu karty "rookie".

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od Zemli »

navíc udělat RC z někoho kdo už v sezoně 05/06 hrál Extraligu se taky jen tak nevidí *lgh*

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od DzEjDy »

Na to jaký je klíč k označení hráče jako rookie jsem se ptal už loni, ale žádného vysvětlení se mně nedostalo.

Cena za balíček byla 65Kč, ale to bych připisoval na vrub klasické fanshopácké přirážce na pardubickém stadionu, kde jsou všechny karty hrozně předražený. V těch trafikách v marketech to bude určitě levnější.
Obrázek

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od svatos40 »

Ja musim priznat ze celkom sa mi karty zapacili, troska lepsi dizajn oproti minulemu roku..

Uživatelský avatar
James
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 02. čer 2011 15:14:18

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od James »

No tak odvázanej s toho nejsem, ale přeci jen mi to přijde o kapku krok vpřed. Škoda taky toho špatného papíru... Ty staré ofs kolem roku 2000, to byl karton že se to skoro nevešlo do plata. No jo, pokrok nezastavíš... *rfl*
Obrázek

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od ma-me »

Kopírování starých ročníků karet UD bych neoznačoval zrovna jako krok vpřed :D
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2486
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od Vasil »

ma-me píše:Kopírování starých ročníků karet UD bych neoznačoval zrovna jako krok vpřed :D
A tohle jsou? Collectorky 96/97? Nebo je ještě něco podobnějšího? :)
Sháním řadovky - 92/93Ultra#254Panteleev, 92/93UD#492Panteleev, 93/94Leaf#3Leach, 93/94Parkhurst#15Stumpel, 93/94Ultra#266Casey, 94/95SP#6Bourque, 96/97Fleer#7Ranford, 97/98Coll.Choice#18Stumpel, 97/98Omega#19Thornton, 98/99Dynagon#12Laaksonen

Uživatelský avatar
James
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 02. čer 2011 15:14:18

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od James »

ma-me píše:Kopírování starých ročníků karet UD bych neoznačoval zrovna jako krok vpřed :D
Tak ale alespoň kopírování, před tímto počinem a před OFS premium neměnili vůbec nic *lgh* *rfl*
Obrázek

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od Uphon »

Zemli píše:navíc udělat RC z někoho kdo už v sezoně 05/06 hrál Extraligu se taky jen tak nevidí *lgh*
Pokud myslíš Kaluse, tak jsem se při pohledu natento brejk taky podivil tomu nápisu ROOKIE ... holt, smutný příběh - ale na druhou stranu, tuším že i na NHL kartách mají Rookie karty hráči, kteří třeba vpředchozí sezoně odehráli dva nebo tři zápasy. Ale celkově systém ROOKIE na OFS nemá logiku už z minulých sezon...

Mimochodem i u nás ve Vítkovicích se včera objevil jeden "narychlo nabalený box" jak mi bylo řečeno (aby něco bylo na hokeji v prodeji). A malí kluci, kteří mi ukazovali odbalené balíčky, měli obsah plus minus stejný jako Dzejdy *bang* A po podpisovkách či jiných kartách krom "Collectorek" ani vidu ani slechu :wtf: Baíčky jsem viděl jen u dětí, ale pokud vím, odbalili tam chudáci jediného vítkováka :thumbdown:
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od Lukyn55 »

Ještě takový menší postřeh.. Když tak koukám naty řadovky,tak asi nejvíc se milíbí ty Litvínovské a to z jendoduchého důvodu.. Osttní týmy ten boční rantl mají průhlednej a jen vyplněnej čárama v barvě daného týmu. Jedinej Litvínov má to okýnko vybervéné sytou barvou a musím říct, že to vypadá podle mě 100x líp než ty průhledný. Docela nechápu, proč to tak má jen litvínov a ostatní jinak ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od DzEjDy »

To bude klubovýma barvama. Litvínov má černá-žlutá, bohužel pro tento účel všechny ostatní týmy mají něco-bílá.
Naposledy upravil(a) DzEjDy dne sob 26. lis 2011 16:23:01, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Richi27
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 130
Registrován: pon 20. čer 2011 23:27:50
Bydliště: Praha 4

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od Richi27 »

Lukyn55 píše:Ještě takový menší postřeh.. Když tak koukám naty řadovky,tak asi nejvíc se milíbí ty Litvínovské a to z jendoduchého důvodu.. Osttní týmy ten boční rantl mají průhlednej a jen vyplněnej čárama v barvě daného týmu. Jedinej Litvínov má to okýnko vybervéné sytou barvou a musím říct, že to vypadá podle mě 100x líp než ty průhledný. Docela nechápu, proč to tak má jen litvínov a ostatní jinak ..
Odpověď je jasná, dělali návrhy a vyhrál ten průhlednej, ale u Litvínova ho zapomněli vymazat :-D

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od Lukyn55 »

DzEjDy píše:To bude klubovýma barvama. Litvínov má černá-žlutá, bohužel pro tento účel všechny ostatní týmy mají něco-bílá.
tak boleslav má třeba zeleno-černou ne ? .. no prostě mi to přijde divný a myslím, že kdyby to udělali u všechy týmů barevný ,tak by to byl olepší, takhel to třeba u slavie vypadá skoro jak růžová ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Plus 2011-12

Příspěvek od DzEjDy »

Boleslav má zelená-bílá. Ale určitě by to šlo třeba udělat v kombinaci např. černá-barevná u všech týmů. Otázka je jestli by to potom už nebylo jak omalovánka. Každopádně souhlasím že když je Litvínov jedinej "jinej", tak je to divný.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů