2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Žhavé novinky týkající se sezóny 21 / 22
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Díky za zpětnou vazbu i ze strany prodejců, Pavle. :thumbup: Opravdu to není jen o cenách nebo kartách, ale o celkovém servisu, marketingu, komunikaci a přístupu k lidem, ať už konečným zákazníkům nebo distributorům a přímým prodejcům. Ale jak říkáš, každý svého štěstí strůjcem. C'est la vie.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

trošku mimo téma, nebo spíše z jiného sportu, ale dnes se na FB objevilo toto

tak třeba bude dost Jágrů pro všechny *rfl*

Obrázek


edit: jestli bude tedy předobjednávka 8.3, tak Zlínu vyjdou karty takzvaně "post mortem" *what*
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Já myslim že když to vyjde do konce března tak to bude úspěch , jestli to bude i prodejní úspěch to docela pochybuju vzhledem na to plnění a ceny boxů , ještě navíc když tam člověk bude muset kupovat ty absurdní komba . Ale pořád si myslim že ty karty nejsou vůbec špatný , designově se mi to moc líbí . Pak je ještě otázka jak moc bude těch redemption karet u podpisovek .
Obrázek

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Slausek »

Článek z XHockey pro zasmání: https://imgur.com/zOkkid6 My nic,my muzikanti. Jsme nejlepší a UD má přece taky problémy ;)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

No alespoň tam píšou že to v březnu už vyjde a Upper Deck ten už asi nevydá nic jak to vypadá , možná nějaký UD series 2 a něco pro děti . S těma komoditama je to na zamyšlenou , když je teď aktuální ta Ukrajina tak tam se údajně těží a drancujou zakarpatský lesy jako nikdy dřív to samí v amazonii , takže kde máme ten papír :angel: to stejný platí pro energie , ale to je na jinou debatu . Někdo z nás prostě dělá blbce , někdo se na tom opět pakuje a my to cálujeme .
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Jen pro zajímavost, firma Legendary Cards má skladem na své projekty 10000 archů kvalitního oboustranně glazovaného papíru s gramáží 500
A další papír máme objednaný na měsíc květen
Kdo chce pracuje, kdo nechce marketingově blábolí a vymlouvá se

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

SugarRay píše:
úte 15. bře 2022 19:19:18
No alespoň tam píšou že to v březnu už vyjde a Upper Deck ten už asi nevydá nic jak to vypadá , možná nějaký UD series 2 a něco pro děti . S těma komoditama je to na zamyšlenou , když je teď aktuální ta Ukrajina tak tam se údajně těží a drancujou zakarpatský lesy jako nikdy dřív to samí v amazonii , takže kde máme ten papír :angel: to stejný platí pro energie , ale to je na jinou debatu . Někdo z nás prostě dělá blbce , někdo se na tom opět pakuje a my to cálujeme .
Sugy, opakovaně se na tebe množí stížnosti. Piš k tématu... nech si tyto věci na jiná místa. Na FB je takových skupin hodně, proč to nepíšeš tam? Tady řešíme karty, hokej a věci kolem. Nepotřebujeme se tady bavit o hovadinách tohoto typu, kterých je plný web, tv apod. Já to nečtu, na zprávy nekoukám už od prvního zvolen zemana prezidentem a ty to tady furt cpeš. Nechci mluvit za ostatní, i když jich samo promluvilo dost, ale nejsem na to zvědavej. Tak už prostě přestaň. Nikoho to tady nezajímá, tak to piš tam, kde to třeba lidi budou řešit rádi.
A pro tvé info, vychází nyní Premier, Ultimate a Black Diamond, do toho Goddwin Champions, Star Rookie box set a pak i jiné sporty. To vše během 2 následujících měsíců, možná samozřejmě něco déle. Ano, do ideálu to má daleko. Ale něco se děje...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

A k tématu - já jsem psal email v pátek, kdy se asi očekává dodání boxů, nemám žádnou odpověď doteď... což mi přijde trochu divný, pokud má již zákazník zaplaceno celé dodání... Z UD mi aspoň okamžitě napíšou, že prostě neví:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

pavelbart píše:
stř 16. bře 2022 10:12:14
A k tématu - já jsem psal email v pátek, kdy se asi očekává dodání boxů, nemám žádnou odpověď doteď... což mi přijde trochu divný, pokud má již zákazník zaplaceno celé dodání... Z UD mi aspoň okamžitě napíšou, že prostě neví:-).
Tohle je fakt velký špatný. Ale možná ti natočí video s odpovědí. *lgh* Mít PR článek a přitom neříct nic konkrétního a de facto si udělat jen půdu pro hájení, to je fakt laciný a ubohý. Tady fakt nejde o to, jakou kvalitu karty budou mít, ale o to, jak slibují lepší kontakt s veřejností, sami se dušují, jak se už poučili ze spousty chyb a jak dali na sběratele, ale pak pokračují v mlčení a prezentují jen to, co se jim hodí do krámu.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

I takhle se dělá PR Bianco:-)). Speciálně ty mladší společnosti neodpovídají na to, co nechtějí:-). A pak často ty největší:-)-
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Tohle je ale vizitka pro BPA a potažmo celou Extraligu. Můžu mít sebelepší vizuál, ale když to neumím komunikovat, jsem jen kus vola. :)
U korporátu na světovém trhu spoustu věcí zakryješ, ale u malé společnosti z východní Evropy pro dost úzký trh nemáš moc prostor ke krytí. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Slausek »

pavelbart píše:
stř 16. bře 2022 10:12:14
A k tématu - já jsem psal email v pátek, kdy se asi očekává dodání boxů, nemám žádnou odpověď doteď... což mi přijde trochu divný, pokud má již zákazník zaplaceno celé dodání... Z UD mi aspoň okamžitě napíšou, že prostě neví:-).
Mě poradili, že jsem měl zavolat. :lol: Šlo o to, že jsem si nevyzvedl objednávku, na jejíž odeslání jsem čekal tak dlouho, že mě to už přestalo bavit. Dal jsem jim vědět, že ji už nechci, i přesto mi ji odeslali a kvůli tomu, že jsem si ji nevyzvedl, mám zablokované objednávání... :lol: Takže pokud zavoláte, třeba nebudou mít kam couvnout - pokud to vezmou...

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

No tak zrovna tady to bylo o papíru , ale chápu :angel: . Jinak mi nejde do hlavy kde jsou ty exclusive boxy a jestli se dá koupit samotnej box nebo case , v exclusive by měli být ty patche a jmenovky ? Je to teda neskutečnej chaos , vůbec jsem nejsem jistej co kde je , exclusive nebo premium fakt mam problém se v tom vyznat . Jediný co si pamatuju že každej ten druh boxů má svoje paralelky u řadovek :D
Obrázek

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2731
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SteveRogers92 »

Borci, odebírám Xhockey (fyzicky) a v aktuálním čísle byl balíček SuperZoo Promo Pack se třemi kartami.
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Hm tak to je zásadní informace Steve , v tuhle chvíli by mě spíš zajímalo jestli už se ví nějaký datum kdy to budou mít prodejci a budu si moct konečně koupit box , počítam že v sobotu na ten Card day ty boxy ještě nebudou :(
Obrázek

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Jak to tak sleduji,tak nas.rání každým dnem roste. Jak u sběratelů,tak i u prodejců,kterým dal vydavatel jen nějaké trapné promo balíčky,které rozdávají podle nějakého klíče ke všem objednávkám. Upřímě musím říct,že mně to mrzí i za ně,protože snimi výrobce taky pěkně kýve.
Mám ale jiný problém. Chápu sběratele Sparty,Komety,Plzně,Liberce atd. ale díky dohodě dostalo SportZoo i Chance ligu a díky tomu jsme ostrouhali i další sběratelé. Bývalý vydavatel mohl nafotit spoustu zajímavých golmanských i hráčských jmen,nejen pro mě,ale i třeba karty Přerova,na které letí další člen-Šlaušek(Ondra snad promine).
Takže za mě snad už jen Zoo Lešná *cl*

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dnes si měli někteří prodejci jet pro zboží na Slovensko ;) bohužel předání zboží bylo posunuto na úterý 22.3.
Takže k lidem by měly boxy dorazit nejpozději ve čtvrtek :clap:

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Slausek »

BrianLeetch píše:
pát 18. bře 2022 0:27:21
...ale díky dohodě dostalo SportZoo i Chance ligu a díky tomu jsme ostrouhali i další sběratelé. Bývalý vydavatel mohl nafotit spoustu zajímavých golmanských i hráčských jmen,nejen pro mě,ale i třeba karty Přerova,na které letí další člen-Šlaušek(Ondra snad promine).
Takže za mě snad už jen Zoo Lešná *cl*
Jojo, hamty, hamty, chceme všechno, ale nejsme schopní vydat ani ELH, bohužel... *myslim*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

My máme potvrzenou nakládku na pondělí, tedy úterý či středa bychom měli snad mít vše k dispozici.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Pavle a co ty exclusive boxy ? Vy je mít od nich nebudete ?
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2021 / 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti