Burza Praha

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Burza Praha

Příspěvek od 33mc »

sixta1983 píše:účast slabá
Všichni víte, že se k takové reakci nikdy neuchyluju, ale TY VEMENO Z RYBY, KTERÉ MÁ VE VLASTNÍM ČERVENÉM PODPISU 3 OBROVSKÉ HRUBKY - předveď se a udělej burzu, kde nebude účast "slabá" - aneb buď rád, že jsi mohl dorazit na akci, které si ostatní sběratelé váží a těší se na ni....

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Burza Praha

Příspěvek od deiv14 »

33mc: :thumbup: :clap: *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

karaci76
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 29. zář 2016 21:33:14

Re: Burza Praha

Příspěvek od karaci76 »

33mc píše:
sixta1983 píše:účast slabá
Všichni víte, že se k takové reakci nikdy neuchyluju, ale TY VEMENO Z RYBY, KTERÉ MÁ VE VLASTNÍM ČERVENÉM PODPISU 3 OBROVSKÉ HRUBKY - předveď se a udělej burzu, kde nebude účast "slabá" - aneb buď rád, že jsi mohl dorazit na akci, které si ostatní sběratelé váží a těší se na ni....
Tak tohle je trosicku ostry ne? Toto prece neni nic proti poradani burzy jako takove, to nikdo nekritizuje. Proste jen konstatoval, ze oproti jindy nebylo tentokrat na burze tolik lidi, a ja s nim souhlasim. Proc hned takhle nadavat?
A za druhe, kazdy ma nejakou tu slabinu, u nekoho je to horsi pravopis, jiny ma zase problemy s poctama. Jde o to pochopit vyznam. Mimochodem, kdyz uz jsme u toho, neni to poDpis, ale popis.

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: Burza Praha

Příspěvek od PROCHEY »

karaci76 píše:Mimochodem, kdyz uz jsme u toho, neni to poDpis, ale popis.
Uživatelský panel > Profil > Podpis. Aspoň já to tak vidím. Když už teda někoho poučuješ...

@Martine, klid. Já myslím, že sis to opravdu špatně vyložil. Určitě tomu teda nepomohla skutečnost, že autor příspěvku má vyjadřovací schopnosti level šimpanz po lobotomii. Po několikerém přečtení jsem ale dospěl k závěru, že nejde o kritiku organizace, ale spíše výtku směrem k nám, kteří na burzy nejezdí.

Já za sebe teda slibuju, že zkusím ještě letos aspoň jednu burzu stihnout. Navíc se mi povedlo zlanařit ke sbírání spolužáka, takže bych ho rád přivedl s sebou.

Mimochodem k účasti se ne zrovna pochvalně vyjádřil i jeden pravidelný účastník/stánkař, na kterého by ses určitě takhle nerozzlobil. :)

Já osobně jsem rád, že burzy pořádáš, i když už jsem rok na žádný nebyl. :)

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Burza Praha

Příspěvek od 33mc »

Dobře, měním tedy "vemeno z ryby" za "hlupák", i když, jak praví klasik, znám ještě mnohem horší slova na "v"...

Já samozřejmě vím, že tentokrát nebyla účast taková, jako třeba v září, ale takhle to prostě je. V září měly premiéru nové OFS Icebook a byla autogramiáda, silnější bude asi zase listopad, protože vyjdou nové OFS 2016/17...

Mě jen přišlo líto - ať už napsal příspěvek kdokoliv - že pro nezúčastněného člověka mohl vyznít tak, že ta hrstka sběratelů, která
na burzu chodí, se chová jako banda veksláků a žádné pořádné karty sebou stejně nenosí...
BTW - jeden parádní podepsaný Gretzky ležel na jednom ze stolů skoro celou burzu.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Martine, tady souhlasím s tím, že tvůj příspěvek je naprosto zbytečně útočný a neopodstatněně, protože Sixta evidentně na tebe vůbec nenarážel. To, že byla slabší burza, se dalo čekat. Minulá byla extrémně nabitá a já si troufnu tvrdit, že jsem tam více lidí nikdy neviděl. Samozřejmě, předváděčka Icb, návštěva 5ti legend a hlad po prázdninách udělaly své:-). Takže bylo jasné, že říjen bude úplně jiný... Ale za to nikdo nemůže, a mně teda ani nepřijde, že by to Sixta na tebe nijak házel...
A to urážení mi přijde taky zbytečný a za hranou.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Burza Praha

Příspěvek od 33mc »

pavelbart píše:Martine, tady souhlasím s tím, že tvůj příspěvek je naprosto zbytečně útočný a neopodstatněně, protože Sixta evidentně na tebe vůbec nenarážel. To, že byla slabší burza, se dalo čekat. Minulá byla extrémně nabitá a já si troufnu tvrdit, že jsem tam více lidí nikdy neviděl. Samozřejmě, předváděčka Icb, návštěva 5ti legend a hlad po prázdninách udělaly své:-). Takže bylo jasné, že říjen bude úplně jiný... Ale za to nikdo nemůže, a mně teda ani nepřijde, že by to Sixta na tebe nijak házel...
A to urážení mi přijde taky zbytečný a za hranou.
Takže ještě jednou :
Ať už napsal příspěvek kdokoliv - pro nezúčastněného člověka mohl vyznít tak, že ta hrstka sběratelů, která
na burzu chodí, se chová jako banda veksláků a žádné pořádné karty sebou stejně nenosí...

Tudíž to neberu jako osobní útok, ale jako útok na burzu, kterou spolupořádám. Proto mám potřebu se k tomu vyjádřit a reagovat.
Každopádně hodnocení burzy jako "slabší" je věc velmi subjektivní - my jsme třeba měli tentokrát lepší tržbu než v září...

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Burza Praha

Příspěvek od Veteran fans hcs »

já bych se za sebe strašně rád dozvěděl jaký druh ryby a kde přesně má vemeno ;)

listoval jsem teď asi 10 minut ve čtvrtém dílu katalogu Světem zvířat a žádnou rybu s vemenem jsem nenašel ;)

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Staal »

pavelbart píše:Martine, tady souhlasím s tím, že tvůj příspěvek je naprosto zbytečně útočný a neopodstatněně, protože Sixta evidentně na tebe vůbec nenarážel. To, že byla slabší burza, se dalo čekat. Minulá byla extrémně nabitá a já si troufnu tvrdit, že jsem tam více lidí nikdy neviděl. Samozřejmě, předváděčka Icb, návštěva 5ti legend a hlad po prázdninách udělaly své:-). Takže bylo jasné, že říjen bude úplně jiný... Ale za to nikdo nemůže, a mně teda ani nepřijde, že by to Sixta na tebe nijak házel...
A to urážení mi přijde taky zbytečný a za hranou.
Za to se podepisu, zbytecne urazeni uzivatele ktery nenapsal nic hrozneho, ale jen to, ze bylo mene lidi.

Uživatelský avatar
emxy
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: pát 13. kvě 2016 20:08:45

Re: Burza Praha

Příspěvek od emxy »

Ja myslim, ze si sixta mel dat vic zalezet na srozumitelnosti toho prispevku, nez na tom emocnim prebarveni, a ona by tomu pak odpovidala i ta reakce... Asi by nikoho neubylo, kdyby si ten prispevek po sobe precet, aby to davalo normalne smysl... Jinak ja jeste na burze nebyl a doufam, ze to zvladnu pristi mesic, podobny reakce me odradit urcite nemuzou :thumbup:

Uživatelský avatar
sixta1983
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 72
Registrován: ned 06. bře 2016 18:13:24
Bydliště: české budějice

Re: Burza Praha

Příspěvek od sixta1983 »

TAK MOMENT !!!! a prosím čtěte poctivě a nekoukejte tedyy moc na "hrubky"je nová doba spíš píšu sms teda raději volám -neomezený tarif - opravdu nejsem ve škole při diktátu !! Organizace dobrá ,naopak suprová pač sem přijel dost pozdě a ještě byl dotyčný organizátor tak hodný ,že mi za pouhou stovku ještě došel pro stolek ....tímto děkuji Martine!No a jdeme dál ! účast slabá znamená jen frázi ve stylu " neprodal sem skoro nic ze svých nových cca 2 měsíce starých a rovnou do holderu daných karet ,v TOP stavu ale pro mě se nehodících !!!!" Sbírám jen drahé karty !! ROY ,BRODEUR, GRETZKY,YZERMAN, FRANCIS, SAKIC !!!! hard AU PATCH !!! Každý sbírá něco jiného a já si to koupím dám si to nad televizi a jsem spokojený !!!! nejedu kvantitu ale kvalitu!!! druhá věc chtěl sem koupit gretzkyho za 5 tis najednou tam chlap nebyl a karta u Pavla B. ok supr člověk domluvili jsme se jinak je z toho karta za 8 tisíc mnohem hezčí a tak jak já mám rád !!!( dohoda již s Pavlem a supr ).....no a za třetí jelikož sem si kupoval na burze boxy za skoro 6 tisíc dohodl jsem se s človíčkem na koupi karty 05-06 jersey /10 ROY za 2000 tis na příště (opět supr jednání těšim se za měsíc)......a to jsem kartu nekoupil jen z toho důvodu že jsem nedomluveně předem musel zavést chlapům na stavbu prachy !!!! No a dostáváme se k tomu nejdůležitějšímu je mi takřka jedno kolik zaplatím za kartu když jí chci ,ale aby mě člověk uháněl o mojí kartu která se mi nehodí a neustále mě otravoval a nabízel úplně něco jiného než já chci normálně jak vietnamec na tržnici !!!! to už je moooc je to po několikáté a naopak vám tyto dva lidi burzu kazej !! Dělám a hlídám sportovní akce i festivaly a jejich známý těchto otravů z burzy pravidelně vyháníme pač tam přesně stejně otravujou lidi s překupem lístku!!!! proto ten termím "veksláci".....naštvala mě věc ,že mi vůbec někdo nabízí nějaké válející se nesmysly roky doma a chce za to ze stokorunovým doplatkem nejnovější case hity !!!!Napsal sem to sem jen aby jste se zasmáli nad chováním některých a pro můj klid jsem si myslel ,že si to dotyčný přečte a já už budu mít příště klid ......a jinak ryby opravdu vemena nemají :) ...někdo nadává a někdo věci řeší jako chlap ....mějte se a díky za burzu
sháním Gretzkyho jersay,podpisovku ,na gold team 95-96,Brodeur na parkhurst international 95-96 NNO3 !!!!!

Díky červencovému GB, už je na světě z-team Gretzky juchú!!!! díky šťastné ruce Pavla.Zde jsou karty na prodej nebo výměnu krom pana Wayne Gretzkyho !.. http://pavelmyn.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
sixta1983
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 72
Registrován: ned 06. bře 2016 18:13:24
Bydliště: české budějice

Re: Burza Praha

Příspěvek od sixta1983 »

to je stejně masakr když nad tím zpětně přemýšlím ...on má tu drzost mi říct ,že má karta i na ebay je za 40 usd a ukazuje vám aukci na ebay kde přihazujou dva lidi do konce je několik týdnů a poslední příhoz je právě 40usd ......no příště ho jeho sbírkou v albech praštim přes palici a nemusím tu nic pro zasmání psát ,když se vám to nelíbí .....to jsem ještě kvůli němu otravoval Pavla B. ,že mi prodal kartu s beketem né 40usd ,ale něco kolem 12 usd jak mi tvrdil zmiňovaný sběratel Gretzkýho již u další karty ......... karta má opravdu 40 usd a tento člověk mě opět snažil podvést!!!
sháním Gretzkyho jersay,podpisovku ,na gold team 95-96,Brodeur na parkhurst international 95-96 NNO3 !!!!!

Díky červencovému GB, už je na světě z-team Gretzky juchú!!!! díky šťastné ruce Pavla.Zde jsou karty na prodej nebo výměnu krom pana Wayne Gretzkyho !.. http://pavelmyn.rajce.idnes.cz/

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Burza Praha

Příspěvek od zizomil »

sixta1983 píše:to je stejně masakr když nad tím zpětně přemýšlím ...on má tu drzost mi říct ,že má karta i na ebay je za 40 usd a ukazuje vám aukci na ebay kde přihazujou dva lidi do konce je několik týdnů a poslední příhoz je právě 40usd ......no příště ho jeho sbírkou v albech praštim přes palici a nemusím tu nic pro zasmání psát ,když se vám to nelíbí .....to jsem ještě kvůli němu otravoval Pavla B. ,že mi prodal kartu s beketem né 40usd ,ale něco kolem 12 usd jak mi tvrdil zmiňovaný sběratel Gretzkýho již u další karty ......... karta má opravdu 40 usd a tento člověk mě opět snažil podvést!!!
rad bych se zeptal nejsi ty ten co se snaží prodat Z-tym Wayna v rámečku za 5.000.-?? nebo za kolik :-)
pokud ano tak je to dost uchylna cena...
Naposledy upravil(a) zizomil dne pon 03. říj 2016 0:31:06, celkem upraveno 1 x.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Burza Praha

Příspěvek od zizomil »

NAPOSLED !!! balíčky už nestojí 50 korun a case hity v limitaci pod /100, pravděpodobnosti 1 na case a méně, ceně balíčků 150kč+ po roce 2000 nikdy už nebudou za 10kč/usd !!!!!!!NEJSOU 90.léta ,kdy jste obelhávali malé kluky co chtěli Haška a vy jste je za dvě řadovky Hašana obrali o kartu 100usd .Pak ještě jedna věc a jdeme na můj GB . Dotyčný chtěl mojí kartu a ať si vyberu za ní jinou/é.....dobrá řekl jsem mu ,že sbírám ROYE, GRETZKYHO a to AU či PATCH a podobně .Prý samo a nechal mě listovat mezi plívama a nabízel neustále dokola jiná jména *lgh* .........Prosím tímto nebuďte blázni a chovejte se jako lidi . Je to krásný koníček a nekažte to !

a kolik by jsi si predstavoval korun za dolar? kurz 1ku 1?? nebo snad 20 za dolar? nechapu... v tuto dobu muzeme byt rádi ze kartu co ma 20usd prodame za 100-150.- jersey karty koupis uz za 30.- kus u NO NAME hrače
jeste jedna vsuvka... nevim proc hanis nekomu karty... pro nekoho je to plíva a pro nekoho jsou to pekny karty...kazdej nevydelava xyz penez a tak je pro nej i prosetka poklad...
a koncim asi timto... Prosím tímto nebuďte blázni a chovejte se jako lidi . Je to krásný koníček a nekažte to !

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od dj4u »

K těm cenám, co to s tím pořád máte, dle nějakého BECKETTU, to slyším na burze každou chvilku (kolik má ta karta v beckettu?) Vždyť ty ceny tam jsou úplně mimo, jak se můžete dle toho řídit? Ceny jsou odvíjené dle toho za kolik jsem danou kartu koupil od nějakého zdroje, takže když koupím (vyhraji kartu) např. na ebayi za 20 dolarů, tak má asi cenu jakou? 20x25 + poštovné :roll:
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Bane
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 68
Registrován: stř 28. říj 2015 11:34:01

Re: Burza Praha

Příspěvek od Darth Bane »

Raději se k pánu sixtovi ani nebudu vyjadřovat, protože jsem se s podobnými lidmi jeho ražení a jednání bohužel už setkal (např. tuzuxxx) a nedopadlo to dobře...

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Burza Praha

Příspěvek od zizomil »

dj4u píše:K těm cenám, co to s tím pořád máte, dle nějakého BECKETTU, to slyším na burze každou chvilku (kolik má ta karta v beckettu?) Vždyť ty ceny tam jsou úplně mimo, jak se můžete dle toho řídit? Ceny jsou odvíjené dle toho za kolik jsem danou kartu koupil od nějakého zdroje, takže když koupím (vyhraji kartu) např. na ebayi za 20 dolarů, tak má asi cenu jakou? 20x25 + poštovné :roll:
pro tebe asi ano ale z 99% ji tu za tu cenu neprodas...

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od dj4u »

zizomil píše:
dj4u píše:
pro tebe asi ano ale z 99% ji tu za tu cenu neprodas...
a právě proto tu nic neprodávám :-)
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
sixta1983
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 72
Registrován: ned 06. bře 2016 18:13:24
Bydliště: české budějice

Re: Burza Praha

Příspěvek od sixta1983 »

a hele tak zizomil je ten blb :)))) ....tak pozor to je ten blb z burzy bacha na něj lidi to je správnej pošuk ....a jen tak pro nás zizomile až mě ještě jednou budeš otravovat na burze s přesně s těma blbostma co píšeš ,tak tě hned praštim albumem po hlavě !!! kvůli tobě jsem otravoval s reklamací seriozního prodejce p. Pavla.B. ta karta co má podle tebe 12 usd má 40 tupče !!! a nějaké že z-team gretzky je na ebay za 40 usd a přitom mi lžeš pač to jsou jen příhozy ty kašpare okradačská !!!!!žádného gretzkyho v rámečku neprodávám pač je to má srdeční záležitost a skvost zároven a 5 tisíc tam muselo padnou pač stejný vyděrač jak ty a nekompromisní blb jako ty se mě ptal (nějaký šedivý tlouštík) po tom co jsem mu říkal po několikáté ,že není na prodej !!! " kolik bych za něj chtěl!!" to je pánové prostě debil !!! S cenama naprosto souhlasím s DJ4U!!!! aspoň někdo normální !!! my ty karty kupujeme i s boxama či přímo po kusech v eshopech a vy je chcete zadara né ????!!!!!....udělám pro vás na ebay sekci " češi dolar 10 korun a poštovné grátis ,jo a daně ty prosím vůbec nechtějte my je taky neplatíme " :D ...ty jsi k smíchu čoveče ...fakt jsem se pobavil :DDDD.......to je vše už se na toto téma nebudu bavit ani odepisovat a jen vy co si myslíte ,že jsem nějaká guma nebo tak něco ,tak oblouk kolem mě hrozí úraz .)......blbce dělejte z někoho jíného já vám to tolerovat nebudu !!!! pokud jsem na burze viděl ,že se někomu líbila karta relativně levná a dotyčný na ní už nemá daroval jsem i karty grátis !!! dělám to pro radost né v nějaké křeči!
sháním Gretzkyho jersay,podpisovku ,na gold team 95-96,Brodeur na parkhurst international 95-96 NNO3 !!!!!

Díky červencovému GB, už je na světě z-team Gretzky juchú!!!! díky šťastné ruce Pavla.Zde jsou karty na prodej nebo výměnu krom pana Wayne Gretzkyho !.. http://pavelmyn.rajce.idnes.cz/

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Burza Praha

Příspěvek od zizomil »

sixta1983 píše:a hele tak zizomil je ten blb :)))) ....tak pozor to je ten blb z burzy bacha na něj lidi to je správnej pošuk ....a jen tak pro nás zizomile až mě ještě jednou budeš otravovat na burze s přesně s těma blbostma co píšeš ,tak tě hned praštim albumem po hlavě !!! kvůli tobě jsem otravoval s reklamací seriozního prodejce p. Pavla.B. ta karta co má podle tebe 12 usd má 40 tupče !!! a nějaké že z-team gretzky je na ebay za 40 usd a přitom mi lžeš pač to jsou jen příhozy ty kašpare okradačská žádného gretzkyho v rámečku neprodávám pač je to má srdeční záležitost a skvost zároven a 5 tisíc tam muselo padnou pač stejný vyděrač jak ty a nekompromisní blb jako ty se mě ptal (nějaký šedivý tlouštík) po tom co jsem mu říkal po několikáté ,že není na prodej !!! " kolik bych za něj chtěl!!" to je pánové prostě debil !!! S cenama naprosto souhlasím s DJ4U!!!! aspoň někdo normální !!! my ty karty kupujeme i s boxama či přímo po kusech v eshopech a vy je chcete zadara né ????!!!!!....udělám pro vás na ebay sekci " češi dolar 10 korun a poštovné grátis ,jo a daně ty prosím vůbec nechtějte my je taky neplatíme " :D ...ty jsi k smíchu čoveče ...fakt jsem se pobavil :DDDD.......to je vše už se na toto téma bavit ani odepisovat nebudu a jen vy co si myslíte ,že jsem nějaká guma nebo tak něco ,tak oblouk kolem mě hrozí úraz .)......blbce dělejte z někoho jíného já vám to tolerovat nebudu !!!! pokud jsem na burze viděl ,že se někomu líbila karta relativně levná a dotyčný na ní už nemá daroval jsem i karty grátis !!! dělám to pro radost né v nějaké křeči!
tak bacha!!! jedinej blb jsi tady ty ja ti nic neprodaval ani jsem s tebou nemenil a menit nikdy nebudu ty tvoje plívy si strc do prd... a jo jsi totalni guma ty trapko...a oblouk kolem me si dej dvojitej ty VEMENO Z RYBY... nebo radsi na burzu nechod ty hlídači :-) a jeste jednou tady neco napíses o nejakem okradačskem kašparovi tak te vynesou nohama napred ty gumo
Naposledy upravil(a) zizomil dne pon 03. říj 2016 13:25:45, celkem upraveno 2 x.

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů