21/22 UD Series 2 Hobby Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2022.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

21/22 UD Series 2 Hobby Box

Příspěvek od Slausek »

Po letošní první sérii jsem se nechal nalákat i na sérii s pořadovým číslem 2. Samozřejmě jsem doufal, že padne držitel letošní Calder Trophy na jeho nejočekávanější kartě. Moritz Seider sice padl, ale na "portrétovce". Na druhou stranu, cenou útěchy je francouzská verze Bretta Murrayho a především pak Karel Vejmelka. A třešničkou na dortu je pro mě Elvis Merzlikins na UD Canvas Black. Z Karla a Elvise mám radost, i díky tomu, že je to opravdu po dlouhatánské době, co jsem vytáhl nějakou kartu do sbírky... *iwm*
Musím říct, že mě velice příjemně překvapila kvalita karet a za zmínku, podle mě, rozhodně stojí i to, že v boxu nebyl jediný duplikát. To je oproti S1, kde jsem od některých karet měl dokonce třeba i čtyři kusy, velice příjemná změna. :thumbup:

ObrázekObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 21/22 UD Series 2 Hobby Box

Příspěvek od SugarRay »

Pěknej ten Vejmelka a Barzal exclusivka konečně taky nějaká , to teď vychází jedna ta / 100 na tři - čtyři boxy ? To je šílený , jediný velký mínus na současných Ud series , HG / 10 ta bude tak jedna na case ? možná ani to ne .
Obrázek

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 375
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: 21/22 UD Series 2 Hobby Box

Příspěvek od zbynekf7 »

Gratulace k tomu Elvisovi na krásné kartě do sbírky. To se radost násobí *mrk*
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013


Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host