MojeKartičky EXPO - BRNO 4.5.2019

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MojeKartičky EXPO - BRNO 4.5.2019

Příspěvek od Lukyn55 »

tak, abych se vyjádřil za organizátory ... předem mockrát děkuji za všechny pozitivní ohlasy, že jich bude až tolik jsme ani nečekali a jsme za ně maximálně rádi ..


.. abych se vyjádřil k mínusům grandeho, tak bohužel GB s námi nikdo předem neřešil, takže jsme akorát Pavlovi pomohli ho zpropagovat na místě, aby se prodaly týmy, ale my jsme program celé akce měli pevně stanovený, abychom stíhali .. pořadatelská služba mě celkem mrzí, jeslti byl nějakej problém, já celou akci lítal a řešil různé věci, aby vše klapalo jak má a třeba k tomu, abych se mohl podívat na karty jsem se dostal až ve 14 hodin, když už tam půlka prodejců ani nebyla .. s tím přechodem z autogramiády přímo do tomboly to bylo nešťastné, ale tady se člověk všem nikdy nezavděčí.. když bychom čekali, tak zase nám nadají lidi, že tombola začala pozdě a oni nestíhají na hokej .. občerstvení asi nemá cenu řešit, burza je fakt akce, která je o něčem jiném než pitím a jídle, to základní bylo zajištěno, bohužel kvůli legaslativě a EET jsme byli značně omezeni tím, co můžeme nabízet..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: MojeKartičky EXPO - BRNO 4.5.2019

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Ahoj, já děkuji všem co se na akci podíleli ať už organizačně nebo jen pouhou návštěvou. Bylo to super, dokonalé neni nic a já už jdu šetřit na další akci:)
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MojeKartičky EXPO - BRNO 4.5.2019

Příspěvek od smiesek »

kdo stále váhá, zdali má správnou burzovní kartičku Immortals Black, která není v klasických boxech, tady je odpověď *gp*

na první pohled dvě stejné kartičky *ano*
Obrázek

a teď, stačí se podívat na kartičku ze strany a už byste měli vidět rozdíl *mrk*
Obrázek

*sepisuju* takže odteď verze Red = boxovka, verze Black = burzovní/expo *placnuti*
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: MojeKartičky EXPO - BRNO 4.5.2019

Příspěvek od pavelbart »

Ještě jednou bych chtěl všem organizátorům poděkovat za povedenou akci. Na to, že to bylo poprvé, to bylo pro mě osobně nad očekávání. Jasně, asi se tam dá něco dělat jinak, třeba to jídlo, ale převládaly rozhodně plusy! A to je fajn. S odstupem času na tom vzpomínám rád, stejně jako na první PTH burzu např. Takže :thumbup:
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: MojeKartičky EXPO - BRNO 4.5.2019

Příspěvek od SugarRay »

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů