2020-21 Leaf Pro Set Memories Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2022.
Odpovědět
Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

2020-21 Leaf Pro Set Memories Box

Příspěvek od radek850 »

Ahoj,

Tento box se u mě objevil po výhře z razzu, kde se mi ho povedlo získat za 250,- Kč, no nebudu lhát, chvilku člověk nad prodejem přemýšlel, ale jelikož se poslední rok zaměřuji na podpisy top 100 nejlepších hráčů NHL, tak nakonec nebylo moc nad čím přemýšlet… checklist je těmito jmény totiž přímo nabitý.

Dříve jsem měl proti Leaf větší výhrady, ale při současných cenách boxů od UD (a nemusíme se ani tak bavit o důvodech, jako spíše o reálných číslech) Leaf nabízí zajímavou možnost, jak získat podpisy legend NHL za velmi zajímavé ceny, samozřejmě za cenu chybějících log, což je ale poněkud vykompenzováno cenou.

1.KARTA
Obrázek

Jméno vcelku známé, buyback… pro mě jednoduše výplň boxu, kvůli tomu jsem do toho nešel

2.KARTA
Obrázek

Dvojka draftu v roce 1980, velmi solidní kariéra, 1/1 karta… ale stále mě nechává chladným, jdu si prostě pro podpisy, jdeme dál

3.KARTA

ČLEN SÍNĚ SLÁVY

LEGENDA RED WINGS

DRŽITEL MAURICE RICHARD TROPHY

Obrázek

Ano, tahle karta mě velmi, velmi potěšila! Není sice přímo do sbírky, ale což o to, jméno je to super a přesně toto je důvod, proč jsem si box kupoval

4.KARTA MĚ VŠAK NAPROSTO ŠOKOVALA

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
PŘÍMO DO SBÍRKY
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Obrázek

Chybí této kartě vlastně logo? Podle mě vůbec, vzhledově opravdu krásná karta, která mi neskutečně udělala radost.


Box byl neskutečně super, jsem maximálně spokojen.

Jágr zůstává doma, zbytek je na výměnu/prodej
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2020-21 Leaf Pro Set Memories Box

Příspěvek od Tie »

Rozhodně tý kartě nechybí čárky :) Zvláštní, byť neříkám, že špatný pohled na kartu ze zámořské produkce.

Samozřejmě, velká gratulace k Jaromírovi! Norm taky bezvadnej a ty výplňové buybacky jsou co do jmen určitě OK.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4347
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 Leaf Pro Set Memories Box

Příspěvek od Maurice Richard »

K tomu boxu se rozjela už debata na fb.. Pro někoho ok, pro někoho hnus ( třeba pro mě).... Ale každého věc.
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 907
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2020-21 Leaf Pro Set Memories Box

Příspěvek od BrianLeetch »

Ikdyž jsou tam podpisy,tak za mě je to pokus o něco,co se fakt nepovedlo. Za mě naprosto trapné karty. Má to pro mě asi takovou hodnotu jako oražené ITG štemplem Vault 1/1. UD sem tam s něčím ustřelí,ale tohle je za mě ještě větší sr.a.nec *cl*
P.S.Tu kartu Jarouše snad nepodepsala ani jeho matka *lgh*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 Leaf Pro Set Memories Box

Příspěvek od SugarRay »

Pro Set jsou legendární , ale tohle se mi taky vůbec nelíbí :thumbdown: , škoda že něco takovýho neudělal Upper Deck se všim všudy jako jediný firma s licencí na NHL , legendy a současný hráči v tom starym designu Pro Set jako to udělali s Fleer to bylo hodně povedený , nebo to mohli alepsoň někam nastrkat jako inserty , třeba teď do těch Extended apod. Tohle je hnus , ty ocejchovaný karty taky , jakej smysl má tohle vydávat ?
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2020-21 Leaf Pro Set Memories Box

Příspěvek od pavelbart »

Taky Leaf nemusím, ale kdybych otevíral, chci tam přesně takovou kartu. Kde nevadí absence loga (že Jarda odflákne podpis na samolepce, za to těžko někdo může, ale asi bych takový podpis na /5 nepoužil, to je to samý, jak když UD či Panini použijí bílý patch na /5 kartu, to je taky na zabití). Moc hezká fotka, a čb z ní udělalo pěkné retro:-).
S čím tedy nesouhlasím, že to je levné:-). Mně to právě v době, kdy to vyšlo, přišlo dost drahé. Na to, že bez licence. Ale rozumím, proč měli zájem to vydat. Zahráli na správnou strunu. Pro Set hodně lidí oslovilo a strašně moc lidí se na to těšilo. I já, dokud jsem nezjistil, že to dělá Leaf:-)). Nic proti nim, ale v této sérii prostě ta loga chybí hodně. Na jednu stranu mi ty karty přijdou (obecně - ne tento Jarda) divný, takže mě nechávají úplně chladným, na druhou stranu oceňuji jejich vytrvalost. Mám rád lidi, co se nevzdávají snadno.
Za 250,- Kč ale bomba break! Tomu nejde, než pogratulovat:-). Takže gratulace!
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host