2xUD Series 2

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
parom
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř 07. úno 2018 18:41:21

2xUD Series 2

Příspěvek od parom »

S veľkou zvedavosťou som sa pustil do rozbalovania Series 2, nakoľko sa jedná o moje prvé boxy akýchkoľvek "Series" od UD.... samozrejme som dúfal v YG a mnohé ďalšie karty našich, ktoré checklist ponúka......

Obrázek

Keďže je v boxe hromada radoviek, nebudem sem ukazovať všetko samozrejme...
.
.
.
.
.Obrázek
Presne tú kartu z obrázku chcem *rfl*

.
.
.
.
Každopádne najzaujímavejší balíček vyzeral pri otváraní presne takto:
Obrázek

Z našich v ňom bol ale iba Tatar, ktorý sa konečne v NJD túto sezónu rozbehol... a na tej trošku hrubšej karte bolo žiaľ iné meno ako Slafkovský...

Tu je v podstate výsledok boxu:
Obrázek

Pri rozbalovaní som nechápal prečo je na Saroosovi napísané miesto jeho mena "Juice" ale nakoniec som zistil, že to je "Unannounced paralel" karta.
Čo sa týka Highlighters Hughesa, tak tá karta má mať plnenie 1:1536 v hobby boxoch, čo je celkom slušné takú chytiť...samozrejme pripájam sa taktiež týmto ku gratulácii k navýšeniu bodového rekordu hráča Devils :D Ten Eliášov bol snáď starší než ten Gáboríkov v Minnesote...




Ďalšie inserty:
Obrázek

A stale ani Regenda ani Slafkovsky....
Obrázek




.
.
.
.
.
.
.
.
a nie, ani teraz nebude:
Obrázek


Každopádne v radovkách bol aspoň Černák s Tatarom ale musím povedať, že viaceré inserty potešili, hlavne čo sa týka Xhekaja na YG ako aj jersey Boldyho, predsalen by mala byť tak jedna na 6 boxov....

Myslel som, že druhý box nechám na ďalší deň ale zvedavosť nepustila *slintak*

Obrázek

Tu už budú len inserty:
Obrázek

Fleury na ClearCut potešil - v oboch boxoch bol dokonca na radovke. Čo som ešte ani nespomenul, tak v samostatných boxoch neboli duplikáty, a neboli ani poškodené, každopádne keď som dal radovky dohromady hneď sa duplikáty objavili...
...PS: Dúfam, že Beniers vyhrá Calder Trophy...

Obrázek

Obrázek

Keď mi ostával posledný balíček zavládlo trošku sklamanie keďže som nemyslel, že v poslednom balíčku na dne boxu bude nejaká ta YG ale nakoniec.....


Obrázek



...bol v poslednom balíčku checklist YG :D Aspoň niečo... ale vtej chvíli potešil viac ako ktorákoľvek iná karta v boxe.... každopádne ak by niekto mal o niečo záujem, mám aj hromadu radoviek naviac a budem samozrejme rád za výmenu.

Marek P
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 94
Registrován: stř 08. bře 2023 17:25:17

Re: 2xUD Series 2

Příspěvek od Marek P »

Každopádně gratuluji, nakolik tomu rozumím, je to pěkných pár vážně dobrých úlovků :thumbup: Samozřejmě, na podpis McDavida nebo ponožku Pastrňáka (ve vašem případe asi spíš Tatara) čekáme všichni, ale...
Já si svůj box Serie One šetřím a rozbaluju postupně. Až ho dokončím, předpokládám, že base set bude kompletní (samozřejmě až na nováčky) a příjde čas na Serie Two. Ale takové "gule", abych koupil hned dva najednou fakt nemám! :lol:

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2729
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 2xUD Series 2

Příspěvek od SteveRogers92 »

Super boxy. Juice je Sarosova prezývka. U nás (Preds) ho zná každá jako Juice. :)
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host