Vánoční radost z OFS Síně slávy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2021.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Vánoční radost z OFS Síně slávy

Příspěvek od zbynekf7 »

Věci, které chci vysbírat ze série OFS Síně slávy českého hokeje, se mi tenčí, takže nedává obecně smysl příliš nakupovat další a další boxy (nehledě na to, že už o nich moc nevím).
  • HCNT Cooper jsem letos dosbíral.
  • Rainbow paralelky mi chybí jenom dvě.
  • Překvapivě daleko jsem se posunul v PMCH, které jsem měl spíše tak nějak na vedlejší koleji.
  • Bílé podpisy na BASW budou během na tak dlouhou trať, že jejího konce asi kvůli ceně určitých hráčů ani nedohlédnu.
Bylo by ovšem zároveň škoda si slavnostní příležitost neozvláštnit takto kvalitním produktem. Pokud tedy chcete, pojďte se se mnou podívat, jaký box mi dorazil pod stromeček. A ať je to tentokrát taková správná horská dráha, vezmeme to pěkně v pořadí dle uložení v krabičce. Připoutejte se prosím, začínáme myslím hodně zostra.

Jako první nás totiž z Red varianty HCNT x/30 zdraví poslední federální olympijský výběr, kterému jsme fandili v Albertville, kde nám lehce zabrnkal na nervy ztracenou první třetinou proti domácí Francii, jako jediný dokázal porazit budoucí olympijské vítěze ze SNS, konečnou prohru si připsal pouze dvakrát s Kanadou a bral sympatický bronz.

Obrázek

Na Cooper variantě HCNT x/20 se vrátíme k našemu prvnímu velkému úspěchu. V roce 1911 totiž zdatná družina reprezentující Čechy přijela neohlášena na její první ME až v den začátku. Viděla, že po přelosování turnaje bude muset odehrát dva zápasy v jednom dni. Slavně ovšem zvítězila i ve třetím zápase po dni odpočinku a získala za první místo stříbrný pohár.

Obrázek

Na Gold variantě HCNT x/10 zavzpomínáme na něco, co nám zůstane zřejmě na dalších dvacet let na hony vzdáleno. Český tým juniorů pod vedením Jaroslava Holíka překvapil možná nejenom nás, ale i sám sebe.

Obrázek

To v roce 1996 jsme snad i doufali, že po dvouletém medailovém půstu by snad něco mohlo... A ono to pak dopadlo, jak nám ukazuje PMCH x/20. Bylo to úžasné.

Obrázek

Po krásných oversized kartách trochu zvolníme. Na Rainbow paralelkách x/25 nás čeká nejprve muž, který byl členem týmu, jenž sahal po olympijském zlatu, ale něco mu k němu chybělo. A vedle něj činovník, díky němuž jsme u hokejového dění na mezinárodní scéně od samého počátku.

Obrázek Obrázek

A zase nabíráme rychlost. Na první Black Cut x/25 je muž, který má, co mnozí jiní nikoli. Pět titulů mistra světa za deset let. Obdivuhodná výdrž.

Obrázek

A pak?
.
.
.
No pak to přišlo.
.
.
.
Muž, který toho zdaleka tolik v reprezentaci neodehrál.
.
.
.
Muž, který má jenom jeden titul mistra světa.
.
.
.
Mohlo to být ovšem všechno jinak,...
.
.
.
...kdyby neskončil v nechvalně známém procesu ve vězení.
.
.
.
Navíc na další 1of1...
.
.
.
Obrázek

Ufff, to bylo něco, ale ještě nekončíme :angel:

Malé intermezzo obstará muž, kterého jsem vám představil na 1of1 minule, tudíž tentokrát v uvozovkách pouze na Black Cut.

Obrázek

A už opět nabíráme rychlost. Pár bílých podpisů už přeci jenom mám, takže když se v jednom koupeném boxu trefím do nějakého BASW x/6, o němž to ještě neplatí, radost je znovu veliká :) Když jde navíc o připomínku titulu, na který se čekalo v naší kotlině 23 let...

Obrázek

Opět zvolníme dalším mužem, který se titulu mistra světa nedočkal.

Obrázek

Nu a zakončíme zvesela velkou osobnosti federálního i zámořského hokeje.

Obrázek

Tak doufám, že jste to zvládli. Já byl úplně opařený a byl jsem moc rád, že tentokrát byl přítomen i švagr, který to přeci jenom ocenil více, než zbytek rodiny *mrk* Box to byl úchvatný a již tak pěkný Štědrý večer opravdu pořádně rozsvítil. Byla to čirá radost rozbalovat *ano*
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Vánoční radost z OFS Síně slávy

Příspěvek od deiv14 »

Zbyňku, skvělá prezentace! Je vidět, že tento produkt opravdu můžeš *ano* gratuluju k parádnímu boxu a k doplnění už tak skvostné sbírky :clap:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční radost z OFS Síně slávy

Příspěvek od HogoFogo »

Bez urážky, za takovouto nefalšovanou radost by se nemuselo stydět kdejaké dítě *mrk* paráda a gratulace.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční radost z OFS Síně slávy

Příspěvek od Dampa17 »

Super, blahopreju *gc*

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: Vánoční radost z OFS Síně slávy

Příspěvek od zbynekf7 »

HogoFogo píše:
úte 28. pro 2021 12:45:39
Bez urážky, za takovouto nefalšovanou radost by se nemuselo stydět kdejaké dítě *mrk* paráda a gratulace.


Jaképak urážení se, vždyť v každém sběrateli kus toho dítěte být musí :) A moc díky :angel:
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční radost z OFS Síně slávy

Příspěvek od Maurice Richard »

Velká paráda 👌👌👌‼️‼️‼️
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: Vánoční radost z OFS Síně slávy

Příspěvek od hektuur »

Tak to je paráda!! Super prezentace!! tahle série je naprosto parádní. Sám jsem otevřel spoustu boxů z této série s otcem a ten mi skoro o každém hráči něco řekl. A hlavně o tom jak píšeš. Jak komouši zničili perfektní tým který měl vše před sebou a kolik životů tím posr... . takže vím jaký pocit to je když u tebe je někdo o to má taky zájem..Moc díky za prezentaci *thks*
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: Vánoční radost z OFS Síně slávy

Příspěvek od Slausek »

Zbyňku, velká paráda a velká gratulace *prty*

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti