5x SportZoo SK extraliga

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2022.
Odpovědět
Uživatelský avatar
parom
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř 07. úno 2018 18:41:21

5x SportZoo SK extraliga

Příspěvek od parom »

Dohromady som rozbaloval 4 exclusive a 1 premium box. Keby chcel niekto vidieť aj slovenské extraligové karty od SportZoo a poprípade porovnať s tými pre českú extraligu, trochu podrobnejšie, tak "breakbox" som si taktiež natočil na video každý zvlášť.
Tu je odkaz na prvý exclusive na youtube (ostatné videá sa budú dať poľahky preklikať):
[youtube]https://youtu.be/34qOyBI8OLw[/youtube]

Pre tých čo nemajú čas na sledovanie youtube, tak tu na konci príspevku pridám aj fotky tých naj kariet, keďže dohromady aj s base/paralelkami ich bolo celkom dosť :D
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Dizajn kariet je podľa mňa veľmi podarený a kvalita je tiež na veľmi vysokej úrovni aj keď pár chýb sa ešte stále našlo. Séria kariet pre slovenskú extraligu vyšla keď už boli dokonca známy finalisti playoff ale aspoň sme sa tých kariet dočkali :D Aspoň u mňa ale bolo veľké plus plnenie boxov a minimálny počet duplikátov. Snáď už bude aspoň ďalšia séria znovu vydaná načas :D

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 5x SportZoo SK extraliga

Příspěvek od Netorack »

Pěkné karty. Mě úplně praštil do očí Juraj Jurík... jeho otec byl mým idolem na začátku 90. let ve Zlíně a "mladý" už má 32.... jsem oficiálně stará troska :D

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 375
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: 5x SportZoo SK extraliga

Příspěvek od zbynekf7 »

Mně se u vás docela líbí z těch odlišných karet Anniversary. Ale i jinak pěkné, gratuluji.
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 5x SportZoo SK extraliga

Příspěvek od BrianLeetch »

Na všech lepších kartách jsi chytl super jména. Za mě naprosto parádní :thumbup: :clap: Za mě nejlepší(samozřejmě kvůli golmanům) nejlepší podpis-Melicherčík,JSY-Bespalov :thumbup:

Uživatelský avatar
parom
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř 07. úno 2018 18:41:21

Re: 5x SportZoo SK extraliga

Příspěvek od parom »

Pár brankárov sa mi našťastie zadarilo a tých lepších hráčov na moje prekvapenie tiež. Zrovna na tých lepších kartách je v checkliste dosť zahraničných hráčov, ktorý v týme odhrajú jednu sezónu ak vôbec, a takých na kartách moc nechcem. Tohtoročné podpisovky ale vyzerajú krásne a dúfam, že aspoň brankárov sa mi podarí skompletovať. K Melicherčíkovi by som mal mať na ceste podpisovku Košarišťana a Čiliaka tak som na nich už zvedavý :D Z brankárov sa mi aspoň Čiliak zadaril na gold paralelke ale celkovo paralelky z tejto sezóny sa moc nepodarili hlavne kvôli tomu nápisu LimitedEdition, ktorý vzhľad karty za mňa celkom kazí. Z inzertov tie Anniversary karty ale vyzerajú pekne aj naživo, ako aj Team Power. Škoda len, že túto sezóny sa nedostalo na nejaký čisto brankársky set aj u nás, ako máte Magic of the Goalie, tie karty vyzerajú naozaj parádne.
Stick kartu "mladého" Juríka ( za mňa budúceho adepta na kartu Ligovej legendy ak teda bude SportZoo ešte vyrábať karty:D ) som bol tak trochu "donútený" vymeniť keďže som dostal ponuku na výmenu, ktorá sa neodmieta :D

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti