Boxy a balíčky z Expa

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2021.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Boxy a balíčky z Expa

Příspěvek od Slausek »

Na včerejším Expu jsem nakoupil pár balíčků a boxů, jejichž break bych tady rád prezentoval.

Co jsem tedy rozbaloval:
- Gold balíček Hokej-Karty
- Balíček 19/20 SP Authentic
- Shot Box 20/21 The Final Series
- Collector's Box 20/21 The Final Series
- Retail Box 20/21 MK Reprezentace

Obrázek

Nejdřív bych rád ukázal různé karty (a nejen karty), co mám z autogramiád a také z nákupů. Moc se mi líbí letošní karty určené pro hosty autogramiád - z mého pohledu nesrovnatelné s těmi loňskými. A velký palec nahoru za poskytnutí memo karet a puků na podpis, skvělý nápad.

Naopak jsem zklamaný s organizací autogramiád. Chápu, že organizace takové akce není jednoduchá, ale sám jsem se účastnil velkého množství zejména "motorsportích" autogramiád a myslím si, že by se to přece jen dalo trochu lépe uchopit. Pokud už autogramiáda musí být na dvě části (z čímž nemám vůbec žádný problém), tak by měly být známé alespoň přibližné časy a někde u stolečku mít ceduli s nimi. Když jsem se ptal, tak mi bylo odpovědí, že se teprv uvidí, jak budou chodit hosté do haly.

U obou podpisovek se však stalo, že si lidé vystáli frontu např. na pana Nového, získali jeho podpis a odešli a poté přišli hráči Pardubic. Já měl vždy štěstí, že jsem byl teprve na začátku stolečku, takže jsem stihl zareagovat a dokoupit podpisovky a získat všechny podpisy. Jak ale píšu, přijde mi to dost nešťastné. Smutné pak je, když poctivě čekající lidi předběhne jeden z prodejců (netuším, jestli je tady na foru, ale jmenovat nebudu-kdo viděl, tak ví a on to sám ví nejlépe), a ne jednou, a spokojeně si nese karty ke stolečku.

Dost ale připomínek - je to pouze můj subjektivní názor. Jsem rád, že jsem si mohl na Expu pořídit pár pěkných karet za normální ceny. A po loňském marném hledání Elvise se přeci jen jeden letos se mnou dostal domů.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tak, a jdeme na nějaké to otevírání. Nejdřív Gold balíček H-K. SP Authentic jsem původně nechtěl otevírat, ale nakonec mi to prostě nedalo a vzal jsem taky. Balíčky nedopadly úplně podle představ, ale tak každý si chce otevřít nějaký ten hit, žejo... :lol:

Obrázek

Obrázek

Mou hlavní sbírkou je sice Elvis, paradoxem však je, že jsem si v poslední době oblíbil český produkt, a to konkrétně The Final Series. V sobotu jsem si tak poprvé pořídil Shot Box a už třetí Collector. Za mě je jedinou kaňkou snad jen to, že v Collectoru nebyl originální Final Series podpis.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

No a na závěr jeden reprezentační Retail. Z repre sérií jsem vždycky otevíral jen balíčky a pro otevírání boxu jsem vybral Retail jednak pro radost z otevírání spousty balíčků a jednak, abych posbíral co nejvíce brankářů do sbírky. Líbí se mi i karty s fotografiemi Andreje Šustra, tak jsem rád, že jsem posbíral pár karet jako základ po sesbírání tohoto subsetu.
.
.
.
.
.
.
.
.
Spousta brankářů do sbírky se povedla...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ale tak člověk přece jen doufá, že se povede nějaký ten pořádný hit.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
No...
.
.
.
.
.
.
.
A ten se taky povedl... *prty*

Obrázek

Pokud jste se prokousali až sem, tak děkuji za pozornost a přeju hezký zbytek víkendu. *thks*

Uživatelský avatar
Martin_CZ
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 131
Registrován: pát 24. kvě 2019 15:24:40
Bydliště: Ostrava / Praha

Re: Boxy a balíčky z Expa

Příspěvek od Martin_CZ »

Gratuluju k super úlovkům *slintak* , nicméně, pokud na té akci někdo, kdo je rádoby VIP vážně předbíhal, tak je to skandál a pořadatel by si to měl ohlídat, protože tím dává svým platícím zákazníkům najevo, že si nejsou všichni rovni, což v prostředí fandů a sběratelů sportovních předmětů je špatně...

Pepanek1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte 08. říj 2013 11:06:10

Re: Boxy a balíčky z Expa

Příspěvek od Pepanek1 »

Pastrnák pecka :)
Jinak co se týče organizace mám úplně stejný názor na věc jako ty . Bohužel já byl právě jeden z prvních co odešli od pana Nového a do jedné minuty tam seděl Rolínek a zbytek kluků z Pardubic . Byl jsem tedy dost naštvaný protože ve frontě jsem čekal cca 30 minut a mohl jsem jít čekat zase ... Předbíhání a podepisování XX hokejových artefaktů určeného k dalšímu ,,férovému,, přeprodeji od zmíněného prodejce museli vidět snad všeci co čekali poctivě řadu.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Boxy a balíčky z Expa

Příspěvek od Tie »

Ahoj, coby moderátor jsem si ničeho takového nevšiml, létal jsem po place jako postřelenej zajíc :D Každopádně pokud se něco takového dělo, osobně mě to velmi mrzí a budu rád za informaci, o koho se jednalo. Klidně do zprávy.

Co se týče organizace autogramiády - bylo vzhledem k časovým možnostem zúčastněných osobností nemožné to udělat naráz, měly ve svém nabitém programu volné sloty, kdy se mohly zastavit, pak zase frčely dál (výjimkou budiž pan Golonka). Třeba Peter Pucher mazal na zápas do Pelhřimova. Zároveň hosté doráželi s výrazným zpožděním, což znemožnilo stanovit jasné a přehledné časy, kdy a kdo se zrovna bude podepisovat. U těch Pardubičáků se to sešlo vyloženě nešťastně a zcela oproti plánům.

Alespoň tohle jsou informace, které mám k dispozici. Každopádně tu připomínku vnímám a určitě na to přijde řeč s Lukášem Koppem. Stejně jako se ho zeptám na daného prodejce (jsem přesvědčený, že o tom nevěděl). Věřím, že to povede k tomu, aby byla příště autogramiáda zase o kus lepší a lépe zvládnutá. Ze své skromné pozice k tomu zkusím maximálně přispět.

I tak si myslím, že pozitiva jednoznačně převažují, podepsala se ohromná spousta karet a suvenýrů. A já děkuju, že jste se zastavili i vy dva a pomohli jste vybrat pěkné peníze pro nemocnou Sofinku :) Díky za to *drink*

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Boxy a balíčky z Expa

Příspěvek od Tie »

Každopádně by tu neměl zapadnout ten megapull - prostě vytáhnout Pastu z retailu je totální masakr a zatracený kumšt. Tady je na místě víc než cokoliv jiného obrovská gratulace *drink*

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host