DO PRAHY SE VRACÍ BURZA!

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

DO PRAHY SE VRACÍ BURZA!

Příspěvek od radek850 »

Poctivá a pořádná burza zpět v Praze? Je tomu tak!

Dne 22.4.2023 se, snad v co největším počtu, sejdeme v TJ Sokol Praha - Krč na 1.ročníku sběratelské burzy sportovních karet a předmětů.

PROSTOR A PARTNEŘI

Burza se uskuteční v prostoru pro více než dvě desítky vystavovatelů a zajištěno bude občerstvení i doprovodný program. V rámci burzy se představí několik zajímavých vystavovatelů, v čele s největším e-shopem a kamennou prodejnou s kartami v ČR Kartičkárna.cz a také výrobcem sběratelských karet Moje Kartičky, který je zároveň majitelem licence na výrobu a distribuci hokejových karet českého národního hokejového týmu. Oběma partnerům tímto vřele děkujeme za spolupráci.

LOKALITA

TJ Sokol Praha - Krč se nachází v klidné lokalitě Prahy 4 dostupné jak pro mimopražské návštěvníky, jelikož se nachází v přímé blízkosti Jižní spojky (adresa Za obecním úřadem 7, Praha 4), tak i pro Pražáky. V blízkosti (cca 10-15 minut pěšky klidnou chůzí) jsou stanice metra Budějovická a Kačerov a cca minutu od budovy se nachází autobusová zastávka pražské MHD „Nad Rybníky“.

PARKOVÁNÍ

Parkování pro návštěvníky burzy je v místě konání zdarma v rámci soukromého parkoviště a přilehlých ulic v okolí TJ Sokol Praha - Krč. I přesto, že se místo nachází na Praze 4, nejsou v okolí žádné placené zóny.

VSTUPENKY

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti GOOUTza 100 Kč. Zájemci, kteří se chtějí zúčastnit jako vystavovatelé, mají možnost si zarezervovat stoly - menší za 300 Kč a větší za 450 Kč (větší stůl má rozměr na šířku téměř dva a půl metru a vejdou se na něj i dva vystavovatelé). Pro všechny stoly je k dispozici připojení k el. síti. Na místě budou vstupenky k zakoupení za 150 Kč.

Přímý odkaz na předprodej vstupenek - https://goout.net/cs/sberatelska-burza- ... 23/szaokbv

DOPROVODNÝ PROGRAM

Součástí akce bude i groupbreak ve spolupráci s Kartičkárna.cz. Info o groupbreaku zveřejníme v průběhu února. Další doprovodný program připravujeme.

Všechny důležité informace budeme postupně zveřejňovat na našich sociálních sítích www.facebook.com/burzahokejovychkaret a www.instagram.com/burzahokejovychkaret, které tímto doporučujeme sledovat. Vaše dotazy náměty a připomínky nám můžete posílat na e-mail burzapraha@email.cz.

Věříme, že se po delší době sběratelé s celé republiky sejdou opět v Praze, kde si to, doufáme, všichni užijeme. Těšíme se na vás.

Burza Hokejových Karet Praha

— se účastní Burza sportovních karet a předmětů.



Obrázek
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: DO PRAHY SE VRACÍ BURZA!

Příspěvek od Bianconero »

radek850 píše:
pát 27. led 2023 19:29:32
Burza se uskuteční v prostoru pro více než dvě desítky vystavovatelů a zajištěno bude občerstvení i doprovodný program. V rámci burzy se představí několik zajímavých vystavovatelů, v čele s největším e-shopem a kamennou prodejnou s kartami v ČR Kartičkárna.cz a také výrobcem sběratelských karet Moje Kartičky, který je zároveň majitelem licence na výrobu a distribuci hokejových karet českého národního hokejového týmu. Oběma partnerům tímto vřele děkujeme za spolupráci.
Od kdy je Kartičkárna největším e-shopem a kamennou prodejnou v ČR? :think:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: DO PRAHY SE VRACÍ BURZA!

Příspěvek od Tie »

Možná když připočteš karzy z jinejch sportů, tak je... kdo ví.

Každopádně já rád dorazím, pokud to bude jen trochu možné.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: DO PRAHY SE VRACÍ BURZA!

Příspěvek od radek850 »

Bianconero píše:
pon 06. úno 2023 10:28:59
radek850 píše:
pát 27. led 2023 19:29:32
Burza se uskuteční v prostoru pro více než dvě desítky vystavovatelů a zajištěno bude občerstvení i doprovodný program. V rámci burzy se představí několik zajímavých vystavovatelů, v čele s největším e-shopem a kamennou prodejnou s kartami v ČR Kartičkárna.cz a také výrobcem sběratelských karet Moje Kartičky, který je zároveň majitelem licence na výrobu a distribuci hokejových karet českého národního hokejového týmu. Oběma partnerům tímto vřele děkujeme za spolupráci.
Od kdy je Kartičkárna největším e-shopem a kamennou prodejnou v ČR? :think:
Informace je z jejich webu, při sečtení všech sportů i mimosportovních karet, které nabízí, by to reálně i mohla být pravda.
Buď svůj.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: DO PRAHY SE VRACÍ BURZA!

Příspěvek od radek850 »

Sledujte pro novinky naše sociální sítě, chystá se bohatá tombola, mnoho zajímavých prodejců, groupbreak Extraligy a NHL a možná i nějaká ta vědomostní soutěž bude... s nákupem vstupenky má každý automaticky jeden lístek v tombole
https://goout.net/cs/sberatelska-burza- ... 3/szaokbv/
Buď svůj.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: DO PRAHY SE VRACÍ BURZA!

Příspěvek od radek850 »

8 dnů do burzy... a já doufám, že se sejdeme v co nejhojnějším počtu! :)

Podařilo se již týden zpátky vyprodat místa a dořešit navýšení prostoru na 300m2, neváhejte a kdo by měl zájem o stůl, tak kupte :)

V tombole budou celkem věci v hodnotě okolo 25000, žádné plívy na vás fakt nečekají! K nákupu vstupenky v předprodeji navíc jeden lístek do tomboly zdarma.

Jsou rozjeté groupbreaky nhl a extraligy, kdo by měl zájem, napište mi klidně tady na foru do zpráv a pošlu vám veškeré info (případně mě lze najít i na fb - Radek Leprikon Lavrinčík)

Občerstvení zajištěno.

Na všechny se moc těšíme! :)
Buď svůj.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: DO PRAHY SE VRACÍ BURZA!

Příspěvek od radek850 »

Tak burza, burza se povedla nad všechna očekávání! :)

Přišlo celkem přes 200 lidí a panovala naprostá spokojenost všechny účastníků a návštevníků (alespoň jsem zatím ještě neslyšel o negativním postřehu, kdyžtak mi ho klidně napište).

Co mohu zaručit je, že to není zdaleka poslední burza, která se bude v prostoru sokolu konat, další bude však až někdy na podzim, nemáme v plánu to dělat jako každoměsíční akci.

Všem, kteří se přišli podívat, se kterými jsem měl čest pokecat, a kteří si akci užili... díky! Děláme to pro lidi a bez vás, bez vás by to nebylo vůbec ono, všem skládám hlubokou poklonu.

Celou akci panovala velmi pozitivní, přátelská, atmosféra, který mi ukázala, že je stále zájem o burzy, a že virtuální svět tento pocit nikdy nenahradí (samozřejmě až na Janečkův metaverse, kde se dá i létat :))

Fotoreport a video již brzy.
Buď svůj.

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host