Burza Praha

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od hcards »

Jinak Pavle, vůbec nic se neděje nevím zda mi to 24.9. vyjde, každopádně ti napíšu ;) díky
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od hcards »

Já tam chodil předtím než vzniklo fórum a jsem kuli tomu horší? :) Myslím si , že je to o přístupu, karty tam rozhodně nejsou předraženy. Samozřejmě, seženeš je levněji, ale je to jen o tom, zda jsi za tu cenu ochoten si jí koupit nebo ne. Naopak tam občas seženeš karty za 1,- 2,- 5,- , které bys jen těžko sháněl levněji. Co se týče světla, tak jsme tam po dlouhé době měli lampičku a bylo to v pohodě. :)
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Burza Praha

Příspěvek od rmiller »

hele vim co vim mluvil jsem o tom s víc lidma a je to dost namaštěný... obyč jsy kterou seženeš za 50 tam mas klidne za 120 je to tam tak, že se každej na tom snaží vydělávat... ja tam chodil dávno dřív než začlo toto forum... uz tam asi rok nechodím, protože to prostě nemá cenu... začal jusem tam chodit asi před 3,4 rokama mozna se to zmenilo ale proste to neni ono PTH je nej a Tie díky, že si jí vybudoval !!!
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: Burza Praha

Příspěvek od Johann66 »

škoda že burza PTH končí, žádnou jsem nestihl *bang*

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: Burza Praha

Příspěvek od corfix »

Johann66 píše:škoda že burza PTH končí, žádnou jsem nestihl *bang*
Já doufám, že stihnu, alespoň tu poslední, mám to nějakých 160 km, tak uvidím, ale rád bych se jí zůčastnil, ještě k tomu, když končí...
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od hcards »

rmiller píše:hele vim co vim mluvil jsem o tom s víc lidma a je to dost namaštěný... obyč jsy kterou seženeš za 50 tam mas klidne za 120 je to tam tak, že se každej na tom snaží vydělávat... ja tam chodil dávno dřív než začlo toto forum... uz tam asi rok nechodím, protože to prostě nemá cenu... začal jusem tam chodit asi před 3,4 rokama mozna se to zmenilo ale proste to neni ono PTH je nej a Tie díky, že si jí vybudoval !!!
Jasně narazíš tam na takové karty, ale když víš, že stojí 50 kč , tak si jí prostě nekoupíš. Na druhou stranu mám také spoustu karet, které jsem u někoho viděl levněji ( možná na aukru) a kupoval jsem je na ebay jen kuli tomu, aby se mi zlevnilo poštovné na kartách co jsem si kupoval pro sebe. Mám je tedy prodávat za stejnou cenu jako někdo na aukru kdo to koupil v lotu? Nebo počkat, až si jí někdo koupí o 10-30 kč dráž? A takhle to nemám jen já. Sbírám nějakou dobu a vím, že sbírat karty a zároveň na nich vydělávat prostě nejde. Jestli jo rád si nechám poradit :)
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: Burza Praha

Příspěvek od Kubi12 »

hcards píše:Já tam chodil předtím než vzniklo fórum a jsem kuli tomu horší? :) Myslím si , že je to o přístupu, karty tam rozhodně nejsou předraženy. Samozřejmě, seženeš je levněji, ale je to jen o tom, zda jsi za tu cenu ochoten si jí koupit nebo ne. Naopak tam občas seženeš karty za 1,- 2,- 5,- , které bys jen těžko sháněl levněji. Co se týče světla, tak jsme tam po dlouhé době měli lampičku a bylo to v pohodě. :)

To si byl ty s tou lampičkou? Bral jsem u toho lampičkového stolu nějaké inzerty MVP a ceny naprosto v pohodě. Na druhou stranu ta lampička tu tmu všude okolo nemohla porazit. Jinak Millere musím s tebou nesouhlasit, já byl včera u Zábranských poprvé a ceny za karty i balíčky co jsem koupil byli až na jednu vyjímku dobrý (no vlastně jsem nakoupil jen u tří lidí, ale vyloženě nadávat prostě nemůžu). Naopak tu Jersey Pavelec/Mason /199 jsem koupil o více jak polovinu levněji než jinou kartu z toho setu v PTH a to ta karta měla o dost horší dvojici golmanů, stejnak byla 2x dražší (nebudu jmenovat od koho tu kartu mám, protože cena špatná nebyla a jsem spokojený majitel té karty, ale u Zábranských jsem měl na cenu té karty kliku). Ale opakuji byl jsem u Zábranských poprvé, třeba se "spálím" někdy příště a třeba nikdy. *typing*
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Burza Praha

Příspěvek od rmiller »

říkám, že na burze chtějí hrozně vydělávat a obvzlášťe, když jsem tam chodil před 3 rokama a bylo mi 13 ... proste snazili me okradat co to slo je jasny ze se ted jen tak nenecham :D
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Burza Praha

Příspěvek od Veteran fans hcs »

rmiller píše:říkám, že na burze chtějí hrozně vydělávat a obvzlášťe, když jsem tam chodil před 3 rokama a bylo mi 13 ... proste snazili me okradat co to slo je jasny ze se ted jen tak nenecham :D
Můžu tě prosím požádat aby jsi přestal s tou hysterií,všude v každém oboru jsou lidé kteří chtějí nepřiměřeně vydělávat ale kvůli tomu nemůžeš zatracovat všechny. řekni mi tady do očí jestli jsi jako malý kluk u mého stolu byl někdy okraden,naopak jsem ti karty prodával za směšné ceny protože jsem si říkal že to sbírání nemůžu tomu děcku otrávit :wave:

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Burza Praha

Příspěvek od rmiller »

já absolutně nemyslím vás !!!! vy ste mi naopak dával slevy !! :D nebudu se tady vyjadřovat kdo třeba já myslím, že každej ví kdo si tam trochu přidává...
Vy, pan Smolík a pod, to byli lidi, kteří mě na tý burze tak nějak drželi...
Naposledy upravil(a) rmiller dne ned 04. zář 2011 17:47:06, celkem upraveno 1 x.
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Burza Praha

Příspěvek od superman66 »

rmiller píše:říkám, že na burze chtějí hrozně vydělávat a obvzlášťe, když jsem tam chodil před 3 rokama a bylo mi 13 ... proste snazili me okradat co to slo je jasny ze se ted jen tak nenecham :D
Myslim že burza u Zábranských se taky poslední dobou zlepšuje. Měli tam několik podpisových akcí legend a ceny karet se obecně v čechách trošku změnily za poslední roky. Na to že trh tady není moc velký je tu dost prodejců a ti co měli předtím vysoké ceny museli jít taky dolů. Což se týká i některých co pravidelně jsou na burze v Praze.
Když se mi nějaká cena nelíbí, buď kartu nevezmu nebo řeknu kolik za ní jsem ochotný dát. Někdy se domluvíš, někdy ne.. ono je zvláště u některých karet těžké říct podle čeho se tedy řídit :)
Jinak ale souhlasim že v PTH je lepší atmosféra, což je daný jak prostředim tak možností spolu sportovat, dát si oběd atd.. a tedy mnohem lépe navážeš vztahy s lidma. U Zábranských je to pro mě víc o tom sehnat si karty a obchodovat. V tom je to pro mě zas lepší, vždy jsem sehnal něco nového.. jen mi řekněte kolik nových karet Maria mi přinesete na PTH burzu??? *rfl*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Burza Praha

Příspěvek od rmiller »

tak tak mario já už tam skoro 1 rok nebyl, takže je dost možné, že se to zlepšilo... Jde taky o to, že na PTH jsem se nebál někomu říct či podobně, protože jsem ty lidi poměrně z fora znal... tam né a měl jsem velký respekt ale taky když jsem tam chodil každej měsíc tak prostě byli pořád stejný karty pak někdo dostal řadovku Millera kterou jsem neměl ( bohužel to většinou byli ti s vyššími cenami) a za řadovku chtěli 15-20 kč ... to jsem byl hold smutnej ale říkám pan Hrbek,Smolík, ten mistr co sbíra Giguera :) a pár dalších lidí byli super to ano ...
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Lukyn55 »

Tka to vypadá, že bych se na PTH mohl přijet podívat, kéž by to vyšlo :D .. jinak bych měl návrh, jestli byste chtěli udělat něco podobného většího v Brně, myslím včetně toho sportování a tak, tak bych mohl zajistit prostory pro burzu i hřiště, všecko v jednom areálu, tak kdyby třeba byl zájem ;) ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Burza Praha

Příspěvek od Bianconero »

Lukyn55 píše:Tka to vypadá, že bych se na PTH mohl přijet podívat, kéž by to vyšlo :D .. jinak bych měl návrh, jestli byste chtěli udělat něco podobného většího v Brně, myslím včetně toho sportování a tak, tak bych mohl zajistit prostory pro burzu i hřiště, všecko v jednom areálu, tak kdyby třeba byl zájem ;) ..
Panečku, Lukyne, to není špatnej nápad :D ... Chtěl jsem jet k Zábranským i na PTH, ale ani jedno mi kvůli sportu nevychází. Respektive v sobotu na PTH v Praze budu, ale na burzu se nedostanu :-/ ... Takže kdyby byla možnost v Brně, rád to podpořím a zúčastním se ;-)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od jarosenko »

Bianconero píše:
Lukyn55 píše:Tka to vypadá, že bych se na PTH mohl přijet podívat, kéž by to vyšlo :D .. jinak bych měl návrh, jestli byste chtěli udělat něco podobného většího v Brně, myslím včetně toho sportování a tak, tak bych mohl zajistit prostory pro burzu i hřiště, všecko v jednom areálu, tak kdyby třeba byl zájem ;) ..
Panečku, Lukyne, to není špatnej nápad :D ... Chtěl jsem jet k Zábranským i na PTH, ale ani jedno mi kvůli sportu nevychází. Respektive v sobotu na PTH v Praze budu, ale na burzu se nedostanu :-/ ... Takže kdyby byla možnost v Brně, rád to podpořím a zúčastním se ;-)
Já to samé. Kdyby jsi měl možnost klidně se ukážu. Mám to i blíž než do Prahy. Ale tam samozřejmě dorazim také ;)
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od hcards »

Děkuji Vám Ferdo, už jsem myslel, že jsem tu zas proti všem. :)

rmiller: Jen jsem chtěl ještě dodat, že burza se to nejmenuje jen tak :), takže pokud ti u některých prodejců přijdou ceny předražené je to na tobě zda se s tím člověkem dohodneš a myslím si, že vetšinou se domluvíš.
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Burza Praha

Příspěvek od rmiller »

já vím já se i bál domlouvat a smlouvat přecejen je divný, že se dohaduje 13-letej fakan s 40-letym chlapem
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
millpeng
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:39:06
Bydliště: Šternberk

Re: Burza Praha

Příspěvek od millpeng »

jo Brno by nebylo špatný :thumbup: , přemýšlím nad PTH burzou, no uvidíme....
Pittsburgh Penguins : 2.877 / 25.518
Pat LaFontaine : 133 / 1.002_______ Nabízejte Score Glossy 11/12 : 402 / 500

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od hcards »

Tomu samozřejmě rozumím, to samé jsem měl, když jsem chodil ještě na burzu Krakov.
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Burza Praha

Příspěvek od rmiller »

ted uz bych se dohadoval ale proste jako malemu se mi do toho opravdu nechtělo :D
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti