OPC 2020/21 Blaster box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jimmy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 13. pro 2012 14:50:12
Bydliště: Prievidza

OPC 2020/21 Blaster box

Příspěvek od Jimmy »

Som zberateľom tímových znakov, hráčov Edmontonu na OPC a ako vedľajšiu zbierku kompletizujem base a retro sety OPC, preto keď sa objavil tento box po chvíľke váhania a dohode na cene som sa rozhodol pre jeho kúpu, môjho prvého.

Očakávania boli jasné, nejaké paralerné logo, paralerka Andreja Sekeru, doplnenie setu Edmontonu a čo najmenej kariet ktoré už mám v zbierke.

A výsledok? Z 80 kariet bolo 65 base, všetky, okrem checklistu, išli do zbierky, medzi nimi aj pár čechov

Obrázek

Žiadne paralerné logo ani Sekera sa nekonal, iba dve base, no práve tieto patrili medzi posledné 4 čo mi ešte chýbali

Obrázek

Z Edmontonu boli traja

Obrázek

Niektoré karty nezbieram a tak sú na výmenu

Obrázek

A čo zvyšok? Veď posúďte sami

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Sakic je tiež na výmenu, keďže paralerky, okrem znakov, nezbieram.

A čo na záver? Otváračku som si užil, zo začiatku to síce nebolo kto-vie čo, ale postupne to gradovalo. Keby bola možnosť určite by som si ešte nejaký starší boxík OPC rád otvoril.
zbieram:
hokej - tímové logá (462), Vladimír Dzurilla (46), Marcel Sakáč (2), Andrej Sekera (6), Róbert Lantoši (17), Marek Viedenský (4), Frederik Foltán (17), Playing Cards (136), Edmonton na OPC (100/674), OPC (2425)
futbal - tímové logá (382), Juraj Kucka (30), Dávid Hancko (12), Patrik Hrošovský (9), Martin Škrtel (20), hrané dresy SVK (11)

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host