Case Bronze Medal Memories 93

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2024.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5964
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Case Bronze Medal Memories 93

Příspěvek od SugarRay »

Už Když jsem viděl první ukázky z týhle série na konci roku , který dali LC na jejich FB stránky tak jsem věděl že tohle chci a taky jsem věděl že tentokrát to bude v pohodě protože tam neni Jágr a další hráči co se prosadili v NHL a s licenci je to taky ok , takže už žádný updaty a tahanice s "investorama " do karet se tentokrát konat nebudou .Jak řikám žádný hráči kvůli kterým lidi vykupujou casy a pak s tim kšeftujou pro zisk , ale tohle je prostě pro fajnšmekry , hráči jako Kašťák , Rosol , Stavjaňa , Sčerban , Doležal na těhle hráčích já jak se řiká vyrostl , legenda vedle legendy z konce 80tých let a první půlky 90tek , pro mě naprosto snová série a pokud ještě LC vydají sérii k MS ve Vídni 1996 tak už nic víc nepotřebuju to bude absolutní vrchol a nabízí se to protože tohle byl první bronz pro ČR a Vídeň 96 to je první zlato pro samostatnou ČR .

Všechny řadový karty jsou limitovaný do / 149 , v casu jsem měl 45 base cca třetina duplicitně .
Obrázek32 by Adam Beránek, on Flickr






15 base red paralel limit / 49
Obrázek35 by Adam Beránek, on Flickr
Obrázek34 by Adam Beránek, on Flickr

Blue paralel / 15


Obrázek33 by Adam Beránek, on Flickr

Game Snapshots , moc pěkný momentky hlavně ta fotka Rosola s Kaštákem mě dostala , nádherný fotky .

Obrázek41 by Adam Beránek, on Flickr

Red paralel / 25

Obrázek42 by Adam Beránek, on Flickr

Blue paralel / 15
Obrázek43 by Adam Beránek, on Flickr

Další moc pěkný karty co v tý sérii jsou - Focus to win , parádní záběry do obličejů hráčů , ten Beránek je naprosto úžasnej .Základní verze těhle karet limit / 40 , horní řada jsou red / 20 na skenech vypadaj ty karty stejně ale v reálu jsou jasně odlišný .

Obrázek36 by Adam Beránek, on Flickr

Josef "Hugo" Beránek limit / 10 blue a pro mě asi nejhezčí karta co jsem vytáhl za poslední roky .

Obrázek38 by Adam Beránek, on Flickr

V každym boxu je jedna ta týmovka v bronzovym rámečku a asi v každym druhym R.Záruba a P.Vichnar , taky moc pěkná fotka . A myslim dve - tří ty puzzle karty .

Obrázek44 by Adam Beránek, on Flickr

V každym boxu jeden podpis a co k tomu dodat ? Legenda vedle legendy , nádherný podpisy těhle hráčů , pěkný karty ten design k tomu dokonale sedí , celkem teda 10 podpisů , základní verze limit / 20 , pak jsem měl dva red / 10 a dva blue / 5 .

Obrázek39 by Adam Beránek, on Flickr

Obrázek40 by Adam Beránek, on Flickr

A nakonec hodně zajímavý karty v plastových rámečcích v barvách český trikolory , bílá limit / 9 , červená / 5 , modrá / 3 a bronzový 1 of 1 , je to moc hezký a musí se to držet a vidět na živo .
Obrázek37 by Adam Beránek, on Flickr

Nádherná série a je jasný že LC se zase derou nahoru na pozici československý jedničky mezi vydavateli karet , po tom úletu se sérií ELH Records , získávaj zase plusový body a 10 / 10 série naprosto bez keců , krása , krása , krása .
Obrázek

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 751
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Case Bronze Medal Memories 93

Příspěvek od elektrikar »

pěkný karty,
taky jsem o tom přemýšlel ale vychází toho teď nějak moc a nemůžu kupovat všechno :-(
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5964
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Case Bronze Medal Memories 93

Příspěvek od SugarRay »

No já bych si musel asi vzít nějakou větší půjčku nebo vyhrát v loterii abych si mohl koupit všechno co teď poslední dobou vyšlo a co bych chtěl rozbalit, ale určitě bych chtěl dosbírat všechny podpisy z týhle série .
Obrázek

Uživatelský avatar
jarse
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 22. čer 2011 7:44:33
Bydliště: Znojmo

Re: Case Bronze Medal Memories 93

Příspěvek od jarse »

Vypadá to dobře ..... ;)
A když jsem před nějakou dobou zaregistroval, že by to mělo vyjít, tak od té doby přemýšlím o kompletaci základního setu + puzzle týmu ..... :)
předmět zájmu : Češi v NHL + karty reprezentace ČR + base sety (historie, legendy)
webová stránka: http://www.jarsecards.websnadno.cz
facebook : Jarse Karty
fotogalerie: http://www.jarse.rajce.net
Nabídka karet: http://www.jarsekarty.rajce.net

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: Case Bronze Medal Memories 93

Příspěvek od Netorack »

Tohle je fakt parádní počin, takhle nějak by to mělo vypadat. Krásné karty i podpisy. V checklistu sem tam Lindros, Dahlen nebo Brindamour na zpestření :) Možná nějaký šperk jako case hit by se hodil, memo nebo zlatý podpis nebo tak něco. Těším se na další díly.

Týmovou fotku s tučňákem jsem měl na zdi, ale turnaj si moc nepamatuju, to až tu Vídeň 96.

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2024“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host