Burza Praha

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Musím se tady sportovně zastat pražské burzy - k Zábranským jsem nechodil rád, vždy jsem tam viděl pouze předražené Hašany, málokdy jsem něco koupil, ale za poslední rok se to dost změnilo. Dokonce jsem tam i něco málo minule pořídil. Chodí tam i více lidí z fora, takže i tam si velice dobře pokecám. Jinak je ale taky fakt, že ta burza je v podstatě dost uzavřená co se týče lidí. Jezdí tam stále ti samí, což není chyba samozřejmě, naopak to dokazuje to, že jsou to lidé, kteří se v kartách motají dlouho a stále.
Ale můj soukromý názor je, že se to tam dost zlepšilo za poslední rok. Soudím hlavně podle návštěvnosti. Včera byla suprová, 33mc by nám mohl schválně dát vědět, kolik bylo lidí.
PTH je jiná burza, je to spíš takové kamarádštější pro nás, fóristy, stejně špatně by se ale třeba ítili na PTH burze lidi od Zábrnaských, jako miller tam...
Co se týče Brna, za pár dní uslyšíte velkou novinku, která přeci jen může konání burzy v Brně pomoci, musel by se ale angažovat někdo místní a hlavně by musela být přislíbena účast aspoň 40ti lidí - 3 je málo :)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Burza Praha

Příspěvek od rmiller »

jasný já říkam asi se to dost změnilo já tam rok nebyl... :D jinak kdyby mě někdo ( ta narážka je nejspíše na felipeho :D :D :D ) na tu burzu do brna odvezl jedu všemi 10 :D
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Lukyn55 »

pavelbart píše: Co se týče Brna, za pár dní uslyšíte velkou novinku, která přeci jen může konání burzy v Brně pomoci, musel by se ale angažovat někdo místní a hlavně by musela být přislíbena účast aspoň 40ti lidí - 3 je málo :)
No to jsem zvědavej, co se bude dít :D .. žeyb opět nějaký shop v Brně ?.. to asi spíš ne no :D .. no jak jsem psal, já klidně v rámci možností pomůžu a když bude zájem,tak můžu dodat prostory pro burzu i hřiště pro případné sporotvní vyžití.. mohli bysme si dát i hokejbal, krom fotbálku ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Burza Praha

Příspěvek od 33mc »

Takže dovolte abych opět shrnul zářijovou burzu U Zábranských...
Dorazilo cca 85 lidí, kteří měli možnost shlédnout prezentaci jedinečného produktu Dominik Hašek - HSHW.
K reakcím některých z Vás ohledně kuřáků - jako nekuřákovi mi kouření také vadí, ale zakázat ho nemůžu. Je třeba si uvědomit, že dost těchto sběratelů tak nějak na burzu jdou s tím, že prodají, nakoupí, pokecají a dají pivko a cigáro..
A jestli někdo z nich fouká kouř přímo do obličeje kupujícího, tak to není problém burzy, ale nevychovanosti dotyčného..
Další stížnosti jsou na osvětlení - ano, je to problém a vím o něm. Momentálně není v mých silách ho nějak vyřešit, nicméně prostory by v budoucnu měly projít další rozsáhlou rekonstrukcí, což by snad mělo vylepšit i osvětlení...
Takže, kdo chce, ať jezdí, komu to nevyhovuje, ať zůstane doma. Pavel přijel i s rizikem "přesdržky" :) :)
P.S. Další burza U Zábranských bude 1.10. 2011

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: Burza Praha

Příspěvek od PROCHEY »

33mc píše: Pavel přijel i s rizikem "přesdržky" :) :)
Co to tady čtu, Pavlíku? :shock:

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: Burza Praha

Příspěvek od corfix »

PROCHEY píše:
33mc píše: Pavel přijel i s rizikem "přesdržky" :) :)
Co to tady čtu, Pavlíku? :shock:
Myslím, že se jedná o ten výhružný e-mail, kde bylo tuším něco o tom, že na příští burze uvidí. Vypadá to, že z toho nic nebylo, což je určitě dobře pro všechny strany a snad se na tento e-mail co nejdřív zapomene. :|
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: Burza Praha

Příspěvek od PROCHEY »

corfix píše:
PROCHEY píše:
33mc píše: Pavel přijel i s rizikem "přesdržky" :) :)
Co to tady čtu, Pavlíku? :shock:
Myslím, že se jedná o ten výhružný e-mail, kde bylo tuším něco o tom, že na příští burze uvidí. Vypadá to, že z toho nic nebylo, což je určitě dobře pro všechny strany a snad se na tento e-mail co nejdřív zapomene. :|
Jo tohle. O tom už jsem slyšel, no... Myslím, že by se chlapec se zlou potázal, kdyby něco zkusil ;-)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

K tomu jsem se už vyjádřil, asi není nutné to dál komentovat. Ale 33mc to napsal hezky :D
Mimochodem, bylo mi tam vyhoržováno (spíš) nepřímo fyzicky na pražské burze.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Burza Praha

Příspěvek od rmiller »

pockej tobe nekdo na prazske burze vyhorzoval ???
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od mapko »

Diky Viktore,

napodobne, konecne som mohol niekomu ukazat moju skromnu zbierku :)
Pavle, si na rade :)


"A s Mapkem jsem se setkal osobně jel jsem za ním do jeho nového království jeho karty je něco neskutečnýho !!! Opravdu Hrozně sympatický člověk :D"

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Burza Praha

Příspěvek od rmiller »

:D tak je to pravda :D :D opravdu mas to tam krasné teď ať vydrží nervy s tím zařizováním :D
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od mapko »

jo panove,
Pavle vies ako som si zobral par balickov od teba - >
no podpisy sa nekonali, ale ako si mi tvrdil ze v tych UDckach Crosbyho rookie karta neni, tak je
mal som ju tam :)
asi jej hodnota nebude vysoka, ale uz ju mam, takze je k dispozicii, ale veeeeelmi potesila

Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: Burza Praha

Příspěvek od Kubi12 »

mapko, ale Pavel a spol. do tebe hustili že tam není Young Guns, jinak jiné Crosbyho karty tam jsou, třeba Victory rookie apod. *gp*
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od mapko »

aha, jasne, diky za upresnenie
Kubi12 píše:mapko, ale Pavel a spol. do tebe hustili že tam není Young Guns, jinak jiné Crosbyho karty tam jsou, třeba Victory rookie apod. *gp*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Mapko, byla to Stars in the making?
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od mapko »

Obrázek



[/img]
pavelbart píše:Mapko, byla to Stars in the making?

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Aha, taky dobrý. Prodává se běžně kolem 10USD plus pošta. Ještě nedávno to bylo 20USD...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

TIE se k tomu pořád nemá ;) , burza je potvrzena na 24. 9. 2011. On Vám podá bližší info, srdečně Vás všechny zvu, doufám, že se nás sejde dost!
Ahojte.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Burza Praha

Příspěvek od Tie »

Pavle, žádám satisfakci! :D

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Burza Praha

Příspěvek od superman66 »

Paráda, už se těším a doufám že se sejdeme v hojném počtu. :thumbup:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti