Nějaké balíčky

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom10
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 99
Registrován: stř 31. pro 2014 18:09:26

Nějaké balíčky

Příspěvek od Tom10 »

Ahoj...

rád bych ukázal, že občas padne smůla. Teda podle mě to úplně nejlepší nebylo. No posuďte sami.
Jako pár karet docela fajn, ale vcelku nic moc.

Říkal jsem si jestli je vůbec mám ukazovat, ale proč se nepochlubit i s něčím jinym než dobrým :D

Přišla větší výplata tak proč po čase nejít do pár packů :)

3x FULL FORCE 15/16...dva inserty nic moc no

Obrázek
.
.
.
.
.
2x CONTENDERS 10/11...no comment

Obrázek
.
.
.
.
.
2x ARTIFACTS 13/14....joo tady spokojenost

Obrázek
.
.
.
.
.
1x FLEER SHOWCASE 15/16...no zase bez komentáře, ale co bych čekal od jednoho packu

Obrázek
.
.
.
.
.
1x MODRÁK od Pavla...rád bych se ho tímto zeptal, zda nebyl jeden ze slabších :) vím že je plní tak aby cena odpovídala a podle mě je dobře že to takhle dělá...jo a měl jsem tam 11 karet :O

Obrázek


....každopádně kdyby něco tak zpráva

Díky všem za pozornost :)
CZ - Ondřej Pavelec, Tomáš Hyka
World - Teemu Selänne, Mika Zibanejad
CALGARY FLAMES
MY OFFER https://tom10karty.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
marcuss
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 97
Registrován: stř 08. srp 2012 11:30:00
Bydliště: Kroměříž

Re: Nějaké balíčky

Příspěvek od marcuss »

nevím ale já bych byl spokojenej, kdybys bral karty po 5ti balíčcích a měl tam jen řadovky a nic velkýho, tak bych asi za tu cenu byl zklamanej, ale z těch pár balíčku člověk nemůže čekat zázraky

Uživatelský avatar
Arwen
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 55
Registrován: ned 22. kvě 2016 22:05:20
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Re: Nějaké balíčky

Příspěvek od Arwen »

Naprosto souhlasím s Marcussem a dobře, vždy se dá objevit ještě více, ale že by jsi tam neměl nic?! S tím nemůžu ani v nejmenším souhlasit. Skvělá jména, limotovaná jersey, limotované rookie, podpisovka...není si na co ztěžovat.
Sbírám pouze Kosatky a nic jiného.


Nejhorší na krásném sběratelství karet jsou lidé, kteří tomu buď nerozumí nebo se tím jen obohacují.

Uživatelský avatar
Tom10
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 99
Registrován: stř 31. pro 2014 18:09:26

Re: Nějaké balíčky

Příspěvek od Tom10 »

No bylo to nějakejch 9 packů a vlastně vesměs nic moc tam nebylo....ale věřím, že tu smůlu jsem si teď vybral dopředu :D
CZ - Ondřej Pavelec, Tomáš Hyka
World - Teemu Selänne, Mika Zibanejad
CALGARY FLAMES
MY OFFER https://tom10karty.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Tom10
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 99
Registrován: stř 31. pro 2014 18:09:26

Re: Nějaké balíčky

Příspěvek od Tom10 »

Je fakt, že jsem asi čekal víc a víc, ale to člověk čeká vždycky :)
Ty Artifacts byly fajn :)
CZ - Ondřej Pavelec, Tomáš Hyka
World - Teemu Selänne, Mika Zibanejad
CALGARY FLAMES
MY OFFER https://tom10karty.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Ales
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 197
Registrován: sob 31. říj 2015 0:06:43
Bydliště: Hlinsko

Re: Nějaké balíčky

Příspěvek od Ales »

Opět se dojde k tomu co člověk to jiný názor. Ale nemyslím si, že by to bylo hrozné. Samozřejmě při každé otevíračce skoro všichni čekají to nejlepší nebo karty do sbírek a nebo vyrovnání poměru výdaj=zisk v kartách. Ale to pak vůbec není o sběratelství. Ano chápu řadovky každý zná, ale přeci jen trochu pokory k nim by vůbec neuškodilo kor když v začátcích nic jiného než řadovky nebyly a díky první kartě, balíčku či výměně jsme začali sbírat. Každý ten náhled má jiný.

Obsah balíčků není špatný - skvělá jména, insertíky, jersey a v modrém i podpis :thumbup: Každý den není posvícení, ale když už bych to měl hodnotit z jiného pohledu (ač velice nerad použiji tento terminus) tak jsem viděl už ,,horší" mix než tento.
Sbírám vše co se týká Edmontonu Oilers

Tradelist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=10649

Uživatelský avatar
Nelly
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 142
Registrován: pát 08. led 2016 22:34:06
Bydliště: Fulnek

Re: Nějaké balíčky

Příspěvek od Nelly »

Nejen Artifacts byly fajn ;) Celkově hezké karty, chápu, že řadovek je hodně, ale jsou základ , ale taky zaslouží ocenit. Jako sběratelka i mincí jsem taky ráda za haléře a nesbírám jen ty vzácné.

Uživatelský avatar
Tom10
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 99
Registrován: stř 31. pro 2014 18:09:26

Re: Nějaké balíčky

Příspěvek od Tom10 »

Je pravda, že už jsem taky měl horší a o dost :D

...ono možná na výsledku měla i podíl nedočkavost a nadrženost na balíčky, která díky horší pracovní situaci trvala půl roku. Takže jsem chtěl moc ale když to tak beru zpět, tak příště to bude určo lepší :)
CZ - Ondřej Pavelec, Tomáš Hyka
World - Teemu Selänne, Mika Zibanejad
CALGARY FLAMES
MY OFFER https://tom10karty.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: Nějaké balíčky

Příspěvek od Dodko02 »

Úplne chápem tvoje pocity... nedávno som mal podobnú otváračku, z ktorej som nebol nadšený, ale občas musí byť aj taká... budúca bude určite lepšia *h-s*

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějaké balíčky

Příspěvek od Omerta »

Opět zase jednou trochu nechápu takový post....
Člověk otevře pár balíčků a pak je zklamaný že tam nic není.... možná by se chtělo zamyslet nad tím co vlastně od toho "rozbalování balíčků" očekávat.
Ve většině případů jsou v těchto produktech které jsi si vybral balíčky, ve kterých jsou pouze řadovky a tak se může stát že ti je také vyberou, takže to klidně mohlo dopadnout i daleko, daleko hůř. Pokud chceš garantované hity, musíš kupovat boxy, ne balíčky!!

Ale tak si to nějak shrňme....
Ve FF 2 inserty ze 3 balíčků, v Contenders skvělá Leather Larceny ze 2 balíčků, ze 2 Artif. RC a jsy /125 - ty jsou velice slušně ceněny mezi sběrateli, ve Fleerkách insert a v modráku podpisovka....
Takže pokud pominu jména tak máš z devíti balíčků 4x insert, 1x limit. RC, 1x limit. jsy a 1x auto a to se ti zdá málo???

Myslím že je "zde" něco špatně, ale balíčky to rozhodně nejsou....
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
marcuss
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 97
Registrován: stř 08. srp 2012 11:30:00
Bydliště: Kroměříž

Re: Nějaké balíčky

Příspěvek od marcuss »

Nevím no, každej to sběratelství má asi jinak. Taky většinou kupuju mix balíčků pro různorodost. Jako sběratel převážně brankářů mám radost z jakékoliv karty golmana i třeba na prosetce. Pokud najdu nějakou jersey, podpisovku, čechy nebo podařený insert - je to příjemný bonus. Pokud bych měl takový vysoký nároky na tak málo balíčků, asi by mě to přestalo postupem času bavit, ale tak je to jenom můj názor...

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2737
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Nějaké balíčky

Příspěvek od SteveRogers92 »

marcuss píše:Nevím no, každej to sběratelství má asi jinak. Taky většinou kupuju mix balíčků pro různorodost. Jako sběratel převážně brankářů mám radost z jakékoliv karty golmana i třeba na prosetce. Pokud najdu nějakou jersey, podpisovku, čechy nebo podařený insert - je to příjemný bonus. Pokud bych měl takový vysoký nároky na tak málo balíčků, asi by mě to přestalo postupem času bavit, ale tak je to jenom můj názor...
Mám to stejně jsem pokaždé rád za nějakého golmana . Mám nároky nižší možna je to tím že balíčky/boxy kupuju zřídka jelikož mi to finance nedovolují častěji.
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů