Upper Deck STATURE 2020-21

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2022.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin_CZ
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 130
Registrován: pát 24. kvě 2019 15:24:40
Bydliště: Ostrava / Praha

Upper Deck STATURE 2020-21

Příspěvek od Martin_CZ »

Zdravím všechny,

nakonec jsem také neodolal a jeden box nových Stature jsem si zakoupil. Níže sdílím výsledek mého rozbalování, které jsem si opět moc užil *ano*

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek







A teď hlavní pumelice nejen mého boxu, ale jsem přesvědčen i celého casu *slintak*








Obrázek


...co k tomu dodat *cheer* . Kvalita karet oslnivá, zpracování strhující a ten Quick, to skoro ani nejde popsat :).

Týmu p. Bartka vřelé díky a já si jdu užít začátek víkendu, mějte se fajn.

*thks*

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Upper Deck STATURE 2020-21

Příspěvek od elektrikar »

povedený boxík s pořádnou petelicí na konec *gc* , gratuluji
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper Deck STATURE 2020-21

Příspěvek od Omerta »

"Rychlej" Jonatán je super, ale kejs hit to fakt není ;)

Navíc je to tuším update z loňska, což z toho dělá hodně podprůměrnej box, když by tyhle updaty měli bejt vkládaný do boxů náhodně a ne jako TOP hity...

Celkově ale samozřejmě ok :)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Upper Deck STATURE 2020-21

Příspěvek od pavelbart »

Těžko říci, jestli to je case hit, já myslím, že jeden z case hitů ano. Updaty jsou tam vkládaný tak max 1x na case. Mně osobně Quick na updatu vůbec neuráží:-), jsou tam ještě Bjornfot a ještě tuším někdo z LA, ty by z toho udělali slabý box... Ale Jonathan - za mě teda super:-). Gratulace k povedenýmu boxu!
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper Deck STATURE 2020-21

Příspěvek od Omerta »

pavelbart píše:
sob 28. kvě 2022 10:12:55
Těžko říci, jestli to je case hit, já myslím, že jeden z case hitů ano. Updaty jsou tam vkládaný tak max 1x na case. Mně osobně Quick na updatu vůbec neuráží:-), jsou tam ještě Bjornfot a ještě tuším někdo z LA, ty by z toho udělali slabý box... Ale Jonathan - za mě teda super:-). Gratulace k povedenýmu boxu!
Box jako takovej je celkově samozřejmě ok, o tom žádná. Jenom si ale nemyslím že by karta, co chybí v jiným ročníku, měla nahrazovat hit v tomto *nevim*

PS: těch updatů tam je daleko víc, Hayton, 2x Ray Bourque (za BOS i COL), Eichel, Teravainen, DeBrincat, P. Kane, Bemstrom, Werenski, Modano... a další a další. Skoro každej tým tam má nějakej udate *mrk*
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Upper Deck STATURE 2020-21

Příspěvek od pavelbart »

Je jich tam hodně, díky bohu ale velká většina jsou super jména, což rozhodně není u všech produktů pravidlo. Kdyby to byl normální podpis, chápu tvou polemiku. Jenže auto patch je 1x (někdy 2x, ale ne často) na case, takže z tohoto úhlu pohledu je to zkrátka velmi povedený, update neupdate. Pokud auto patch nahradí klasický podpis (garantovaný), tak je to přeci jen jiný. Updaty (podpis bez patch) jsou ve Stature 20-21 většinou vkládaný jako druhý podpis, tzn. že sběratel ho má navíc! Tady je sám asi proto, že je to patch. Co je pozitivní, ty boxy jsou opravdu velmi dobře plněný...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Upper Deck STATURE 2020-21

Příspěvek od radek850 »

Takhle… jestli je to case hit, tak bych ten case označil jako velmi, velmi slabý. Každopádně na update kartu je to super jméno, ale osobně bych v boxu asi update vidět nechtěl… to jméno to ale docela hezky napravuje, podle mě v pohodě box *gc*
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper Deck STATURE 2020-21

Příspěvek od Omerta »

pavelbart píše:
ned 29. kvě 2022 18:34:32
Je jich tam hodně, díky bohu ale velká většina jsou super jména, což rozhodně není u všech produktů pravidlo. Kdyby to byl normální podpis, chápu tvou polemiku. Jenže auto patch je 1x (někdy 2x, ale ne často) na case, takže z tohoto úhlu pohledu je to zkrátka velmi povedený, update neupdate. Pokud auto patch nahradí klasický podpis (garantovaný), tak je to přeci jen jiný. Updaty (podpis bez patch) jsou ve Stature 20-21 většinou vkládaný jako druhý podpis, tzn. že sběratel ho má navíc! Tady je sám asi proto, že je to patch. Co je pozitivní, ty boxy jsou opravdu velmi dobře plněný...
Já prostě nikdy nebudou souhlasit s jejich "politikou", kdy naplní nový produkt něčím, co JINDE CHYBÍ. Navíc když to ještě potom vydávají jako zde, jako hit. To je prostě špatně. A je mi úplně ukradený, jestli to je Autopatch, 1/1, nebo single podpis. Co maj říkat třeba sběratelé Modana, který si kvůli němu kupovali první sérii a on teďka bude vkládanej do týhle, protože z "nějakýho důvodu" v té první nebyl...
A že tam jsou dobrý hráči na updatech je spíš smutný, než abych to bral jako nějaký plus. Protože těch hráčů je takový množství, až hanba. Prostě ty dobrý hráči tím pádem chyběj v minulým produktu, a nikoho to nesere.... teda až na mně :lol:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Upper Deck STATURE 2020-21

Příspěvek od pavelbart »

Já tě chápu:-). Souhlasím s tím a štvalo mě to dříve, nyní (díky covidu) tam nejspíše mohly vzniknout reálné důvody pro takový věci. Vezmi si jaký byl problémy s poštou na začátku. A osobně je podepsat nemohli dlouho...
Pak do toho taky vstupují hráči, kteří nevrátí karty v termínu.
Takže je otázka, co je důvodem toho, že ty karty jsou v této sérii, či spíše nebyly v tý loňský (vlastně spíš předloňský). Dříve to bylo hůře obhajitelný.
To nic nemění na tom, že ten box byl díky tomu updatu fajn:-))).
Každopádně souhlasím s tím, že lepší by bylo dát tam klasickou podpisovku a tohle navíc. Tak jak je to u těch klasických podpisů (bez patche)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper Deck STATURE 2020-21

Příspěvek od SugarRay »

Fér by bylo tu update kartu tam dát navíc , jenže slovo fér nemaj v UD ve slovníku , kdyby to udělali tolik peněz by na tom pak netrhli , ale karty jsou to parádní , mě se líbí tyhle Stature ještě víc než ty první a už ty byli hodně povedený .
Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper Deck STATURE 2020-21

Příspěvek od Omerta »

SugarRay píše:
pon 30. kvě 2022 17:10:23
Fér by bylo tu update kartu tam dát navíc , jenže slovo fér nemaj v UD ve slovníku , kdyby to udělali tolik peněz by na tom pak netrhli , ale karty jsou to parádní , mě se líbí tyhle Stature ještě víc než ty první a už ty byli hodně povedený .
*gp*
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host