3x 14-15 OFS serie1

Uživatelský avatar
Belfour
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon 15. črc 2013 16:21:01

3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od Belfour »

Dnes jsem zakoupil u nás v trafice balíčky těchto karet.Paní byla samozřejmě ochotná a nechala mě z 10ti balíčků vybrat.Po hmatu jsem pochopil že něktéré jsou objemější a tak jsem po nich sáhl a koupil. A tydy je výsledek:


Obrázek

Obrázek

.
.
.
.
.
Obrázek

Obrázek
.
.
.
.
.
Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Belfour dne pát 26. čer 2015 15:24:35, celkem upraveno 3 x.
Box Breaky

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Výsledek neni vidět :D aspoň mě se to teda nezobrazuje ...

Uživatelský avatar
Belfour
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon 15. črc 2013 16:21:01

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od Belfour »

už by to mělo být v pohodě.Než si člověk vždycky vzpomene jak se to vkládá.
Box Breaky

Uživatelský avatar
Zdenek89
Opora
Opora
Příspěvky: 343
Registrován: sob 04. led 2014 17:15:40
Bydliště: Ždánice

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od Zdenek89 »

Na každý balíček připadá jedna trefa a ještě slušná jména, gratuluji.

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od tomas78 »

Zdenek89 píše:Na každý balíček připadá jedna trefa a ještě slušná jména, gratuluji.
Bodejť néé když si je po hmatu vybral *bang* *bang* *bang* tohle se mi nelibí :thumbdown: ale je to každýho věc jestli ho netrápí svědomí...ale ať jen nehaním karty se povedli

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od Ragnarook »

To je podvóóóóód :-D
Tež by tam měli sem tam šoupnout kartónek :)


Karty pěkné *gp*
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od Veteran fans hcs »

v první řadě bych ocenil upřímnost uživatele Belfour, je první kdo přiznal že využil naší nedůslednosti v balení zboží :thumbup:

v druhé řadě bych rád oznámil - v letošním balení karet už to učitě nepůjde ;) ;) ;)

Uživatelský avatar
affly
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1235
Registrován: ned 15. led 2012 17:15:53
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od affly »

Veteran fans hcs píše:v druhé řadě bych rád oznámil - v letošním balení karet už to učitě nepůjde
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
PAUL KARIYA 895
T.J OSHIE 170

Jordan Kyrou
BE A PLAYER 09-10 SIGNATURES 136/156
ST.LOUIS BLUES

Uživatelský avatar
Belfour
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon 15. črc 2013 16:21:01

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od Belfour »

Jasné chlapi byla by nuda napsat jaké jsem měl štěstí a vytáhl dvě pecky že tři balíčku a kasal se jaké jsem měl štěstí .Je dobře že ta ochrana balíčků bude vĕtsii.Jsem rád že se karty pomalu a jistě d dostávají zpátky do trafik .Ještě by mohli zaplavovat větší řetězce a nezlobil bych se na karty nhl.A taky by to chtělo větší propagaci aby to více sbírala nejmenší generace jako my když jsme měli 7 a měnily prosetky .
Box Breaky

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od leebour »

Hej ale pre malých nezoženieš cenovo dostupný produkt :(

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od Bianconero »

leebour píše:Hej ale pre malých nezoženieš cenovo dostupný produkt :(
Zase tak horký bych to neviděl. Nejde ani tak o tu cenovou dostupnost, jako o dostupnost vůbec. Pavel má na shopu spoustu zajímavých balíčků, ale k dětem se dostanou jen skrze objednávku rodičů. Na stáncích existují právě jen OFS, nebo samolepky od corfixu, což nepovažuju za nejšťastnější. Ty karty NHL by byly na stáncích super. Pro děti si myslím by byly ideální i ty FATpacky. Jdou koupit v rozmezí 80-130 korun, je tam obvykle 32 karet, a je to super. Jasně, starý Pro Setky za 4 pětky, kde jich bylo 20, je něco jiného, ale peníze mají dneska jinou hodnotu než v polovině 90. let, kdy jsme kupovali Pro Setky nebo Scorečka.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

karelchumlen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob 18. led 2014 12:34:30

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od karelchumlen »

souhlasim, hlavně kdyby to bylo zase po trafikách stoupne sběratelská obec...
dnes je to jen samá samolepka,ale karty nikde....
sbírám Michala Neuvirtha... nabídněte

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Bianconero píše:
leebour píše:Hej ale pre malých nezoženieš cenovo dostupný produkt :(
Zase tak horký bych to neviděl. Nejde ani tak o tu cenovou dostupnost, jako o dostupnost vůbec. Pavel má na shopu spoustu zajímavých balíčků, ale k dětem se dostanou jen skrze objednávku rodičů. Na stáncích existují právě jen OFS, nebo samolepky od corfixu, což nepovažuju za nejšťastnější. Ty karty NHL by byly na stáncích super. Pro děti si myslím by byly ideální i ty FATpacky. Jdou koupit v rozmezí 80-130 korun, je tam obvykle 32 karet, a je to super. Jasně, starý Pro Setky za 4 pětky, kde jich bylo 20, je něco jiného, ale peníze mají dneska jinou hodnotu než v polovině 90. let, kdy jsme kupovali Pro Setky nebo Scorečka.
mě to zase nedá a musím reagovat na tyto chytré rozbory.
já si osobně myslím že Pavel se hodně dobře snaží dostat balíčky tam kde je to jen trochu možné a kde mají o zboží zájem.
např. nejmenovaný řetězec obchodů se sportovním zbožím.
uvědomte si prosím že trafiky a stánky dnes jsou většinou napojené na obrovské centrální velkoobchody, které jim zajišťují kompletní servis a pro provozovatele v tu chvíli odpadá starost s objednáváním.
když se pokoušíte dostat do tohoto systému s tak okrajovým zbožím jako hokejové karty jsou tak to vůbec není jednoduché.
nemáte vůbec představu kolik si taková distribuce ukrojí z Vaší maloobchodní ceny.
OFS v podstatě už roky uměle drží cenu na stejné hladině aby balíčky byly dostupné opravdu všem.
je to jediná cesta jak udržet hokejové karty na očích a dostupné pro širokou veřejnost

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od leebour »

Mal som samozrejme na mysli karty NHL ;)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od pavelbart »

Je to samozřejmě škoda, že NHL balíčky se nedostanou mezi lidi pořádně, ale já osobně jsem se na startu (nebo spíš po roce fungování) zajímal o to, jak se do trafik dostat. Jak píše pan Hrbek je to přesně tak, cesta je přes firmy jako je tuším Media Servis, firmy co dodávají noviny, časopisy. Když pominu cenu, tak podmínky pro dodavatele jsou podobné, jako když chcete dodávat třeba do Tesca. Prostě šílenost. 3 měsíce splatnost, možnost vrácení zboží... Na Slovensku před 2 roky proběhl pokus s KHL kartami a ztroskotal s obrovskou ztrátou... Já osobně, bych do toho nešel ani za nic. Aby někdo podnikal s velkou marží za moje peníze, bez rizika a mohl mi zboří vrátit, když se mu neprodá... to ne. To není obchod. A vyžadovalo by to obrovskou investici, v podstatě s velmi nejasným, výsledkem a s otazníkem, zda to nebude velký průser. Tak jen tak na vysvětlení. Ale samozřejmě to je velká škoda... Jinka po tom, co jsme přidali In Time přepravce, jsme zaznamenali velký nárůst právě nákupů za 150, 200,- Kč, právě velice často s balíčky...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od Bianconero »

Veteran fans hcs píše:
Pardon, ale extraligové karty mě absolutně nezajímají. Pro mě je to škávr, pro jiné úžasné karty. To je zkrátka o chuti. Chytré rozbory nedělám, jen jsem řekl svůj názor. Vaše moudra mě vůbec nezajímají ;) Jen jsme si kluky pozvdychly nad starými časy a vy z toho děláte haló. Nezklamete :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Vy jste si zavzdychal ve špatném tématu.
Extraligové karty tu jsou a budou. rozhodně nejsou žádný jak Vy píšete škávr. ;)
mě naopak vůbec nezajímají nhl karty a takových lidí je hodně, jejich design je často na hranici nevkusu.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od peldap »

dovolte mi pár slov ohledně podle mého názoru celkem zbytečné slovní přestřelky. dělám do karet přes 15 let a když se vrátím zpátky, tak dnes jen smutně vzpomínám, jak jsem si tenkrát v každé trafice mohl zakoupit za nějaké peníze balíčky karet NHL i české kartičky, musím napsat, že mi to dnes velmi chybí a moc mě nezajímá, proč to tenkrát šlo a dnes to nejde, vím, je úplně jiná doba, jasně, ale pořád mi nikdo nevymluví, že když se chce, tak by to šlo i dnes.
Chodil jsem dokonce do jedné trafiky na Jižním Městě, kde jsem pravidelně kupoval balíčky Pacific i Upper Deck, po nějaké době jsem se prodavače zeptal, jestli je možnost aby mě sehnal celý box, pravil že se zeptá u majitele a k mému úžasu asi za 14 dní jsem si v trafice kupoval celý box 98-99 Pacific Paramount, takže paráda, dnes se v trafice zeptám, jestli nemají nějaké balíčky karet NHL a většinou na mě koukají jako na blázna, co vlastně po nich chci, bohužel.
Jinak si myslím, ať se každému líbí co chce, ať si každý sbírá co chce, já osobně sbírám a kupuji karty NHL, ale myslím že české karty od p. Hrbka jsou velmi hezké a některé nápady velmi originální, přesto mi to moc neříká, ale nebudu to pomlouvat.
Veteran fans hcs píše:Vy jste si zavzdychal ve špatném tématu.
Extraligové karty tu jsou a budou. rozhodně nejsou žádný jak Vy píšete škávr. ;)
mě naopak vůbec nezajímají nhl karty a takových lidí je hodně, jejich design je často na hranici nevkusu.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od leebour »

Nemyslím, že by sme to tu mali hrotiť, jednak sme naozaj mimo témy a jednak sa ozaj jednalo o nostalgický povzdych nad starými časmi. Sám pracujem v obchode takže sa v tom celkom orientujem. Staré časy sú preč :D A tohtoročné karty OFS sú veľmi podarené :thumbup: zozbieral som si len 27 litvíňáčkov a dve malé dúhy ale páči sa mi. PEACE :wave:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x 14-15 OFS serie1

Příspěvek od pavelbart »

Bianco, myslím, že zbytečně prudká reakce na karty OFS, resp. pana Hrbka. Mně osobně také české karty nebraly, ale měl jsem vždy rád produkci pana Hrbka, kterou jsem považoval za skvělou (HSHW, Retro National...) a spojení OFS a Hrbek prostě přineslo na trh konečně normální karty, za které se v albu člověk nemusí stydět! To je fakt. Ale tady se bavíme úplně o něčem jiném... O distribuci, jak dostat karty zpět na stánky a to není sranda. A je to vlastně offtopic:-))). Všichni tady už víme, že české karty nemáš rád - stejně jako třeba to, že já nemám rád poslední série ITG:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů