1x OPC 22/23

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
parom
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř 07. úno 2018 18:41:21

1x OPC 22/23

Příspěvek od parom »

Jedná sa o môj prvý otváraný box OPC... tak trochu som dúfal, že v ňom budem mať šťastie na nejakú lepšiu kartu a samozrejme aj s hráčom, ktorý v NHL dal buď viac gólov alebo ich viac pochytal než ja sám samozrejme :D

Kariet a balíčkov je v boxe celkom dosť, takže pridám znovu len tie "top" karty...






.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tu sú prvé z nich:

Obrázek

Zahrať žolíka s týmito kartami by som naozaj rád, ale vyzbierať ich by bola naozaj fuška :D V jednom boxe sú iba 4, na fotke 1 chýba a tú ukážem až neskôr...aj keď sa jedná iba o "klasický" insert, tak sa dá dnes už povedať že sa jedná o "hit" boxu...

Tu je trošku slabšia várka rekrutov, aj keď nie kompletná...keď som rozbaloval balíčky, tak práve medzi prvými z nich boli na insertoch iba hráči Columbusu a Winnipegu, tak trochu mi to naznačovalo, že zrovna najlepší box mať asi nebudem....
Obrázek





Karty All Star setu:
Obrázek
U nich by som povedal, že hráči mohli mať na fotkách na sebe aspoň dres z AllStar...

Tu je zase časť Retro kariet, ktoré sa mi naozaj zapáčili a pokúsim sa ich aspoň väčšinu vyzbierať, ak by samozrejme chcel niekto niečo vymeniť budem rád...

Obrázek

Obrázek
A po karte Kerfoota už začnem s pridávaním toho lepšieho z boxu:

Obrázek
Škoda len, že na retro rookie sa nezadarilo lepšie ale ostatné naozaj potešili...

Modré paralelky:
Obrázek

Na klasických rookie sa ku koncu boxu niečo predsalen našlo:
Obrázek

A tu je zvyšok boxu so 4 limitovanými kartami a Beniersom:

Obrázek
Vrchné 3 karty z tejto záverečnej fotky moc neoslnili ale asi je to vykúpené Swaymanom/99 a Beniersom.
Dojem z boxu bol nakoniec dobrý a asi sa pustím neskôr do ďalšieho .... *thks*

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 751
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 1x OPC 22/23

Příspěvek od elektrikar »

Ahoj,

gratulace k parádním kartám, za mě poslední ročníky OPC jsou parádní karty za slušné peníze
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
parom
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř 07. úno 2018 18:41:21

Re: 1x OPC 22/23

Příspěvek od parom »

To áno, k dokonalosti im chýbajú už len Team Checklist karty. Aspoň keď pribudol Seattle ich mohli ešte ponechať :thumbup:

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 1x OPC 22/23

Příspěvek od SugarRay »

Tenhle ročník se mi taky líbí , nikdy jsem neotvíral box týhle série , ale ty 22 / 23 se fakt povedli a taky bych chtěl jeden box zkusit .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host