Saves Help , Extended Series , SportZoo Exclusive

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2022.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Saves Help , Extended Series , SportZoo Exclusive

Příspěvek od SugarRay »

V létě jsem otvíral box UD series S2 a fakt jsem si tu otvíračku užil , pěkný karty , zajímavý inserty , co mě teda hodně vadí je úbytek těch exclusivek , člověk ani nedoufá v nějakou takovou kartu , prostě s tim už jsem smířenej ikdyž jsem na ty paralelky ujetej , je to můj největší fetish , tak to bohužel dneska je díky epacku .
Ty Extended jsou podle mýho názoru ještě o něco lepší a to hlavně v tý rozmanitosti insertů co se tam daj najít v návratu starých designu sérii UD Black Diamond , SPX , tady jsou UD Series 06 / 07 atd .

V Extended je spousta karet Seatlle Krakens za což jsem hodně rád mě se ten klub a dresy hodně líbí , stejně jako jsem byl skeptickej když vstupovali do NHL Vegas Golden Nights a pak jsem z nich byl nadšenej , tak s Krakenama se mi stalo uplně to stejný , navíc si tam vzali ze St.Louis V.Dunna a J.Schwartze mý oblíbený hráče .
V Extended jsou karty z prvního zápasu Krakenů v NHL , kterej byl stylově proti Vegas , karty s fotkama přímo z toho zápasů jsou na stříbrnym proužku po straně karty označený Inaugural Game a je jich tam fakt hodně , já jich měl 17 z toho dva duplikáty , jsou to karty nad rámec base setu s jinou fotkou a jinym číslem .

Obrázekbb1 by Ladislav Suchy, on Flickr

Tady na ukázku karta z druhý série kde je Jordan Eberle , vlevo karta base setu , vpravo extra vydaná karta k historicky prvnímu zápasu Kraknes v NHL

Obrázekbb2 by Ladislav Suchy, on Flickr

Vzhledem k tomu jak jsou UD ve zkluzu s vydávánim jednotlivých sérií anebo některym hráčum karty moc nevydávaj , tak jsem rád za hráče v nových dresech po přestupech atd. Arvidsson za LA konečně !! Dvorak v Monteralu , Eichel v dresu Vegas atd.


Obrázekbb5 by Ladislav Suchy, on Flickr


Češi a Slováci

Obrázekbb4 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázekbb3 by Ladislav Suchy, on Flickr

Další karty nad rámec base setu jsou tyhle 20 - 21 ALL Stars Team karty , zase na tom stříbrnym proužku na boku jsou takto označený .Tak je jich tam dost , měl jsem 10 karet , jeden duplikát.

Obrázekbb8 by Ladislav Suchy, on Flickr

Retro UD series 06 / 07 to se mi líbí celkem , super jména a hlavně Young Guns Cole Perfetti super jméno z těch mladých pušek jeden z těch hodně nadějných hráčů co tam jsou .
Obrázekbb9 by Ladislav Suchy, on Flickr

YOUNG GUNS pro mě osobně nejlepší jméno Scott Perunovich , nejuvěřitelně nadějnej bek , šikovnej s pukem , když se Blues zranil T.Krug tak ho na power play naprosto s přehledem zastoupil , velká naděje Blues a podle mě už v příští sezoně bude hrát v první obranný dvojici St.Louis a první power play
Obrázekbb6 by Ladislav Suchy, on Flickr

CANVAS zase super jména , McCann pro mě parádní karta , Young Guns Canvas vždycky potěší , co mi vadí tak to jsou ty maskoti , uplně zahozená , zbytečná karta , nevim proč to Upper Deck cpe do těch sérií jako MVP , UD series atd. Nelíbí se mi to , nechci to , Jinak super.
Obrázekbb7 by Ladislav Suchy, on Flickr


