2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Žhavé novinky týkající se sezóny 21 / 22
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Mě přijdou zajímavý ty poslední výsledky Kladna , kurzy 5 , 6 , 7 apod. všude venku vyhráli - Sparta , Hradec u nás v Litvínově atd. nevim no , já jsem holt starej konspirátor .
Mě se hodně líbí ty podpisovky co jsem viděl ty náhledy dual a single , hodně jak SPA od UD , v tom jedinym by podle mě mohli strčit do kapsy OFS , ale teď záleží na tom jestli je vůbec dokážou nechat podepsat ty karty *lgh* , nebo jestli to vyjde jako redemption jak avizovali v jednom tom videu na YT , nevim no snad jo . Dál se mi líbí ty base , konečně záběry ze hry jako u UD series , to se mi líbí .
Distribuce pro dealery je teda zvláštní a taky mě vadí proč už konečně neudělá někdo u nás verze boxů a balíčků jenom retail a hobby což zná celej hokejovej svět , proč se z toho pořád dělá takovej chaos ?? vůbec nevim co je co *bang*
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Bianco, já myslím, že to taky ukazuje rozdíl mezi námi i "západem" z druhý strany, byť s tebou v něčem mohu souhlasit.
Tady s emu více lidí snad už vysmívá, než ho uznává. A přitom taková ikona, jako je Jarda, tady prostě nikdy nebyla a já osobně tvrdím, že min. 10 let ještě nemůže být. Takže to je prostě hlavní tvář všude možně. A smutný je, že prostě on a Krejča, možná Gulaš, Plekanec jsou jediní, kteří tu mohou dělat ikonu extraligy. Z mladých je tady pár super kluků, ale brzy odejdou, hrají na farmách, případně v KHL... a tam už pak hvězdy nejsou, tedy ne ty největší. A mimochodem, třeba u nás Jarda moc nehrál. Jak vedli 3:0, tak chodil na led sporadicky. Je ale jasnou ukázkou kvality ligy, že 50ti letý hráč může vůbec hrát a dělat nějaký body! Na začátku dokonce dominoval!! Věřím, že to se může stát opravdu v hodně málo nejvyšších soutěžích na světě:-)).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Pavle, ty lidi se mu vysmívají a opovrhují jím z nějakého důvodu. První velká vlna přišla s tím, kdy se spojil s STBákem a začal s ním dělat byznys, a teď nemyslím mistra Renátu, se kterým si kryjí zadky, ale pana motýle z karavanu, mimochodem našeho budoucího prezidenta. ;) Všichni vědí, že Kladno je díra světa, hokej se tam dobře nedělá, žije z minulosti a jen žere Jágrovy peníze. On má pořád potřebu být mediálně známý, neustále touží po pozornosti a uznání, protože byznysově nemá investování do Kladna absolutně žádný smysl, je to černá díra na peníze. Jeho samotného to taky štve, to je vidět. Měl by sebrat rozum do hrsti. Ale to po člověku, co má všechny kolem na háku, novinářům tyká, snaží se zastat de facto každou roli na Kladně, to po něm zkrátka chtít nemůžu. To, co předvedl v Pardubicích, jak ztratili slušně rozehraný zápas, a teď nemyslím to, jak působil na ledě, ale jak po utkání dělal svému týmu de facto tiskového mluvčího - odmítl sám dát rozhovor a volal na kluky z kabiny, aby šel někdo ke zpovědi - to bylo něco nevídaného. Vystupování stylem "všichni si ze mě sedněte na zadek, já jsem Jágr", protože přesně tak to vůči veřejnosti působí, mu nedělá dobrou vizitku. O to víc jsou na něho lidi naštvaní, že se postavil za Tomáše Krále. To je prostě průšvih.

Možná až se vykašleme na adorování zlaté generace, vytáhneme si mozky ze zadků, a to nejen my fanoušci, posedlí nostalgií a vzpomínám, ale i pánové představitelé na svazu a jejich kamarádi, tak se třeba začne situace obracet k lepšímu. Přestaňme žít minulostí. Co bylo včera už nikoho nemá zajímat. Rozhodující je současnost a budoucnost. Protože jestli nás tady všechny něco posílá do kopru, pak to je neustálé se ohlížení. Jágr jako mediální hvězda extraligy vypovídá o tom, že jsme totálně v hajzlu. A jestli to lidem nedojde, tak je to ještě horší, než jsem si myslel.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Tak spojení s Babišem a Králem... jestli to dělá pro klub, pak částečně chápu (i když bych se k tomu nikdy nesnížil), ale říkáš, že lidem to vadí - opravdu?? Babiš tady 10 let lže a jak správně píšeš, velmi pravděpodobně bude prezident - opravdu myslíš, že tohle většina národa řeší? Sorry jako:-))). To fakt ne...
Nadávají, protože teď nadává na sociálních sítích každý... je to jako by v módě. Kdyby dělal 2 body na zápas, ti samí lidé ho budou denně vynášet do nebes...
Jinak se zase točíme k tomu samému, že se tady hokej dělá prostě nedobře... a uvidíš, že se nic nezmění ještě dlouho:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

A většinu národa zajímá nějaký hokej? Sorry jako :)) To fakt ne ;)

Nadává se pořád, internet je jen rychlejší platforma, než když 20 let všichni seděli vylití jak vázy v knajpách :)

Nezmění, souhlasím. Lidstvo je nesmírně hloupý. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Slausek »

Já teda nevím, ale to plnění nějak extra lákavě nevypadá...

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

hlavně jak na to koukám tak mají horší plnění než u fotbalu ale za stejnou cenu *cry-a* *nevim*
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Nepochopim proč dělají 4 verze boxů / balíčků , ty vole proč ?!? V tom aby se prase vyznalo , to plnění je naprosto tristní , to je normálně plnou parou vzad co se týče ELH v porovnání s OFS to je takovej sešup dolu že to prostě asi nedam . Obecně to je tak návrat 20 let dozadu možná víc , konec 90tých let začátek milénia co se plnění týče .
Tohle neni plnění pro současný sběratele , to je pro děti komplet všechny 4 verze . Karty jako takový jsou hezký většina , ale jinak teda tohle je zoufalství a ceny docela přestřelený , je mi jasný že se budou odvolávat na rýmu 19 .
Zlatý komunisti . Zlatý OFS .
Když si budu chtít koupit Exclusive a Premium , musim vzít celý kombo i s retailem a blasterem , celý menu , nebo jak to bude ? to je na hlavu *bang*
Proč se do toho pouštěli a chtěli tu licenci když na to nemaj ty astronauti ?!? možná další sezona bude lepší ? nebo za dva , tři roky za zvednou a chytí současný trendy ?!? no nevim jsem zklamanej :thumbdown:
Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od worlikk »

Jak já jsem rád, že jsem před dvěma lety s extraligou a Spartou skončil... :think: *drink*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Proto jsem psal, že ty Retaily mi přijdou relativně drahý, že tam nic extra není... Některý karty ale vypadají pěkně. Tak uvidíme, až to dorazí...

To elektrikar - můžeš to konkértně rozvést, co chybí oproti fotbalu? Díky
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

pavelbart píše:
ned 06. úno 2022 14:17:29
To elektrikar - můžeš to konkértně rozvést, co chybí oproti fotbalu? Díky
Obrázek

přímo nechybí, ale je toho tam méně

u exclusive fotbalu dle jejich tabulek byli 4 podpisy + memoška
u exclusive hokeje dle jejich tabulek jsou 2 podpisy + memoška

a třeba u blastru fotbalu byl garantován podpis či jersey, u hokeje ta garance není

jestli se pletu klidně mě opravte
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Masakr, tak to dost osekali, frajeři... V tomhle případě to bude těžká bída. Kdyby zachovali stejné poměry plnění jako u fotbalu, bylo by to OK. Ale když to osekali, tak to je šílenost. Za ty peníze skoro jak od Upper Decku. *rfl* sranda! *iwm*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

jen ten text k tomu
🏆Většinu kartičky tvoří unikátní hraný kousek dresu a proto se nedivíme, že od jejich zavedení na trh patří mezi nejvyhledávanější.
Obrázek
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od worlikk »

elektrikar píše:
ned 13. úno 2022 15:45:40
jen ten text k tomu
🏆Většinu kartičky tvoří unikátní hraný kousek dresu a proto se nedivíme, že od jejich zavedení na trh patří mezi nejvyhledávanější.
Většinu kartičky neznamená většinu kartiček!... ;)
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Miropp1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 24. pro 2020 17:28:13

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Miropp1 »

Musim napisat k tomu sportzoo nieco.Precital som si vase komenty a pripominate mi nas kazdy rok *lgh* Napriklad ten marketing a zdielnost infoemacii to je nula absolutne totalna nula u nas pan Mrva kazdy rok slubuje ze sa to zlepsi ale kazdy rok sa to stale dookola opakuje *what* cize ak niekto caka ze sa nieco zlepsi...tak nezlepsi *iwm* .Musim povedat doat otvorene ze u nas pri jednej serii sa zachovali aj dost humusacky ku zberatelom a to tak ze najvacsim tahakom danej serie bol podpis Peta Bondru a aj ja som si vtedy objednaval case kazdopadne to ze Peto nic nepodpisal napisali zberatelom az po tom co v predpredaji boli tie casy prakticky rozpredane....co bol od nich velmi ale velmi nekorektny krok a ja ale nielen ja ale vela dalsich zrusilo nakoniec objednavky....a ja som vlastne potom aj prestal zbierat ligu celkovo proste uz ma tie "goly" od nich nebavili....co sa tyka ceny ste na tom este fajn za cca 81 eur exclusive box u nas sa minuly rok predaval za 95 eur a to sa vtedy vyhovarali ze kvoli bookletom(novym technologiam) museli zdrazovat tak som zvedavy kvoli comu budu tento rok zdrazovat(ked tam uz booklety nebudu) ale vidim to rovnako ako uz niekto pisal na to c19 *ano* .Fakt som na to info zvedavy ludia sa pytaju na fb ci to bude teda konecne lacnejsie a preco tie ceny v Cr a Sr su tak rozdielne ale ani sa neobtazuju odpisat *sepisuju* .Na zaver by som povedal ze podla mna by konkurencia vzdy prospela a hlavne takej firme ako je sportzoo alebo ud a potom by sa mozno nestavalo ze si kupim za 150 eur nemenovany box artefaktov od nemenovanej firmy ud a mam tam par paraleliek..a aj tie ponicene...konkurencia vzdy prospeje aj cenami aj kvalitou ovsem len moj nazor

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Slausek »

Tak tohle mě dostalo. *lgh* Otevřeně a bez výmluv jsme se dozvěděli, že já nic, já muzikant...

SportZoo CZ na Facebooku:
(kopíroval jsem pouze texty týkající se hokeje - text není nijak upravován)

📖 Deník kolekcí 2021/22 #1
📢 Milí sběratelé! Pozorně sledujeme všechny vaše reakce a na jejich základě jsme se rozhodli založit nepravidelný „Deník kolekcí“, který vám stručně a jasně přiblíží jejich aktuální stav. Otevřeně, bez výmluv tak, abyste měli možnost projít spolu s námi celým procesem od začátku až do konce a neměli ten pocit, že to někde flákáme... 😯
🏒 TELH 2021/22 Série 1
Většina podpisových karet už je u nás. Jednu jsme museli posílat zpět, protože byla podepsána černým fixem... Zahujujeme balení prvních boxů, přesný termín vydání oznámíme brzy, jakmile budou všechny karty u nás a vydání bude už jen v našich rukou.
🏒 TELH 2021/22 Série 2
Kartičky již byly odeslány do výroby. Určitě se bude na co těšit, i když termín vydání bude také poznamenán posunem kolekcí celé sezóny. Děláme co se dá, aby to bylo co nejdříve.

spalekmichal
Opora
Opora
Příspěvky: 200
Registrován: úte 22. pro 2015 12:21:13

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od spalekmichal »

Safra, tohle je zmar a bolest. Myslím, že nejsem sám, kdo končí se sbíráním ELH po téměř 30ti letech. Pane Hrbku, vezměte to do svých rukou, vydejte karty, klidně se smajlíky na dresech, místo log a vydejte "kolékciu". Věřím, že kdybyste se do toho za týden pustil, pořád se Vám podaří tu "kolékciu" vydat dříve než jak zde slibuje banda od výrobce ze Slovenska.
Je to smutné, že to takto je, nevěřil bych tomu, že k tomu může dojít, že za celou sezónu nebudeme mít vlastní sérii kartiček. *nevim* *bang*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

My máme Serii 1 objednanou, ale uvidíme co s druhou... Otevřeně říkám, že se mi podmínky a pozadí nelíbí. Od Sportzoo jsme slyšeli několikrát, že distribuce nebude fungovat jako bylo "v ČR běžné", co tím mysleli ví asi jen oni, ale registrujeme spoustu podivných praktik z jejich strany, či ze strany některých prodejců (to nevíme jistě a je to ve finále jedno, oni k tomu někomu dělají podmínky). Vím, že to koncového sběratele nezajímá, ale já mohu říci, že za 23 let, co se pohybuji v obchodě, jsem nezažil, aby někdo měl podmínky jako oni, tak amatérské a stupidní v mnoha ohledech... Jejich velkoobchodní podmínky považuji ze vtip - aby si někdo nemyslel, ne marži pro nás, tak je slušná. Ale vše okolo (prostě se spoustou věcí se neztotožňuji). Nevím, zda se na tom budeme chtít do budoucna podílet. Samozřejmě budeme hodnotit hlavně až produkty dorazí. České karty si u nás lidé žádají, takže vynechat je je velmi těžké. Doufám ale, že se OFS, či někdo jiný, jednou vrátí do výroby českých karet a že BPA jednou konečně zhodnotí spolupráci nejen z finančního hlediska, ale tak, aby český hokej netrpěl aspoň v kartách tak, jak trpí na ledě. Bohužel ta negace ze strany sběratelů je veliká a zřejmě oprávněně. Pokud si navíc chtějí rozeštvat i prodejce (nejsem zdaleka sám, kdo je nespokojen), pak to není na dobré cestě. Na druhou stranu, každý je svého štěstí strůjcem...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

cari72
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob 08. kvě 2021 10:21:35

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od cari72 »

Pokud se komunikace a atd.nezlepší je jediná rada nekupovat.

Odpovědět

Zpět na „2021 / 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti