2020/21 SP Signature Edition Legends

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2020/21 SP Signature Edition Legends

Příspěvek od worlikk »

Stejně jako spousta dalších jsem se po oznámení těšil na novou sérii zaměřenou na legendy. Jasně, že cílem je Wayne, Jarda, Mario, Marty atd...tak schválně

Box první


Na Canvasu Hull, paralelky Howella a Beezera...slušnej start

Obrázek

Na Dominant Digits se musí krásně vyjímat ty podpisy, ale mě se bohužel vyhnuly. Škoda, že Roy má nějak zmáčknutej pravej dolní roh *bang*

Obrázek

Podpisy? Jako podepsanej Decagon asi dobrý, ale ta jména...jasně, trefil jsem to... :lol:

Obrázek



Box druhý

Krásnej Beliveau, k tomu Nolan, Tkachuk nebo Chelios...slušný

Obrázek

Behind the Boards mi přijde jako karta, která by víc seděla do UDS1, 2 nebo Extended 20/21. Zmáčknutej pravej dolní roh pro změnu u Hawerchuka...

Obrázek

První podpisovka mi znova připomněla moje brejkařský "štěstí" z minulosti...a už jsem si začal docela nadávat :lol:

Obrázek

.
.
.
.
.
.
.

U druhý to ale přišlo a hned se obloha začala rozjasňovat...

Obrázek



No, ale to nebylo vše a jako třešnička na dortu se ukázala ještě podpisovka číslo tři...rovnou do sbírky *cheer*

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Obrázek


Suma sumárum, ke konci se to dost dobře stupňovalo a klidně bych si zkusil otevřít boxy další. Všichni chceme vytáhnout toho Gretzu, ale od toho se člověk musí odprostit. Ve výsledku převládá spokojenost. Mít na Decagonu zvučnější jméno než Kehoe a Kuba, tak jsem asi hodně spoko. Grant Fuhr jde rovnou do sbírky podpisů legend, Cournoyerův podpis už mám, takže tady bych se nebránil výměně za podobné jméno, které naopak nemám. Zbytek bude k dispozici.

Díky za pozornost :wave:
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020/21 SP Signature Edition Legends

Příspěvek od Maurice Richard »

Ve finále paráda! Ten Fuhr je bombice veliká! Cournoyer taky, ale moc lidí ho neocení.... bohužel. Podpis Kuby je ale taky fajn. Je super, že si na takové hráče vzpomněli, za to jsem fakt rád. Já měl třeba na base Rick Lanze za Canucks.
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
flynander
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: pon 01. zář 2014 19:05:20
Bydliště: Šternberk

Re: 2020/21 SP Signature Edition Legends

Příspěvek od flynander »

Ve finále celkem výhra teda, gratuluji! Cournoyer a hlavně Fuhr jsou nádherný trefy + podepsanej Kuba do výměn také určitě není k zahození. ;) Občas mě teda zarazí to plnění od UD, kdy v jednom boxu jsou dva řekněme "slabší" podpisy a ve druhém tři, a z toho dvě parádní jména.

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020/21 SP Signature Edition Legends

Příspěvek od frodo »

tak a vymalované.....COCO v najkrajšej maske a úplný špic- ako zberatel G.Fuhra ticho závidím bohajeho
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: 2020/21 SP Signature Edition Legends

Příspěvek od zbynekf7 »

Hezky se Ti to podařilo, gratuluji. Kuba na Decagonu by mi jistě nevadil, ale jasně že ten druhý box to musel převážit, resp. odlehčit tak, že to vyletělo ohromně nahoru. Fuhr v parádní masce do sbírky z rozbaleného boxu, co více si přát :clap: :thumbup:
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020/21 SP Signature Edition Legends

Příspěvek od worlikk »

Maurice Richard píše:
ned 12. bře 2023 12:25:58
Ve finále paráda! Ten Fuhr je bombice veliká! Cournoyer taky, ale moc lidí ho neocení.... bohužel. Podpis Kuby je ale taky fajn. Je super, že si na takové hráče vzpomněli, za to jsem fakt rád. Já měl třeba na base Rick Lanze za Canucks.
Bohužel, taky mi přijde, že spousta lidí končí s legendama (nejen) Montrealu v době Roye a dál znají max Richarda. Hlavně, aby vytáhli Young Gunu nějakýho nounejma
flynander píše:
ned 12. bře 2023 12:39:30
Ve finále celkem výhra teda, gratuluji! Cournoyer a hlavně Fuhr jsou nádherný trefy + podepsanej Kuba do výměn také určitě není k zahození. ;) Občas mě teda zarazí to plnění od UD, kdy v jednom boxu jsou dva řekněme "slabší" podpisy a ve druhém tři, a z toho dvě parádní jména.
Tohle mně napadlo hned, když jsem se koukal na ty dvě hromádky z jednotlivých boxů...ten nepoměr byl fakt do očí bijící... *nevim*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020/21 SP Signature Edition Legends

Příspěvek od worlikk »

Při zakládání karet jsem našel už jednoho Fuhra ve sbírce *lgh* :crazy: *ne* , takže tenhle je k dispozici na prodej či výměnu, stejně jako Cournoyer
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host