INSERTY , pěkný retro design karty se současnýma hráčema SPX , BD v boxu UD S2 jsem měl YG švédský mladý pušky Lucase Raymonda , teď zase pěknej insert SPX Finite / 2999 takže jen tak dál a ještě jednu super limitovanou kartu , pro mě nej z celýho boxu J.Hughse Reflections / 100 a na zlatý HG zase Cole Perfetti taky jen tak dál , doufám že ho budu tathát i nadále *ano* A na BD taky slibnej prospect LA Kings Alex Turcotte .
Obrázekbb10 by Ladislav Suchy, on Flickr


Za mě EXTENDED kdybych to měl ohodnotit tak 9 / 10 . Hodně dobrá série , ještě za jakš takš přijatelný peníze.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SAVES HELP CASE , Saves Help hodně zajímavá série , co jediný se asi dalo udělat líp jsou ty podpisovky , protože to jsou ty původní karty se série SH a nejsou původně vytvořený jako podpisový karty , tudíž tam neni moc místa pro podpis . Ty podpisy jsou hodně malinký , nebo se tam ztrácejí a neviniknou na tý kartě , což je škoda .
Jinak stejnej styl jako u Final Series luksusní krabička / knížečka , uvnitř molitan , memorabilie v magnetickym holderu a zvlášť v papírový krabičce zbytek karet , výborně udělaný .
V boxu jedna memorabilie , jeden podpis / 25 SH a 3x Saves Moments History , 2x SH Karta / 50 a když je podpis SMH nebo paralelka tak je tam navíc , plus k tomuto .


Memorabilie

Obrázekbb11 by Ladislav Suchy, on Flickr

PARALELKA M. Čiliaka / 19 a Podpisy

Obrázekbb12 by Ladislav Suchy, on Flickr

Zbytek karet co najdete v každym boxu 3x Saves Moments History a 2x Saves Help / 50 , jak jsem psal pokud je tam paralel karta nebo podpis je tam k těmhle základnim ještě navíc .

Obrázekbb16 by Ladislav Suchy, on Flickr

Tahle série je zase pro mě 10 / 10 , jediný co se mohlo udělat speciálně pro tuhle sérii - Memorabilia Series tak to jsou jednoznačně excluzivní podpisový karty a bylo by to uplně dokonalý , škoda , ale i tak jasná desítková série .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zkusil jsem ještě jeden SportZoo Exclusive box 2 . série a fakt jsem se musel smát , protože když vyšla prvné série tak jsem kupoval jeden Exclusive box na shopu Hokej- karty a měl jsem tam name plate 1 of 1 stick kartu Romana Horáka a tentokrát opět v jedinym boxu od Hokej- karty taky v podstatě 1 of 1 karta vzhledem k tomu že je to jmenovka a každý písmeno je unikátní Unique Mark koho jinýho než Roman HORÁKA *lgh* , za pana Hrbka jsem tahal samou Spartu , za SportZoo pro změnu samou Spartu :angel: , ale to si nestěžuju Horák je pro mě super hráč , ta karta taky , ale je to vtipný . Jinak jako minule zase dávam jenom limitovaný karty Adam Zbořil / 19 , J.Knotek / 35 Bláha /149 a super podpis pro mě Kevin Klíma / 90
Obrázekbb13 by Ladislav Suchy, on Flickr

A jenom pro zajímavost jeden balíček PREMIUM co se z toho dá vytáhnout , nic moc , ale limit red paralel P.Lamper /49 to taky neni v každym balíčku Premium takže jsem spokojenej.

Obrázekbb15 by Ladislav Suchy, on Flickr

A abych zhodnotil taky SportZoo sérii , protože když jsem minule otvíral ty 3 Exclusive boxy tak jsem to neudělal , tak musim říct že ty karty jsou moc hezký , když budu hodnotit jenom plnění těch Exclusive boxů a celej ten koncept protože nic jinýho jsem neotvíral tak pro mě to je tak 9,5 z 10 , přičemž ty ostatní druhy jako Premium , Retail , Blaster mi přijdou drahý a zbytečný na to jak je to plněný , já jsem za to aby se udělali jenom dvě verze těch boxů hobby a retail , náležitě cenově odstupňovaný a bylo by to daleko přehlednější a dostupnější pro všechny . Ale to je druhá věc , ke kartám samotným , co se mi dál líbí jsou určitě inserty hlavně True Loyalty , pěkný jsou memorabilie Spectacle , být ještě s podpisem jak asi původně být měli tak jsou to naprosto špičkový karty , booklety jsou neprosto precizní , poctivý , neodfláknutý cihly , ty karty jsou zajímavý a rozmanitý , prostě ty extraligový série za p.Hrbka byli nabušený v poměru cena / výkon bylo tam spousta podpisů , meorabílií atd. za SportZoo už to neni takový , ale pořád to neni vůbec špatný , přičemž karty jako takový , designově , nápady , stylem jsou o něco dál než za OFS toť můj subjektivní názor .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Saves Help , Extended Series , SportZoo Exclusive

Příspěvek od pavelbart »

Sugy, to po dlouhý době, co s tebou musím souhlasit:-)))).
Extended - jak píšeš. Za mě prostě obrovsky zábavná série. Jasně, YG jsou lepší v Serii 1 a 2. Ale i tady jde vyndat dobré jméno (Jarvis např. ale i další, třeba Perunovich, vítěz Hobey Baker Award).
Canvas YG jsou velmi slušný, ale ten celý zbytek je výrazně lepší než UD Series 1 i 2. Absence Portraits je pro mě osobně obrovský plus. Jen bych se obešel bez těch Tribute, i když ty YG jsou zajímavý zpestření. Myslím, ty řadovky.
Saves Help - řekl bych, že panu Hrbkovi prospělo to, že má více času a ty poslední dvě série jsou prostě top. Poměr cena/výkon neskutečně vysoký. Ani jsme nechtěli dělat GB, protože to se prostě vyplatí rozbalit.
Vzhledem k cenám těch top karet lze ale říci to samé i o Exclusive. Jak člověk chytne Unique Mark, je hotovo. My jsme měli štěstí, že jsme zase vytáhli 1/1 a pak super jména. Vystavili jsme je na shop a do pár hodin byly všechny ty lepší karty fuč. Jinak karty jsou hezky zpracovaný, to se musí nechat. Obě série z domácí scény jsou super. Souhlas s těmi ostatními variantami boxů od SportZoo. Osobně bych vypustil Retail a hodně zlevnil Premium, i přestože jsme tam měli třeba Plekance podpis JSY /25. Ale je to hodně dokola... hlavně když člověk rozbalí Retail Box (my 1x), Premium case a 2x Exclusive case, má od každého insertu 4, 5 duplikátů a pak to hodně devalvuje jejich cenu, byť karty jsou moc hezký. Bude jich nejspíše všude spousta. Osobně bych jen zatraktivnil řadovky a opustil tento nic moc design. K těm ostatním kartám se nehodí, protože ty vypadají výborně.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 907
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Saves Help , Extended Series , SportZoo Exclusive

Příspěvek od BrianLeetch »

Sugy paradní LC-SH!! Pokud se nepletu,tak case měl pět boxů? a vytáhnout 1*5 a 4*10 je fakt napohodu. Já měl deset boxů a z toho 3 stejná jména na memo s podobným kouskem.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Saves Help , Extended Series , SportZoo Exclusive

Příspěvek od SugarRay »

Jo pět boxů , ty memorabílie se fakt povedli ty kousky i jména . K těm SportZoo podle mě by ten Premium box měl stát do 999,- kč , v první sérii Exclusive tam byli dva podpisy a jedna memo většinou , teď pokud člověk nechytne box kde je booklet tak jedna memo , jeden podpis . Na ty měřítka co jsme zvyklí z dob OFS tak by Exclusive měl stát tak 1299,- nebo 1199,- a Premium tak 699,- nebo 799,- kč :angel: . Ale jak řikam na tu dnešní všeobecnou bídu to pořád ještě neni špatný v tom měřítku cena / výkon .
A vzhledem k tomu jak rostou ceny energií u nás i na Slovensku , tak do budoucna to bude už jenom horší *cry-a*
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host