Expo 24.6. Pardubice

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Expo 24.6. Pardubice

Příspěvek od radek850 »

Ahoj,

s příchodem léta se můžeme 24.6. opět těšit na expo v Pardubicích, které se samozřejmě nebude týkat jen hokeje, ale i dalších sběratelských karet a memorabilií, jako například fotbal, mma, americké sporty a další..

Konat se bude opět tradičně 24.6. od 9 do 18:00 v Enteria aréně v Pardubicích, přímo na stadionu obrovského kolosu Dynama Pardubice.

Předprodej vstupenek a prodejních stolů funguje na www.hokejovekarticky.cz, kde jsou na výběr až 3 různé velikosti stolů. Dejte si jen při objednávání pozor, že ke stolu se musí zakoupit i vstupenka, která je však slosovatelná v bohaté tombole, která bude na akci.

Jako každé expo, akce nadále podporuje rodinu Sofinky Petrovické, kterou bude možné na akci podpořit nákupem šťastných vstupenek do bohaté tomboly, která se bude konat na místě ve 14:30.

Pardubice jako takové toho mohou lidem nabídnout mnohem více, než jen samotné expo, jako jedno z doporučení, co ještě v Pardubicích navštívit, je návštěva Dynamo 100, která bude probíhat na zámku v Pardubicích, https://www.vcm.cz/vystavy-a-expozice/a ... ynamo-100/
Nejenže zámek je v pěší vzdálenosti od expa samotného, na samotném expu můžete navíc v tombole vyhrát i vstupenky na tuto unikátní výstavu, kterou by měl každý fanoušek hokeje navštívit.

Chystáte se na akci samotnou? Pokud ne, tak proč ne? 🙂 Já osobně všem akci více než vřele doporučuji, ostatně se sám účastním každého expa účastním a stejně tak se budu účastnit i tohoto.

Obrázek
Buď svůj.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Expo 24.6. Pardubice

Příspěvek od peldap »

Zdravím všechny,
chtěl bych jen krátce zhodnotit dnešní Expo v Pardubicích. Myslím, že akce byla velmi povedená, potkal jsem spoustu sběratelů, které jsem dlouho neviděl.Účast byla poměrně velmi slušná, vše fungovalo jak mělo, takže i s organizací spokojenost. Velmi zajímaví hosté na autogramiádě, pro sběratele podpisů asi velký zážitek.
Pro mě osobně největší zážitek naživo sledování GB od hokej-karty.cz. Velmi dobrý výběr boxů a hlavně podle mého velmi dobré karty, které se povedlo vytáhnout. Vrcholem GB bylo rozbalování posledního boxu SP Signature Legends a hned ve druhém balíčku něco, co se hned tak nevidí naživo vytáhnout: Future Watch Wayne Gretzky AU limit /49... Neskutečná pecka a velká gratulace pánovi, který zakoupil Edmonton.
Mějte se všichni fajn a brzy na dalším Expu....
Petr

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti